Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010  (Przeczytany 112632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #180 dnia: 29 Sie 2010, 15:13:57 »
Ja nie uważam się za gnojka drogi thbthb... Jeśli śmiesz mnie tak nazywać jesteś dla mnie zwykłym prostakiem szukającym zaczepki

Śmiem nawet podejrzewać że to robercik pod inną ksywką
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 15:16:58 wysłana przez chrupek »
Komu w drogę temu rower.

Offline Skorpion76

  • Początkujący
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #181 dnia: 29 Sie 2010, 15:26:02 »
No ta na złodzieja nie ma rady tych idiotów nie brakuje ,tylko ciekawe co by zrobił jak by mu pół mieszkania wynieśli ....

Offline cezares

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #182 dnia: 29 Sie 2010, 16:02:35 »
No ta na złodzieja nie ma rady
[...]
MYLISZ SIE (moje zdanie)
rady to nie ma na nasz sejm
i jest tak, a nie inaczej
-=-pOzDRaWiAM-=-

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #183 dnia: 29 Sie 2010, 16:40:53 »
rower na masie bichniety to niezła jazda jak ci to sie stało że ci buchneli. Złodzieje krązą wszędzie nawet na masie

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #184 dnia: 29 Sie 2010, 18:51:02 »
Co do wypowiedzi "thbthb"to skoro taki z ciebie dobry konstruktor to może wykażesz się i pomożesz nam i zrobisz coś i dla nas poza krytyką . Czy jak podjechałeś to poza obserwacją i uśmiechem cynicznym z chłopaków ciągnących to "ustrojstwo"zrobić coś więcej chciałeś? Owszem nie jest to cudo techniki ale jest to co jest i z tego trzeba sie cieszyć ,bez tego i głosu niektórych z nas masy bywały żałosne i przebiegały jak jakieś przejażdżki lokalnych grupek rowerowych- bez echa (jakbyś nie jarzył). Co do prędkości jest wystarczająca - jak się chcesz ścigać i popisywać wypasionym rowerkiem jeż na "Poland Bike" i wygraj nagrodę miasta Tłuszcz czy Garwolin. Jest to masa ,nie wyścig ,dla wszystkich i starców i młodych i dzieci a nie spęd Kellysów czy tylko Giantów .Tak więc zanim skrytykujesz podejdź krytycznie do siebie . Ja tez wolałbym krytykować niż tą rikszę ciągnąć przez prawie cały Ursus lecz póki nie za sponsorujesz nam czegoś lepszego będę mimo prawie 50 lat to dalej robił póki sił starczy . Uważam że potrzebna jest jak wielu uczestników i póki nie stać nas na coś lepszego będzie jeździć.

Offline Skorpion76

  • Początkujący
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #185 dnia: 29 Sie 2010, 20:54:36 »
Szkoda gadać i pisać na temat ZŁODZIEI NA TAKĄ GŁUPOTĘ TO JEDNA RADA I USTAWA UPIE..... RĘCE

Wojtek B.

  • Gość
Masa w sierpniu
« Odpowiedź #186 dnia: 29 Sie 2010, 21:07:10 »
Wybryk z odzywką pod krzyżem uważam za chamski i obrażający przekonania wielu uczestników. Ten co to wykonał powinien za to przeprosić i wiecej sie nie wychylać ze swoją głupotą Masa nie powinna być forum politycznym. Polska to kraj katolicki i krzyż znaczy wiecej niż kawałek drewna.   

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #187 dnia: 29 Sie 2010, 21:12:43 »
Zgadzam się z przedmówcą.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Skorpion76

  • Początkujący
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa w sierpniu
« Odpowiedź #188 dnia: 29 Sie 2010, 21:15:25 »
I znowu KRZYŻ ...Masakra KRZYŻ KRZYZEM ,ale to co się dzieje to juz całkowita przesada ,Ciekawi mnie bardzo i znając odpowiedz <KTO BĘDZIE PAMIĘTAŁ O CZŁOWIEKU PO ZA KRĘGU POLITYKI <KTO BEDZIE PAMIĘTAŁ O NAS ....

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #189 dnia: 29 Sie 2010, 21:19:47 »
dwóch gnojków pcha toto po bokach,

Słuchaj chłopaku - żeby Ci tych dwóch spoconych "gnojków" kiedyś nie skopało dzioba. Sam kiedyś wspomagałem rikszę i wiem ile to wysiłku. A może chcesz się z nimi zamienić w pchaniu ? No chyba że sam chcesz być "pchany"... to dam namiary - może się załapiesz.
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 21:23:26 wysłana przez DeXteR »

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #190 dnia: 29 Sie 2010, 21:26:59 »
dwóch gnojków pcha toto po bokach,

Słuchaj chłopaku - żeby Ci tych dwóch spoconych "gnojków" kiedyś nie skopało dzioba. Sam kiedyś wspomagałem rikszę i wiem ile to wysiłku. A może chcesz się z nimi zamienić w pchaniu ? No chyba że sam chcesz być "pchany"... to dam namiary - może się załapiesz.
Dexter proszę opanuj się.

Woydzio

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #191 dnia: 29 Sie 2010, 21:35:59 »
Dexter w bardzo kulturalny sposób napisał to, co sam miałem zamiar napisać w sposób zdecydowanie mniej kulturalny. Jak czytam wpisy "ynteligętów" pokroju thbthb to ku*wy, ch*je i ku*asy same mi się cisną na klawiaturę.
Woydzio

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #192 dnia: 29 Sie 2010, 21:38:28 »
Przykro mi bardzo że zostałem zmuszony do wzięcia biernego udziału w tym żenującym popisie Skelera. Było to płytkie i bardzo bardzo niepotrzebne. Popieram Dextera.

Mieliśmy być apolityczni, czasem sobie żartujemy ale w zakresie dotyczącym ścieżek rowerowych a udzielanie się w tym absurdalnym sporze o krzyż więcej nam przyniesie szkody niż pożytku.

Mimo że osobiście uważam że on powinien stamtąd zniknąć to głosuję za tym sam i nie wciągam w to masy.

Powiem jedno, jeśli tak mają wyglądać następne masy z udziałem Skelera, to ja dziękuję. Nie przywykłem do obrażania uczuć religijnych i politycznych moich rodaków. Tak samo, nie wtrącam się do spraw politycznych, a tutaj niestety jeden z organizatorów dał popis impertynencji.

Czy naprawdę nic ze Skelerem nie można zrobić, tylko umyć od niego ręce niczym Piłat?

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #193 dnia: 29 Sie 2010, 21:39:50 »
Dexter w bardzo kulturalny sposób napisał to, co sam miałem zamiar napisać w sposób zdecydowanie mniej kulturalny. Jak czytam wpisy "ynteligętów" pokroju thbthb to ku*wy, ch*je i ku*asy same mi się cisną na klawiaturę.
Woydzio
Woydzio, rozumiem Dextera, ale nie musimy zniżać się do takiego poziomu. Można kulturalnie i na spokojnie.

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #194 dnia: 29 Sie 2010, 21:45:00 »
Woydzio, rozumiem Dextera, ale nie musimy zniżać się do takiego poziomu. Można kulturalnie i na spokojnie.

Stanley - TO BYŁO KULTURALNIE I SPOKOJNIE
Albo mnie nie znasz chyba...
Poza tym jak trzeba gówno odkleić od buta to trzeba się schylić NISKO bo stanie na baczność nic nie daje :D
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 21:47:34 wysłana przez DeXteR »