Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Most w Obórkach

(1/1)

em c:
Zakończył się remont przeprawy (teraz to już mostu) nad Jeziorką w Obórkach, czyli przy mojej ulubionej trasie rowerowej.

Było tak, wszystko z północnej strony:
widok na północ

i na południe:


Jest tak:
widok na północ

i południe
Zupełnie nie znam przepisów które regulują takie budowy, ale wygląda to jakby zostało wycięte z zupełnie innego projektu: linia oddzielająca pasy ruchu (jest tylko na moście, prowadza do niego wąskie asfaltowe dróżki), ogólna skala, gąszcz znaków, szerokość, bariery, etc. Jakby komuś zależało, żeby kierowca mógł odnieść wrażenie, że wjeżdża na szeroką drogę, więc może przyśpieszyć. Ruch tutaj jest i zawsze był prawie zerowy, na co to wszystko, nie mam pojęcia.

Z tematów rowerowych mamy 22 metrowy ciąg pieszo-rowerowy, absolutnie niefunkcjonalny przejazd, oraz coś, co należy rozumieć chyba jako drogę dla rowerów, która zaczyna i kończy się po dwóch stronach mostu. Jeden wielki WTF.

http://pho.to/AZgO4 reszta zdjęć.

oelka:
Za mostem DDR jest bez zjazdu ze względu na podwójną ciągłą linię. Za to policja będzie miała niezłe miejsce do polowań na tych, którzy nie będą korzystać z tego badziewnego DDR. Może o to chodzi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej