Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Nowy przejazd przy Powązkowskiej

(1/3) > >>

jerzy1234:
Wzdłuż cmentarza "powązkowskiego "przy budowie trasy zablokowano przejazd wzdłuż budowy a otwarto już ścieżkę rowerową - wczoraj jechałem w kierunku Obozowej , wszystko Ok. Natomiast dzisiaj rano po deszczu po prostu na zakręcie ,Łapałem szczupaka na glebie , zastanawiam się czy to kicha budowlana (ślisko na czerwonym betonie)- czy niedokończone podłoże , czy lepiej na stare lata założyć boczne kółka? Czy ktoś tamtędy jechał i podobnie poczuł się ?

Petro4_:
Tu chodzi o tą kładkę przy Wojskowym? Ta nawierzchnia faktycznie jest tylko dla zaawansowanych rowerzystów ;D, trzeba uważać by się nie połamać. Kręciłem się tam jakiś czas temu przed otwarciem na NNMK.

SeBeQ:

--- Cytat: jerzy1234 ---Wzdłuż cmentarza "powązkowskiego" (...) otwarto już ścieżkę rowerową
--- Koniec cytatu ---
Jeżeli masz na myśli te kolorowe 100 metrów pseudo_czegoś_dla_rowerów_downhillowych, bez początku i końca, to jak napisał Petro4_:
"nawierzchnia faktycznie jest tylko dla zaawansowanych rowerzystów, trzeba uważać by się nie połamać" lub nie uszkodzić roweru.

jerzy1234:
 :D Dzięki chłopaki w takim razie zakładam boczne kółka , bo tamtędy zmuszony jestem jeździć codziennie z Ochoty na Marymoncką do pracy . Zgroza :'(

persson:
Z tego co pamiętam te kolorowe 100 metrów, jak to nazywacie, nie jest na razie oznaczone jako droga  rowerowa, więc spokojnie możesz jechać jezdnią

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej