Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010  (Przeczytany 112633 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #255 dnia: 02 Wrz 2010, 16:52:35 »
hmm... ja byłam do tej pory na 4 masach :) i żałuję, że nie jeździłam wcześniej. Ciekawe jaka trasa będzie na wrześniowej masie i czy pogoda dopisze.

Offline Leśman94

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #256 dnia: 02 Wrz 2010, 19:01:57 »
hmm to ile trzeba nastukac zeby miec uczestnika:P
na 3 masavh bylam to moze awansuje?:D

Tylko ::)? Ja zacząłem w marcu tego roku i jak narazie nie opuściłem żadnej...  8)
To była moja 6 masa. Niestety, jak już wcześniej wspomniałem, przejechałem ją tylko w połowie :(

Cor7ez

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #257 dnia: 02 Wrz 2010, 19:16:57 »
o kurcze ale "sztuka" była w tych białych wrotkach. Szkoda, że mnie nje było Masie sierpniowej  :'(

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #258 dnia: 02 Wrz 2010, 19:25:03 »
Bez przesady panowie... Zauważam, że zbliżacie się do granicy dobrego smaku. Jeszcze krok a porozdaję ostrzeżenia na forum. I nie radzę ich kolekcjonować, bo w efekcie kolekcja warnów kończy się banem.

biker

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #259 dnia: 02 Wrz 2010, 20:24:06 »
Ale wesoło się tu zrobiło :D :D :D
Mój mąż na mnie krzyczy ;), że wprowadziłam zamieszanie:-). Nie obrażam się na nikogo, nawet na Pana, który napisał, że nie podoba mu się moja twarz :-)))) wszyscy jesteśmy dorośli, i chyba z poczuciem humoru :).
Wielki szacun dla wszystkich uczestników oraz organizatorów, którzy mają pasje, apetyt na życie i zapał w przygotowaniu takiego przedsięwzięcia! Fajni i optymistyczni ludzie jesteście:-)

Ależ pani Agato  ja nie mówiłem że pani twarz jest brzydka czy coś takiego tylko chodziło mi o to że nie jest pani w moim guście i tylko o to jeszcze raz przepraszam jeśli tym panią uraziłem ale naprawdę nie chciałem

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #260 dnia: 02 Wrz 2010, 20:48:30 »
a Wy jeszcze Panowie o tych wrotkach ;]

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #261 dnia: 02 Wrz 2010, 20:56:08 »
hmm to ile trzeba nastukac zeby miec uczestnika:P
na 3 masavh bylam to moze awansuje?:D

Tylko ::)? Ja zacząłem w marcu tego roku i jak narazie nie opuściłem żadnej...  8)
To była moja 6 masa. Niestety, jak już wcześniej wspomniałem, przejechałem ją tylko w połowie :(.

moją pierwszą masą była impreza charytatywna "MASA NA AUTYZM" i byłam bardzo zadowolona z organizacji jak i osób, których to organizowali. Nie zapominajmy także o ludziach, którzy cierpią na tą chorobę. Cieszę się, że mogłam pomóc. DLA WSZYSTKICH WIELKI SZACUN!

Jak na razie moja kondycja pozwoliła mi na ukończenie wszystkich zjazdów masy ;] 

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #262 dnia: 02 Wrz 2010, 20:59:27 »
Bez przesady panowie... Zauważam, że zbliżacie się do granicy dobrego smaku. Jeszcze krok a porozdaję ostrzeżenia na forum. I nie radzę ich kolekcjonować, bo w efekcie kolekcja warnów kończy się banem.

A mówiłem : WARUJ ! - gdy był jeszcze na to czas. Teraz zaczyna być to właśnie coraz bardziej uciążliwe i rozmowa o fajniej dziewczynie na wrotkach przeradza się w obrazowanie Jej jako obiektu seksualnego.

Przykro mi.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #263 dnia: 02 Wrz 2010, 21:01:10 »
a Wy jeszcze Panowie o tych wrotkach ;]
Bu kupuj wrotki. :D

Swoją drogą, to muszę przyznać, że masy na Ursus są bardzo fajne, zazwyczaj spokojne, nic się nie dzieje (tylko jedno jajko spadło z okna). Fajnie, ale za rok muszę zgłosić poprawkę, bo nie odwiedzamy innych części Ursusa (Regulskiej).
Poza tym Mam ochotę zablokować tranzyt wyjazdowy z Alej i wjechać od drugiej strony do Ursusa. :)
Jedna długa prosta od Palmy do ulicy Regulskiej tylko i wyłącznie Alejami Jerozolimskimi. Co Wy na to?
Wiecie jak to zajerzy kierowców? :)
Potem wjazd w osiedla i powrót przez Włochy prostą Połczyńską, Wolską i Kasprzaka.

Ale szyderczy plan. Komu się podoba?

Pozdrawiam
Stanley

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #264 dnia: 02 Wrz 2010, 21:12:30 »
jak byłam młodsza to miałam identyczne tylko, że z czerwonymi kółkami :)

Stanley na Ursusie było dobrze, jak dla mnie ok. A co do jajka to moja mama dostała w koło, więc blisko było, że by oberwała w głowę. Jeśli chodzi o mnie to ja została potrącona przez któregoś rowerzystę (albo jak ja mówię z mamą MASOchistę xD), któremu strasznie się śpieszyło, żeby być na początku.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #265 dnia: 02 Wrz 2010, 21:18:17 »
Jeśli chodzi o mnie to ja została potrącona przez któregoś rowerzystę (albo jak ja mówię z mamą MASOchistę xD), któremu strasznie się śpieszyło, żeby być na początku.

Fakt, ja na alejach o mało co nie wylądowałem na asfalcie, bo ktoś mnie zawadził wyprzedzając... no ale jazda z Olafem na XC uczy odpowiednich reakcji i wyrabia właściwe odruchy. :) Rowerzysta przeprosił za "przypadkowe zaczepienie", więc było ok. No ale na alejach tak bywa 4 pasy "rozkoszy" powodują wzrost euforii i pobudzenie fantazji co niektórym. :D

Szkoda tylko, że zbliżają się miesiące, w których liczba uczestników drastycznie zacznie spadać. :(

Pozdrawiam
Stanley

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #266 dnia: 02 Wrz 2010, 21:22:35 »
Olaf w ogóle jest niezły - kiedyś robił "węża" z chyba ośmiu rolkarzy.
A Ja mam problem pociągnąć dwóch :P

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #267 dnia: 02 Wrz 2010, 21:28:19 »
widziałam filmik z którejś masy, gdzie robili taki wężyk i powiem wam ze to bardzo efektywnie wyglądało :)

no ja niestety zostałam potrącona, gdzie był jeden pas, sprawca mojego upadku zatrzymał się na 1s. ale nie przeprosił, ale cóż. Dałam radę sama ;]

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #268 dnia: 02 Wrz 2010, 21:29:56 »
To był właśnie ten wężyk na ul. Prostej o którym mówiłem.
Czy ten który Cię potrącił był członkiem zabezpieczenia ?

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #269 dnia: 02 Wrz 2010, 21:35:08 »
oj nie nie... to był uczestnik masy jak ja. Uważam, że gdyby to był jeden z organizatorów pewnie sprawa potoczyła by się inaczej :)