Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Sztab WMK - XVIII Finał WOŚP

(1/5) > >>

Maćkofff:
Na wstępie powiem, żeby co jakis czas zaglądać do tego wątku, gdyż będzie on odswieżany (jednak forum nie będzie zgłaszać nowych postów).

1. Osoby, które chciałyby się zapisać do sztabu WMK (Wszystkie miejsa są zajęte) proszone są wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem:
http://mackofff.waw.pl/wosp/

W tresci wpisujemy swoje imię i nazwisko, e-mail (taki który jest sprawdzany najczęściej), telefon kontaktowy i komunikator (tylko GG, Skype, AIM).

Błagam Was tylko jak wpisujecie komunikator wpiszcie wczesniej co to za komunikator. np.: gg: 12345

2. Ważne informacje dla osób zapisanych do sztabu:

- w dniu 2 grudnia został wysłany do każdego e-mail z informacją, proszę przesłać do mnie e-mail zwrotny w celu potwierdzenia (ponieważ zapisało się jeszcze kilka osób).
- proszę zapoznać się z Regulaminem Wolontariusza
- należy przygotować zdjęcie formatu dowodu osobistego / legitymacji szkolnej i dostarczyć na najbliższe spotkanie
- w przypadku braku zdjęcia, należy przygotować zdjęcie w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczosci (należy mnie wczesniej poinformować mailowo, że nie posiada się takiego zdjęcia)
- zapisujemy dane szkoły do której uczęszczamy bądź firmy w której pracujemy (będzie to potrzebne do wypełnienia ankiety).
- puszki i identyfikatory zostaną wydane na około 4 dni przed WOŚP
- sposób rozliczenia zostanie ustalony na najbliższym spotkaniu

Najbliższe spotkanie odbędzie się: 17 grudnia 2009 godzina 19:00 - Po spotkaniu przedmasowym. ul. Nowogrodzka 46 lok. 6.

3. 2 grudnia (sroda) 19:00 - odbędzie się oficjalne otwarcie przygotowań do XVIII Finału WOŚP.

Wszelkie informacje: http://www.wosp.org.pl/40_lat_woodstock

Jako sztab WMK dostalismy kilka darmowych wejsciówek na ten koncert. Aby dostać taką wejsciówkę należy być na 100 a nawet więcej procent pewnym, że się będzie mogło przyjsć.
Następnie należy do niedzieli 29.11.2009 wysłać do mnie mail na adres poniżej, w temacie koniecznie proszę wpisywać KONCERT.

Koncert zaczyna się o godzinie 19:00. Wejsć można od godziny 17:00. Wejsciówki nie są numerowane.

=====
Uwaga!!! Osoby, które nie były na spotkaniu 19.11 zostaną wykreslone 30.11 jesli do tego czasu nie odpowiedzą na moje maile.

Mój mail >>> mackofff(at)masa.waw.pl (at)=@

Ania:
o pojawiła się data spotkania, czy w takim razie masz już ankiety???????

Maćkofff:

--- Cytat: Ania w 08 Gru 2009, 23:27:15 ---o pojawiła się data spotkania, czy w takim razie masz już ankiety???????

--- Koniec cytatu ---
tak mam :)

A teraz info dla osób, które nie sprawdzają poczty, ponieważ jeszcze 6 osób mi nie odpisało.


--- Cytuj ---Witaj,

Już dziś zarezerwuj sobie czas dnia 17 grudnia 2009 na godzinę 19:00. W siedzibie Zielonego Mazowsza (ul. Nowogrodzka 46 m.6 - mapka pod adresem: http://tinyurl.com/zielonemazowsze) tuż po spotkaniu przedmasowym odbędzie się spotkanie sztabowe na którym wypełnisz ankietę i dopełnisz formalności związanych z uczestnictwem w zbiórce WOŚP.

Ale po kolei

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza. Można go znaleźć na stronie: http://s.wosp.org.pl/Files/XVIII_final/_Reg_wolont_XVIII_bp.pdf
Na spotkaniu, każdy będzie musiał się podpisać pod tym regulaminem (jest to warunek konieczny uczestnictwa w WOŚP)

2. Przygotuj swoje zdjęcie. Najlepiej w formacie 3x4cm (taki rozmiar wynosi ramka w którą będzie wklejane). Jeśli posiadasz mniejsze (byle nie za bardzo) to jakoś sobie poradzimy. Jeśli nie posiadasz zdjęcia drukowanego, wyślij mi mailem swoje zdjęcie w formie elektronicznej (do 16 grudnia!). Tutaj rozmiar nie ma znaczenia, ważne aby było duże (>600px).

3. Przygotuj dane do wypełnienia. W ankiecie, którą potem zawozimy do Fundacji, musisz podać swoje dane takie jak: imię, nazwisko, ulica, nr. domu, nr. mieszkania, miasto, kod pocztowy, nr. telefonu. W ankiecie WOŚP poprosi Ciebie o dane instytucji w której się aktualnie uczysz bądź pracujesz (nazwa instytucji, ulica, nr. domu, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto). Nie zapomnij wziąć długopisu. Na spotkaniu będzie nas dużo, nie ma sensu czekać na możliwsć wypełnienia ankiety.

4. Śledź informacje na forum. Raz dziennie można kliknąć w link: http://www.masa.waw.pl/forum/index.php?topic=60.0

5. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. Jeśli nie będzie Ciebie na spotkaniu, musisz mnie o tym poinformować wcześniej, a następnie próbować mnie złapać do Świąt aby wypełnić ankietę, co może nie być łatwym zadaniem więc sugeruję przyjść na te pół godziny.

Regulamin przeczytany, zdjęcie przygotowane, dane zapisane - do zobaczenia 17 grudnia o godzinie 18:00 na Nowogrodzkiej 46/6.
--- Koniec cytatu ---

Maćkofff:
Wiem, że to tak nieładnie pisać dwa posty pod rząd ale muszę aby było jako nowe, a kopiować poprzedni i wrzucać jako jeden nie ma sensu bo za dużo info by było ;)

Ponieważ nie mam pewnosci co do 3 osób które zapisały się do sztabu (brak kontaktu) uruchamiam listę rezerwową. Jesli moje przypuszczenia się potwierdzą osoby z listy rezerwowej (począwszy od osoby zarejestrowanej najszybciej) wchodzą na ich miejsce i zostaną o tym poinformowane, aby przyszły na spotkanie.

Warunkiem koniecznym do zapisu jest bycie na spotkaniu 17.12.2009 o 19:00 o którym napisałem w poscie wyżej.

Osoby, które chciałyby się zapisać do sztabu WMK (nie gwarantuję miejsca) proszone są wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem:
http://mackofff.waw.pl/wosp/

W tresci wpisujemy swoje imię i nazwisko, e-mail (taki który jest sprawdzany najczęściej), telefon kontaktowy i komunikator (tylko GG, Skype, AIM).

Proszę Was, starajcie się sprawdzać skrzynkę e-mail przynajmniej raz dziennie. Będzie wygodniej się kontaktować.

michal1o2:
Smugler napewno będzie tylko nie moze odpisać bo ma małe problemy z netem i nie ma jak ale mam z nim codzienie kontakt i powiedziałem mu o tym powiedział ze będzie tak więc dla niego miejsce niech nadal będzie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej