Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

<< < (7/7)

Raffi:

--- Cytat: Kajtuś Czarodziej w 19 Lis 2011, 16:42:52 ---Czy ten ranking forumowy w jakiś sposób odnosi się i przekłada na uczestnictwo w comiesięcznych przejazdach masy?
--- Koniec cytatu ---

Nie. Możesz mieć wysoką rangę na forum nie będąc na Masie ani razu.

Zresztą nie da się sprawdzić, kto bywa na Masach. Nikt nie sprawdza tam obecności, więc poza osobami, które po prostu są nam znajome, nigdy nie wiadomo, kogo się spotka :) Dla mnie to jedna z zalet Masy, bo spotkałem tam kilka osób (np starych znajomych), których już nie spodziewałem się zobaczyć.--- Cytat: Kajtuś Czarodziej w 19 Lis 2011, 16:42:52 ---Bo przyznam się szczerze, że mnie to trochę myli i tak trochę niepewnie się tu czuję, bo okazuje się, że Stały uczestnik kojarzy mi się z uczestniczeniem w masie a tu chyba chodzi, że to po prostu uczestnik forum.
--- Koniec cytatu ---

No to teraz już wiesz. Odniesienia w starym systemie były celowe. Forum było nowe, równolegle funkcjonowało forum stare i rangi miały być taką marchewką, by przyjść tutaj i pisać. Chyba spełniły swoją rolę.


--- Cytat: Kajtuś Czarodziej w 19 Lis 2011, 16:42:52 ---Propozycja Raffiego do zmiany jest ciekawa ale chyba nie do końca ma odniesienie tutaj.
Zmiana kartek na ogniwa łańcucha albo zębatki też jest fajny ale chyba już pracy trzeba żeby to zmienić?
--- Koniec cytatu ---

Nie upieram się przy niej, była tworzona na szybko, gdy odpowiadałem na post. Równie dobrze można zostawić jak jest, albo można wstawić coś zupełnie innego. Nie jest to dużo roboty, brakuje tylko fajnego pomysłu :D

Stanley:
@Kajtuś - faktycznie masz rację. Nie zwróciłem uwagi na to, że może to tak zostać odebrane przez nowych użytkowników na forum.
Chyba trzeba będzie coś z tym fantem zrobić. Nie każdy, kto ma 1000 jest zaangażowany w działania masy. Jeśli chcesz kogoś o coś zapytaj, to pytaj osób, które mają w profilu napis "zabezpieczenie", to są osoby zabezpieczające przejazd i zaangażowane w działania masy.
Odpowiedzą na wszystkie pytania (dotyczące działań masy).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej