Autor Wątek: 11 listopada 2012  (Przeczytany 4681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kenneth

  • Gość
11 listopada 2012
« dnia: 31 Paź 2012, 16:58:37 »
Ponieważ rok temu coś się działo i teraz także może być ciekawie - warto pośledzić temat, aby nagle nie znaleźć się w samym centrum zdarzeń na rowerze i to w dodatku nie po tej stronie co trzeba. Już teraz zapowiada się arcyciekawie, a to za sprawą pewnego Radnego z PiSu:

http://wyborcza.pl/1,75248,12774823,Radny_PiS__szykujmy_sie_na_przewrot_i_zajecie_budynkow.html
Cytuj

Tomasz Mędrzak, radny PiS z Sosnowca, tak zachęcał na Facebooku do udziału w demonstracji 11 listopada w Warszawie: "Szykujmy się na przewrót i zamieszki w tym dniu, a w ich konsekwencji na zajęcie budynków rządowych. Nie podpalajmy przypadkowych samochodów, podpalajmy wozy transmisyjne reżimowych mediów"

Chińskie przekleństwo rzecze: "obyś żył w ciekawych czasach"...

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Paź 2012, 17:15:16 »
W sumie to "nic bardziej światłego" nie spodziewałem się po radnych z PIS-u. Ten człowiek z takimi zapędami szerzący nienawiść i agresję nie powinien być posłem . A  takich Kwiatków w PISie jest więcej.

Pewnie że nie chciałbym się znaleźć w centrum wielkiej świąteczno- niepodległościowej zadymy i to do tego z rowerem.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Paź 2012, 17:48:09 »
Panowie ,panowie proszę bez polityki wiem że zawsze macie rację więc nie musicie tego komentować -należy Wam  się ustawowo racja. Ja jak w zeszłym roku będę nawet w środku obserwował żeby wiedzieć co mówić a nie powtarzać to co większość na fb.

Offline maciek_slon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Paź 2012, 19:05:55 »
Mam nadzieję, że do al. JPII nie dobrną zamieszki, bo zapisałem się na "Bieg Niepodległości" i chciałbym jednak go ukończyć ;P Z drugiej strony - całkiem nieźle musi motywować goniąca nas horda cetrolewoprawicowców...

PS: Dzień dobry wszem i wobec, pierwszy post :-)

Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Paź 2012, 19:08:57 »
i ja 11 listopada biegnę w XXIV Biegu Niepodległości, a później pewnikiem podjadę na bajku do centrum :-)

a co będzie się działo? wyborcza napisze, że faszyści napadli grzecznych liberałów, gazeta polska, że wredne lewactwo pobiło biednych prawdziwych polaków. a jak byłem na miejscu w roku ubiegłym to widziałem, że i jednych i drugich łapki świerzbiły. taki folklor - obić komuś pysk w ramach święta narodowego.
pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lis 2012, 11:39:07 »
Taka to już nasza "nowa świecka tradycja" w Narodzie się wytworzyła.

Bo Święto Niepodległości bez  wielkiej "ogólnomiejskiej" zadymy jest świętem straconym         ;)       .
Przecież w tym dniu musi się coś dziać      ;)     .

Rano1

  • Gość
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lis 2012, 16:17:17 »
Ten temat to prowokacja. Powinien zostać usunięty jako naruszający zasady forum.

Widząc temat 11 listopada myślałem, że chodzi o jakiś wspólny rowerowy przejazd tego dnia (jak było rok temu z inicjatywy Czajnika) a nie prowokowanie do awantury na forum z powodu nieodpowiedzialnego głupiego "żartu" jakiegoś radnego, nie ważne z jakiejś partii.

Kto chce straszyć PiSem niech zapisze się do "przewodniej siły narodu " - PO i tam (na stronce tej superpartii) wypisuje takie rzeczy. Nie tu.

Kenneth

  • Gość
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lis 2012, 16:56:50 »
@Rano - bez urazy ale nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią
Global Moderator Comment S.
. Moim przewodnim celem bylo uchronienie rowerzystów zaangażowanych w tworzenie Masy od mieszania się w sprawy polityczne i omijanie miejsca dziejących się wydarzeń. Zwłaszcza, że już w tym momencie, półtora tygodnia przed 11 listopada widać, że spokojnie na pewno nie będzie. Że jedna z partii opozycyjnych chce walczyć o wszystko co tylko się da, nawet wykorzystując siłe fizyczną i przemoc. I zauważ łaskawie Rano - że nie było w mediach jakiejkolwiek informacji o:
- dementowaniu słów radnego przez członków PiSu(!!!)
- jakiejkolwiek informacji o naganie jaka spotkała tego radnego za nawoływanie do burd na ulicach miasta

Wnioski wyciągnijcie sami.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis 2012, 22:38:41 wysłana przez Savil »

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lis 2012, 18:43:39 »
Już pisałem i powtarzam BEZ POLITYKI takie rozpisywanie się to tak jakby zagrzewanie do walki - gdzie moderator? Czyżbyśmy tym tematem zasłaniali jeszcze coś gorszego???

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lis 2012, 19:53:21 »
takie rozpisywanie się to tak jakby zagrzewanie do walki - gdzie moderator?
Jeśli to jest zagrzewanie do walki, to całe szczęście, że nie toczymy żadnej wojny, bo zamiast na ustawienie się w pierwszym szeregu, mam ochotę na kanapkę z boczkiem...
...
    z musztardą  ;)

Czyżbyśmy tym tematem zasłaniali jeszcze coś gorszego???

Co masz jerzy na myśli?

Widząc temat 11 listopada myślałem, że chodzi o jakiś wspólny rowerowy przejazd tego dnia
Jako stały użytkownik forum, spodziewasz się takich informacji w Hydeparku?
Pozwól, że zacytuje Raffiego "Urocze"  :P



IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Kenneth

  • Gość
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lis 2012, 20:49:36 »
@Jerzy - hydepark, zlituj się... tu nie można westchnąć nawet?

@Kaczor - zarzuć chipsami, może też popatrzę ;)

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lis 2012, 20:57:56 »
To ja poproszę cole i frytki :)
"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Lis 2012, 08:11:37 »
A może Ketchup do tego ?
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: 11 listopada 2012
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Lis 2012, 19:35:23 »
Global Moderator Comment Moderator tymczasowo zamyka ten temat. Ponieważ rok temu u wielu użytkowników zagadnienie manifestacji narodowców i skutki tejże wywołały skrajne emocje, moderatorzy rozpatrzą całkowity zakaz poruszania tego tematu na forum.
AdrianSocho