Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010  (Przeczytany 112637 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

mplonski

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #210 dnia: 31 Sie 2010, 17:50:40 »
fajnie to widać przy zjeździe bez obciążenia z większą prędkością - wtedy jazda obok rikszy jest dosyć niebezpieczna, cały czas kołysze na boki. ale koniec tego, to nie temat na dyskusję o tym ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #211 dnia: 31 Sie 2010, 19:14:37 »
Cześć Agusiu :) Drodzy panowie, dyskutujący wcześniej o wrotkarce - oto macie ;)

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #212 dnia: 31 Sie 2010, 21:11:42 »
Witam, pierwszy raz brałam udział w tym przedsięwzięciu, wybrałam się na wrotkach:-) (...)
No, to ujawniła nam się Piękna Pani na wrotkach. :) Wiemy, że jazda tak długą trasą i to na wrotkach nie należy do najłatwiejszych, więc wybaczamy. Ważne, że cały "zestaw" był napędzany siłą ludzkich mięśni. :)

Agusia

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #213 dnia: 31 Sie 2010, 21:29:04 »
 :)

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #214 dnia: 31 Sie 2010, 22:23:22 »
Wkoncu sie ujawniła Pani wrotkarka ja widziałem cię. Następnym razem proponuje swoją pomoc

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #215 dnia: 31 Sie 2010, 23:26:57 »
Witam, pierwszy raz brałam udział w tym przedsięwzięciu, wybrałam się na wrotkach:-) kilka osób zazdrościło mi pomocy rowerzysty, trzymałam się linki przyczepionej do roweru. Chciałam wszystkich uświadomić, że pomoc duża, owszem, bo nie musiałam tracić siły na rozpędzanie, ale gwarantuję każdemu, że to dla mnie nie był lajci:-) Generalnie super się bawiłam, a na następny zjazd zabieram córkę:-) Pozdrowionka dla wszystkich. Wrotkarka
Cześć Agnieszko!

Wrotkarka ubrana jak do teledysku Britney Spears - Baby one more time, na oldschoolowych wrotkach. :) Adoratorów w zabezpieczeniu, na których zrobiłaś niesamowite wrażenie, jak widzę już masz. :)

Chłopaki nie ślińcie się - ta Pani już jest zajęta. Nie zauważyliście tego w czasie przejazdu?

Swoją drogą, to cieszę się, że właśnie w takiej formie uczestniczyłaś w przejeździe. Pokazałaś, że można zrobić coś nieszablonowo i połączyliście jazdę na rowerze i wrotkach. Bardzo pomysłowe i praktyczne. Dodatkowo wyróżnialiście się bardzo pozytywnie. Szacuneczek.

Co następnym razem wymyślisz Agnieszko?

Do zobaczenia na wrześniowej masie.

Pozdrawiam
Stanley

Ps. Gdzie można kupić takie fajne oldschoolowe wrotki?
« Ostatnia zmiana: 31 Sie 2010, 23:28:48 wysłana przez stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #216 dnia: 01 Wrz 2010, 00:23:40 »
Chłopaki nie ślińcie się - ta Pani już jest zajęta. Nie zauważyliście tego w czasie przejazdu?
Trudno żebym nie zauważył. :-] Sam zdjęcia robiłem, to wiem. xD A Ty już obiektywne skomentowanie rzeczywistości podciągasz pod ślinienie się? :-D

Agusia

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #217 dnia: 01 Wrz 2010, 08:38:39 »
Chłopaki, chłopaki:-) miłe co piszecie, generalnie, gdyby nie Wasza wiara w trakcie przejazdu, że dojadę do mety, to trudniej byłoby mi to zakończyć, bo pierwszy raz przejechałam taki dystans na wrotkach. Ale było warto:-) Suuuper atmosfera przekonała mnie na następny raz. A i w końcu mój mąż może będzie zazdrosny o mnie :D
Ojej, nie wiedziałam, że teraz muszę coś przygotować oryginalnego na nast raz, dobra, jak zabawa to zabawa, bo o to między innymi w tym chodzi :)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #218 dnia: 01 Wrz 2010, 08:52:19 »
Chłopaki, chłopaki:-) miłe co piszecie, generalnie, gdyby nie Wasza wiara w trakcie przejazdu, że dojadę do mety, to trudniej byłoby mi to zakończyć, bo pierwszy raz przejechałam taki dystans na wrotkach. Ale było warto:-) Suuuper atmosfera przekonała mnie na następny raz. A i w końcu mój mąż może będzie zazdrosny o mnie :D

Zawsze staramy się wspierać, pomagać i doradzać. Nikomu nie odmawiamy pomocy. W grupie siła, dlatego staramy się tworzyć dobre relacje w grupie.
Swoją drogą to odrobina zazdrości nikomu niezaszkodziła.

Ojej, nie wiedziałam, że teraz muszę coś przygotować oryginalnego na nast raz, dobra, jak zabawa to zabawa, bo o to między innymi w tym chodzi :)

Nie musisz nic przygotowywać. Nitk tutaj nikogo do niczego zmuszał nie będzie. Zawsze jest nam miło jak uczestnicy wykazują się pozytywnie zakręconą inicjatywą. Poprostu pojaw się i zachęć swoich przyjaciół. Im nas więcej, tym lepiej. Zawsze chodzi nam o dobrą zabawę, bo jazda na rowerze i wrotkach jest przyjemna. Dlatego właśnie ją promujemy i zachęcamy innych.

No więc "Show must go on"!

Dodatkowo zapraszamy na przedmasówkę, która odbędzie się w czwartek 16.09.2010 o godzinie 18.00 w siedzibie stowarzyszenia Zielone Mazowsze ul. Nowogrodzka 46/6.

Pozdrawiam
Stanley
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz 2010, 08:59:44 wysłana przez stanley »

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #219 dnia: 01 Wrz 2010, 13:58:40 »
Szkoda że jestes zajeta ale naprawde super wyglądałas na tych wrotkach

Woydzio

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #220 dnia: 01 Wrz 2010, 15:31:50 »
Na przyszłość jednak staraj wyglądać mniej super bo możesz być przyczyną kolizji lub wypadków ;)
Woydzio

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #221 dnia: 01 Wrz 2010, 15:54:37 »
Teraz zimno będzie to... Ale nie powiem sam pare razy bym wypadku nie spowodał bo sie zzapatrzyłem. Chociaz chyba 2-3 kolizje były

Agusia

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #222 dnia: 01 Wrz 2010, 17:50:37 »
 :D no takich komplementów to ja się w życiu nie nasłuchałam:-) żebym mogła być przyczyną kolizji:-) ha ha fajnie tzn. nie fajnie, ale b miło. No i co narobiliście:-) przecież będę się teraz krępować przybyć na zlot we wrześniu:-) ech chłopaki, chłopaki. Tyle fajnych "ciach" na rowerach było, namówię wolne koleżanki na następny wyjazd rowerowy ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #223 dnia: 01 Wrz 2010, 18:09:10 »
ha ha fajnie tzn. nie fajnie, ale b miło. No i co narobiliście:-) przecież będę się teraz krępować przybyć na zlot we wrześniu:-) ech chłopaki, chłopaki.

Nie tylko chłopaki Cię podziwiały, Agusiu ;) Nie krępuj się, tylko przyjedź doładować akumulatory wewnętrzne i porozwijać zarozumiałość ;)
A i koleżanki będą mile widziane, czekają ciacha, babeczki i inne słodycze ;)

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #224 dnia: 01 Wrz 2010, 19:26:12 »
Patrzę i oczom nie wierzę.
Przez ostatnie 2 strony wątku widzę falę wylewających się androgenów.
Co wy do cholery przy tych zdjęciach jeszcze robicie ?


A ktoś obawiał się przyjazdu gejów i ich manifestowania seksualności...
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz 2010, 19:30:35 wysłana przez DeXteR »