Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Bardzo fajna traska.

(1/2) > >>

kula:
Polecam.Dzisiaj zrobiłem traskę jako rozpoczęcie nowego roku.Z Saskiej Kępy ścieżką przez Gocław do ronda "Marsa i snikersa',dalej przez wiadukt ul.Marsa.Następnie prosto do przejazdu w Rembertowie.Ul.Chruściela "Montera " do końca,dalej ul.Sztandarów do przejazdu,dalej ul.Mokry ług,ul.Pastuszków do ul.Paderewskiego w Zielonce.Dalej drogą 634 na Wołomin.W Kobyłce skręt w prawo na Ossów.Prosto do Majdanu i tam skręt na Zabraniec,dalej na Okuniew.Tutaj skręt na Halinów i do stacji PKP Halinów.Trasa wynosi +/- 50 km.Bardzo fajna traska .Polecam.Dla chcących jechać dalej-dojazd do Konika Nowego i tam na ścieżkę do Starej Miłosnej.

Stan:
Spacja i klawiatura to chyba nie koniecznie twoi przyjaciele co?  ;D
Skorzystaj z jakiegoś programu do wytyczania tras i daj linka bo tak na sucho to mało ciekawie i ciężko jakoś ogarnąć o co chodzi.

kula:
Moim przyjacielem jest rower,niekoniecznie klawiatura.Jeżeli ci to przeszkadza to będziesz musiał z tym żyć.
Jeżeli chcesz mieć tę trasę w jakimś programie to kup sobie mapę okolic Warszawy i atlas miasta Warszawy i będziesz miał pełen program wycieczek.Trasę opisałem dokładnie w/g ulic i znaków orientacyjnych w terenie.Jeżeli to dla ciebie niewystarczające to trudno.Inni pewnie z chęcią skorzystają.Pozdrawiam.

Savil Regulamin:
12. Ortografia i interpunkcja obowiązuje. Jeśli masz z nimi poważne problemy, korzystaj z odpowiednich programów sprawdzających pisownię. Dotyczy to także postów bez polskich liter.

Raffi:
Gocław rozumiem, końcówką nie jechałem, ale wierzę, że też fajna.

Ale 634 to taka średnio ciekawa jest w normalny dzień do jazdy rowerem. Nie to by się nie dało, ale ja chyba jednak wybrałbym inną trasę chcąc na Wołomin pojechać. Np przez Starzyńskiego, tereny PKP (Golędzinowska), szlak wzdłuż kanałku Żerańskiego, Nieporęt i Radzymin. Ruch mniejszy, widoki ciekawsze i przyjemniej się jedzie. Dla miłośników militariów po drodze są też bunkry za Rembelszczyzną.

gromanik:
Fajne w tej trasie jest to, że można dojechać SKM do stacji Rembertów a zakończyć przy stacji Sulejówek Miłosna i tam wsiąść w SKM.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej