Autor Wątek: Ursynowska Kawiarnia Rowerowa  (Przeczytany 2735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trupek

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Ursynowska Kawiarnia Rowerowa
« dnia: 11 Kwi 2012, 14:30:48 »
Co możemy wspólnie zrobić, aby po Ursynowie łatwiej można było jeździć rowerem? Jak możemy skutecznie wpłynąć na instytucje publiczne odpowiedzialne za tworzenie infrastruktury rowerowej? ? o tym chcemy rozmawiać podczas spotkania ursynowskich rowerzystów. Już w najbliższą sobotę.
Mieszkasz, uczysz się lub pracujesz na Ursynowie? Przeszkadzają ci słabe warunki do jazdy na rowerze? Denerwuje Cię noszenie roweru po schodach w przejściu pod Puławską, urywająca się droga rowerowa na ul. Roentgena, brak ścieżki wzdłuż ul. Puławskiej w stronę Piaseczna lub inne przeszkody, na które codziennie napotykasz poruszając się po dzielnicy rowerem? Chcesz mieć wpływ na zmianę sytuacji? ? To spotkanie jest dla Ciebie!
Chcemy zastanowić się co możemy wspólnie zrobić, aby skutecznie wpływać na urzędy odpowiedzialne za tworzenie ścieżek rowerowych, pasów dla rowerów i innych rozwiązań przyjaznych dla rowerów na Ursynowie. Zapraszamy zarówno tych, którzy mają już doświadczenie w podejmowaniu takich działań, jak i osoby, które jeszcze takich działań nie podejmowały, a chciałyby zacząć.
Wiadomo już co trzeba zrobić, by było lepiej: [zobacz: http://www.masa.waw.pl/index.php/aktualnosci/192-10-punktowy-plan-rowerowy-dla-ursynowa]. Teraz chcemy się zastanowić jak wcielić ten plan w życie. Wszelkie pomysły na wspólne działanie będą mile widziane.
Spotykamy się w najbliższą sobotę 14 kwietnia, o godz. 12.00 w Cafe Roskosz, ul. Wiolinowa 2a.