Autor Wątek: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa  (Przeczytany 5086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Potrzebuje Glosniczków do roweru te długie wyprawy i słuchawki w uszach niebezpieczne są ale takie glosniczki chętnie kupie :) Prosze proponowac Ceny .lub gdzie mozna fajne sprawdzone kupic :)
a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)
Rower to życie Rower to pasja :D

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Paź 2011, 00:06:53 »
podłączam się myślę o czymś takim.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Paź 2011, 01:55:17 »
słuchawki w uszach niebezpieczne są ale takie glosniczki chętnie kupie :)

Spróbuj użyć regulacji głośności przy słuchawkach. Efekt może być dla Ciebie sporą niespodzianką :P


a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)

Nie, bo takich nie ma. Niestety za jakość się płaci. Jak serwis jest dobry, to ludzie walą drzwiami i oknami, zapisy na przegląd są na 2 tygodnie do przodu i serwis podnosi cenę, bo i tak się nie wyrabia z robotą.

Tanie są tylko serwisy słabe, albo takie co się otworzyły miesiąc temu i próbują przyciągnąć czymś klientów.


Potrzebuje Glosniczków do roweru te długie wyprawy

Poszukaj jakichkolwiek pasywnych głośników komputerowych. Dowolne będą pasować, tylko mocowanie będziesz musiał dorobić. Czasem można tez kupić dedykowane głośniczki do mp3. Jedno i drugie rozwiązanie nie powali Cię ani głośnością, ani jakością dźwięku, ani czasem działania.

W zasadzie jedyne rozsądne wyjście to głośniki z wbudowanym wzmacniaczykiem zasilane z zewnątrz. Wada to spory ciężar - trzeba wozić akumulator.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomus1973

  • Gość
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Paź 2011, 09:11:40 »

a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)




Bonifacego róg Powsinskiej. Mały sklepik, ale za to fajnie zaopatrzony i gość radą służy, jak trzeba to zamontuje części.

Offline Karolek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • moje konto na PinkBike
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Paź 2011, 11:26:06 »
jak ktoś ma sakwy czy bagażnik, to bez przesady, mały żelek nie będzie problemem :) Polecam firmę HPG, strasznie drogie nie są, a prądu dużo trzymają :D ładować to możesz każdą procesorową ładowarką modelarską.


A potem już to co kto lubi ;)


A co do sklepu, nie bespośrednio na bemowie, ale całkiem niedaleko jest SkiTeam, naprawdę dobry sklep i serwis, czynny nawet w niedzielę, ceny zależą od producenta.
« Ostatnia zmiana: 02 Paź 2011, 11:27:51 wysłana przez Karolek »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Paź 2011, 11:30:50 »
A co do sklepu, nie bespośrednio na bemowie, ale całkiem niedaleko jest SkiTeam

W to,że Skiteam jest tani i dobry nie uwierzę :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Paź 2011, 14:38:12 »

a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)




Bonifacego róg Powsinskiej. Mały sklepik, ale za to fajnie zaopatrzony i gość radą służy, jak trzeba to zamontuje części.

Znam od wielu lat. Jeździłem tam jeszcze na trójkołowym rowerku jak ten sklep był na dawnym bazarku obok. Sklep znajduje się "na dołku", fizycznie dosłownie piętro niżej od KFC. Wjazd za szlaban od zachodniej strony.

storm

  • Gość
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Paź 2011, 15:45:51 »
Osobiście "uwielbiam" mijać limuzynki/kabrioleciki w których siedzący kieroffcy karmią innych przymusowo swoją ulubioną muzyką... Dreski na całego...
Mam cichą nadzieję, że wy nie planujecie docelowego karmienia wszystkich dookoła swoją muzyką? I da się minąć was w normalnym ruchu nie słysząc żadnego brzęczenia z głośniczków?
Czy też może należycie do tych, którzy kupują byle_co w sklepie, wsiadają do tramwaju i puszczają na 100% głośności, nie zastanawiając się, że słychać te coś na końcu dłuuuugiegoooo tramwaju pesy? :PPPPPP


I przy okazji: <kryptoreklama> EP630 Creative. Na każdą okazję. Do każdego rodzaju komunikacji zbiorowej i na rower. I słuchasz tylko TY. Nikt więcej nie musi słuchać tego co ty. Tylko TY. </kryptoreklama>


Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Paź 2011, 15:48:45 »
a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)
Nie, bo takich nie ma. Niestety za jakość się płaci.

A może kolega nie pytał o jeden serwis który jest i dobry i tani, tylko to "zarazem" mu się przypadkiem dodało, a istotą pytania było polecenie dwóch serwisów: dobrego oraz taniego? :)

Dobry i tani serwis to można znaleźć, ale poza Warszawą.
AdrianSocho

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Paź 2011, 16:05:06 »
Słuchajcie Dziekuje za polecenie serwisu :) napewno sie przyda A w sprawie glosniczków nie chodzi mi oooo nie wiem co tylko jak jade na rowerku chce sobie słuchac muzyki +prosze jak mam głosniki jak podłaczyc pod nie akumulator :) Najlepiej jesli ktos ma do sprzedania taki zestawik :)
Rower to życie Rower to pasja :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Paź 2011, 19:37:52 »
Mam cichą nadzieję, że wy nie planujecie docelowego karmienia wszystkich dookoła swoją muzyką? I da się minąć was w normalnym ruchu nie słysząc żadnego brzęczenia z głośniczków?

Storm, na to tez pomaga dobrze ustawione MP3 ze słuchawkami na uszach.

a moje drugie pytanie czy zna ktos tani i zarazem dobry sklep rowerowy dziekuje zgóry za odpowiedz :)
Nie, bo takich nie ma. Niestety za jakość się płaci.

A może kolega nie pytał o jeden serwis który jest i dobry i tani, tylko to "zarazem" mu się przypadkiem dodało, a istotą pytania było polecenie dwóch serwisów: dobrego oraz taniego? :)

Cóż, trudno zgadywać co Kolega mógł mieć na myśli, skoro nawet On sam nie umiał tego ująć w słowa :P

Jeżeli szuka dobrego serwisu, to z czystym sercem mogę polecić Spójnię i Dudę na Tarchominie.

Tanich serwisów w Warszawie nigdy nie szukałem, więc tu nie doradzę. Z doświadczenia - cudów nie ma, ceny są w miarę podobne. Różnice w cenie są na tyle małe, że nie opłaca się zwykle jechać z rowerem przez pół miasta.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Włóczykij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Głosniczki Do roweru /jaki serwis polecacie blisko bemowa
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Paź 2011, 19:55:16 »
Miało być blisko bemowa a tu prosze, sadyba, tarchomin... spójnia z tych propozycji najbliższa :)

To ja zacznę inaczej: z doświadczenia nie polecam sklepu/serwisu na Uniejowskiej (pawilon przy wrocławskiej).  Za to raczej dobre opinię słyszałem o Legionie na Górczewskiej.