Inne sprawy rowerowe > Ogłoszenia

Kompletny, sprawny rower trekkingowy

(1/2) > >>

biały:
Wreszcie znalazłem siły, żeby wygrzebać do sprzedania swój rower.

Tak to to wygląda.

Rower był używany do końca, od czerwca 2015 stał i się kurzył. Na oko nadaje się przynajmniej do przejechania na nim spokojnie do mieszkania. Łańcuch nadal chodzi cicho, kiszki trzymają powietrze. Na dłuższą metę do wymiany jest ogumienie (mocno już zjechane semislicki) i - jeśli ktoś jest perfekcjonistą - może chcieć centrować tylne koło. Zębatki z przodu i tyłu były wymieniane na początku sezonu 2015.

Z konkretnymi parametrami będzie o tyle ciężko, że nie mając roweru pod tyłkiem od prawie 2 lat po prostu zapomniałem, co w niego pakowałem. Z rzeczy, które udało mi się wydłubać:
Rama to Wheeler Cross 6.3 56cm, napęd to mieszanka Deore i Alivio (kaseta HG51-8aw, korby FC-M442/443, z przodu ramię FD-C051).

W skład zestawu dodatkowo wchodzą:[*]Torba pod ramę[*]2x zapasowa dętka (jedna w torbie)[*]Odblaskowy pas motocyklowy (w torbie)[*]U-lock śr. 15mm, idealnie wpasowany w profil roweru[*]Pompka (mała, ale obecne opony bardzo szybko pompuje).[*]Kosz na bidon (średnica 72mm)[*]Lampka tylna (bez baterii), mocowanie na przednią na kierownicy (gumowe trzymadełko na rurkowe lampy 27mm - oryginalnie od Bocialarki)[*]2x odblaskowe taśmy zapinane na rzepy[*]Nerka[*]3x łyżki do opon z tworzywa.[*]Podręczny multitool.[*]Zestaw podstawowych narzędzi w walizce.[/list]Rower ma z obydwu stron, na rogach, lusterka; ma także tonę odblasków.

Odbiór tylko osobisty (Warszawa Żoliborz, tuż przy Dw. Gdańskim). Niestety ze względu na stan zdrowia będę w stanie najwyżej pomóc w zniesieniu roweru na dół. Odbiór jest możliwy o dosłownie dowolnej godzinie. Minus: niestety nie każdego dnia i muszę wiedzieć najlepiej z kilka dni wcześniej, kiedy będzie odbiór.

W razie potrzeby odpowiadam na pytania, a rower można też przyjść obejrzeć, pomacać, powąchać, polizać...

Nr ramy: WA81100309

vit:
Brakuje istotnego parametru: wielkość spodziewanej furmanki pieniędzy.

Ile mierzysz wzrostu - nie wiem czy nie bedzie za duży na człowieka 180cm.

biały:
185cm.

Od ziemi do czubka siodła w najniższej sensownej pozycji jest ok. 95cm. Od sztycy do kierownicy, mierzone po górnej rurze: 55cm.

mp0011:
Witam, ile sobie kolega za to życzy, jeżeli jeszcze aktualne?

biały:
Jak najwięcej! :D

Ile kto da, tyle będzie. Zajmuje miejsce i muszę się go pozbyć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej