Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

07.08.2010 - Masa Powstańcza

(1/14) > >>

artur:

Trasa przejazdu Masy Powstańczej:
Przyokopowa ? Grzybowska ? Towarowa ? Okopowa ? Rondo ?Zgrupowania AK Radosław" - Al. Jana Pawła II ? P. Grunwaldzki - Broniewskiego ? Reymonta ? Żeromskiego ? Słowackiego - Pl. Wilsona ? Krasińskiego - Wybrzeże Gdyńskie ? Sanguszki ? Konwiktorska ? Bonifraterska ? Świętojerska - Andersa ? Pl. Bankowy - Marszałkowska ? Rondo Dmowskiego ? Al. Jerozolimskie - Pl. Zawiszy ? Towarowa - Rondo Daszyńskiego ? Towarowa ? Grzybowska ? Przyokopowa.

Organizatorem Masy Powstańczej jest Muzeum Powstania Warszawskiego i Warszawska Masa Krytyczna.

7 sierpnia, godz. 17.00 ? 20.00


Więcej: http://www.1944.pl/o_muzeum/news/masa_powstancza_2010_1
Rejestracja: http://www.1944.pl/rejestracja



Szkoda, że nikt nie przemyślał, że wówczas w Warszawie odbędzie się też inne ważne wydarzenie - otwarcie nowego stadionu Legii i mecz z Arsenalem.

Jeździłem w każdej MP do tej pory. Teraz mam twardy orzech w gębie. :/

Ja rozumiem, że jeździmy zawsze w pierwszą sobotę po rocznicy, ale można było ruszyć wcześniej (w sensie godzinowym). ;(


No nic. Rejestrować się!

Drex Poprawiony link do info o Masie Powstańczej.

Safian:
@artur: mysle, ze godz. 17 jest nieprzypadkowa :p
swoja droga ta rejestracja jakas dziwna jest :)

Raffi:
Przenoszę do działu Warszawska masa Krytyczna. W końcu to będzie Masa :-)

artur:

--- Cytat: Safian w 19 Lip 2010, 17:03:54 ---@artur: mysle, ze godz. 17 jest nieprzypadkowa :p

--- Koniec cytatu ---

Pewnie że tak. Trochę mnie poniosło z tą zmianą godziny...  ::)
To przez ten żal, że będę musiał zrezygnować z jednej z imprez, na których cholernie mi zależało. Na obie od dawna czekam... :/

kultowy:

--- Cytat: Safian w 19 Lip 2010, 17:03:54 ---swoja droga ta rejestracja jakas dziwna jest :)
--- Koniec cytatu ---

zdaje się, że na stronie muzeum nie było od jakiegoś czasu żadnej aktualizacji i rejestracja dotyczy innego wydarzenia (spektakl jakiś). trzeba czekać cierpliwie na aktualizację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej