Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Konsultacje Południowej Obwodnicy Warszawy

(1/4) > >>

Raffi:
Trasa ważna, a w dodatku może być zarówno kluczowym połączeniem rowerowym w południowej Warszawie jak i kluczową barierą dla połączeń w poprzek tej trasy. Dlatego warto by Koledzy i Koleżanki z południa się zainteresowali i by KAŻDY zgłosił uwagi do projektu - przynajmniej te podstawowe jak:
- drogi rowerowe po obu stronach trasy ciągłe na całej długości, spełniające standardy warszawskie,
- zadbanie o to by ciągi rowerowe (nie tylko drogi rowerowe ale i szlaki turystyczne) w poprzek tej trasy nie straciły ciągłości,
Plus jeszcze pewnie uwagi szczegółowe jakieś. Nie oglądałem rysunków projektu, a może tam być sporo bubli do wyłapania.

Link do informacji o konsultacjach w Wawrze: http://www.wawer.warszawa.pl/pl/strona/urzad-i-samorzad/poludniowa-obwodnica-warszawy

Wilanów i Ursynów też na pewno będą konsultować całkiem niedługo, więc sprawdzajcie ich strony www, by nie przegapić tematu.

uasic:
Jest jakieś obostrzenie, że trzeba być mieszkańcem Wawra? Niby nic nie ma na ten temat, ale skoro chcą mój adres i numer działki...

fionotron:

--- Cytat: Raffi w 07 Sty 2013, 11:54:18 ---Wilanów i Ursynów też na pewno będą konsultować całkiem niedługo, więc sprawdzajcie ich strony www, by nie przegapić tematu.

--- Koniec cytatu ---

A to jest całkiem słuszna uwaga. Tak nie można przegapić tego tematu. I dlatego Też będę częstym gościem na tych stronach abym wiedział jakie są projekty i założenia co do tej obwodnicy.

Może będę miał trochę szczęścia i nie poprowadzą mi tej obwodnicy, tuż przy moim domku     ;)     .
Pozdro.

Raffi:

--- Cytat: uasic w 07 Sty 2013, 13:27:44 ---Jest jakieś obostrzenie, że trzeba być mieszkańcem Wawra? Niby nic nie ma na ten temat, ale skoro chcą mój adres i numer działki...
--- Koniec cytatu ---

O ile mi wiadomo to nie.

Przynajmniej ja w podobnych konsultacjach brałem udział ze sto razy. A zdarzało mi się brać udział w konsultacjach na Wawrze będąc mieszkańcem Białołęki (Zwoleńska i Żagańska) albo konsultować most Krasińskich (miał łączyć Pragę Płn. z Żoliborzem) na Targówku, choć jestem z Białołęki.

Zresztą ograniczenie takich konsultacji tylko do mieszkańców to byłaby głupota - możesz nie być mieszkańcem ale z danej drogi korzystać i mieć swoje uwagi do niej.

Publius:
Teoretycznie wg. prawa konsultować powinien móc każdy, choćby mieszkał w Gdańsku czy Krakowie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej