Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010  (Przeczytany 115268 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #120 dnia: 27 Sie 2010, 22:57:03 »
Co się stało panu z siodełkiem pod krzyżem (gdy już wracaliśmy) widzialem, że chyba miał urwana główkę sztycy.

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #121 dnia: 27 Sie 2010, 22:59:34 »
A nie wiem ja tego nie widziałem

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #122 dnia: 27 Sie 2010, 22:59:58 »
Co to wszyscy się deszczyku przestraszyli, że tak mało osób.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline pietras25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #123 dnia: 27 Sie 2010, 23:01:18 »
Pewnie tak bali się że zmokna

Offline Max

  • Początkujący
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #124 dnia: 27 Sie 2010, 23:18:34 »
Witam, dzisiaj byłem pierwszy raz na "masie" i muszę przyznac, że całkiem fajna impreza. Najbardziej podobały mi się tępe wyrazy twarzy niektórych kierowców. Ogólnie impreza bardzo pozytywna nie licząc debilnych występków kilku chamów, ale to jak wiadomo jest nieuniknione. Świetny był też, taki mały człowieczek (na oko 5 lat), na takim małym czerwonym rowerku, jeżeli przejechał całą trasę to respekt!

Aha, ma ktoś może zdjęcie takiej ładnej pani w kraciastej spódniczce, która jechała na wrotkach?  :o :-[
« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2010, 23:29:08 wysłana przez Max »
LEWA WOLNA!!!

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #125 dnia: 27 Sie 2010, 23:34:45 »
masz w galerii zdjęcie tej pani na wrotkach

Offline Max

  • Początkujący
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #126 dnia: 27 Sie 2010, 23:37:52 »
masz w galerii zdjęcie tej pani na wrotkach

Tak, tak już znalazłem, konkretna jest.
LEWA WOLNA!!!

Offline rutek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #127 dnia: 27 Sie 2010, 23:42:29 »
bardzo mila i udana masa. nie za duzo osob, wiec tempo dosyc szybkie i rowne, malo postojow/zatorow.
peleton dosyc zdyscyplinowany. generalnie: nice :)

ciekaw jestem co to byly za 2 interwencje strazy miejskiej w Ursusie (na przystanku autobusowym i zaraz pozniej z prawej-jakas pyskowka z lokalnymi chamami...) ?

dziekuje zabezpieczeniu za sprawna organizacje - dzialala sprawnie i szybko.
chcialem tylko zwrocic uwage osobie z zabezpieczenia jadacej na koncu, wrzeszczacej przy Blue City "PRAWA WOLNA, NIE ROZUMIECIE!!? PRAWA WOLNA!!" - w momencie kiedy wyprzedzal nas radiowoz PRAWA STRONA:
Pls wiecej spokoju i szacunku dla innych, na pewno byles przejety swoja rola i irytowales sie, ze tlum nie reagowal na Twoje komunikaty. Ale uwierz mi, ze jako zwykly oczestnik WMK slyszysz przez 2 h co chwile haslo "LEWA WOLNA, LEWA WOLNA" (+ non-stop przedrzeznianie tego hasla przez malolatow) a nagle pada haslo "PRAWA WOLNA", a nie masz oczu z tylu zeby ogarnac dokladnie co sie ZA TOBA dzieje bo jest ciemno i tlocznie to szybka reakcja na takie polecenie nie jest ani szybka ani oczywista.
pozdrawiam.

Emilas

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #128 dnia: 27 Sie 2010, 23:51:56 »
Fajna trasa dzisiaj była, szczególnie przejazd tym tunelem świetny ! :) I oczywiście atrakcje pod krzyżem niezapomniane... ;) Tak doszłam z koleżanką do wniosku że turyści w naszym kraju mają u nas sporo atrakcji - setki rowerzystów przejeżdżających centrum miasta z rycząca rikszą na przedzie, spory pod krzyżem ( w tym wspólna modlitwa bądź żarty na temat owego krzyża - co kto woli :P ). Co kraj to obyczaj...  :P

algi

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #129 dnia: 27 Sie 2010, 23:55:21 »
Bardzo fajny przejazd - sprawny, płynny. Brawa dla zabezpieczenia i organizatorów. Choć trochę deszczu było, jedna z lepszych mas ostatnimi czasy.

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #130 dnia: 28 Sie 2010, 00:00:16 »
"zabierzcie krzyz !"  ;)

biker

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #131 dnia: 28 Sie 2010, 00:04:46 »
Na masie byłem drugi raz ale muszę przyznać że ta była lepsza od poprzedniej tylko ten deszcz trochę  przeszkadzał. Ogólnie było całkiem spoko tylko że masa troszeczkę za wolno jechała jak dla mnie. Gratuluje organizatorom bo włożyli w to sporo pracy i pilnowali porządku nawet nie pozwalali nikomu na kole pojeździć  :P
« Ostatnia zmiana: 31 Sie 2010, 20:38:48 wysłana przez biker »

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #132 dnia: 28 Sie 2010, 00:05:59 »
A co on przez tą szczekaczkę tam gadał pod krzyżem, oni się modlili, czy co? :P

ps. max daj Emajla  to wyśle ci fotkę trochę nie wyraźna i od tyłu ale z twarzy to ta pani niebyła za ładna

A jak ona to czyta i jej się smutno zrobi? :-{

I widzicie, tak się baliście 'tęczowych' a chyba wcale nie przyjechali :D
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2010, 00:11:14 wysłana przez Safian »

biker

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #133 dnia: 28 Sie 2010, 00:07:11 »
a co jakaś akcja była pod pałacem? niestety nie wiem bo się troszeczkę wcześniej odłączyłem

No niestety każdy ma inne gusta

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 27 sierpnia 2010
« Odpowiedź #134 dnia: 28 Sie 2010, 00:13:34 »
"PRAWA WOLNA, NIE ROZUMIECIE!!? PRAWA WOLNA!!" - w momencie kiedy wyprzedzal nas radiowoz PRAWA STRONA:
Pls wiecej spokoju i szacunku dla innych, na pewno byles przejety swoja rola i irytowales sie, ze tlum nie reagowal na Twoje komunikaty.

Uczestnicy powinni zostawiać około 1,5 metra z lewej strony peletonu żeby przepuścić członków zabezpieczenia, którzy po opuszczeniu skrzyżowań i przejść po przejechaniu peletonu muszą się przedostać na jego początek żeby zabezpieczyć kolejne.

Jeśli tego się nie robi, to konieczne jest krzyczenie, które niektórzy organizatorzy próbują zamieniać na sakralny śpiew (tak więc widoczny jest pewien postęp) :D

Jeśli to nie pomaga organizatorzy muszą jechać pod prąd, zjeżdżać na ścieżki rowerowe, lub korzystać z objazdów, (które to każdy organizator sam musi sobie opracować).
Ja wykonałem skutecznie jeden z zaplonowanych wcześniej objazdów (Parowcowa, Tumska, Rybnicka), ale nawet tak dobrze zaplanowany objazd na nie wiele by pomógł gdyby uczestników był dwa razy więcej, bo zdążyłem niemal na styk.

Jak jest zbyt ciasno, to proszę przynajmniej zostawić jakiś skrawek z lewej żeby organizator mógł zjechać na właściwy pas przed samochodem z przeciwka ::) ;)
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "