Autor Wątek: Sztab WMK - XVIII Finał WOŚP  (Przeczytany 16584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Sztab WMK - XVIII Finał WOŚP
« dnia: 26 Lis 2009, 20:11:37 »
Na wstępie powiem, żeby co jakis czas zaglądać do tego wątku, gdyż będzie on odswieżany (jednak forum nie będzie zgłaszać nowych postów).

1. Osoby, które chciałyby się zapisać do sztabu WMK (Wszystkie miejsa są zajęte) proszone są wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem:
http://mackofff.waw.pl/wosp/

W tresci wpisujemy swoje imię i nazwisko, e-mail (taki który jest sprawdzany najczęściej), telefon kontaktowy i komunikator (tylko GG, Skype, AIM).

Błagam Was tylko jak wpisujecie komunikator wpiszcie wczesniej co to za komunikator. np.: gg: 12345

2. Ważne informacje dla osób zapisanych do sztabu:

- w dniu 2 grudnia został wysłany do każdego e-mail z informacją, proszę przesłać do mnie e-mail zwrotny w celu potwierdzenia (ponieważ zapisało się jeszcze kilka osób).
- proszę zapoznać się z Regulaminem Wolontariusza
- należy przygotować zdjęcie formatu dowodu osobistego / legitymacji szkolnej i dostarczyć na najbliższe spotkanie
- w przypadku braku zdjęcia, należy przygotować zdjęcie w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczosci (należy mnie wczesniej poinformować mailowo, że nie posiada się takiego zdjęcia)
- zapisujemy dane szkoły do której uczęszczamy bądź firmy w której pracujemy (będzie to potrzebne do wypełnienia ankiety).
- puszki i identyfikatory zostaną wydane na około 4 dni przed WOŚP
- sposób rozliczenia zostanie ustalony na najbliższym spotkaniu

Najbliższe spotkanie odbędzie się: 17 grudnia 2009 godzina 19:00 - Po spotkaniu przedmasowym. ul. Nowogrodzka 46 lok. 6.

3. 2 grudnia (sroda) 19:00 - odbędzie się oficjalne otwarcie przygotowań do XVIII Finału WOŚP.

Wszelkie informacje: http://www.wosp.org.pl/40_lat_woodstock

Jako sztab WMK dostalismy kilka darmowych wejsciówek na ten koncert. Aby dostać taką wejsciówkę należy być na 100 a nawet więcej procent pewnym, że się będzie mogło przyjsć.
Następnie należy do niedzieli 29.11.2009 wysłać do mnie mail na adres poniżej, w temacie koniecznie proszę wpisywać KONCERT.

Koncert zaczyna się o godzinie 19:00. Wejsć można od godziny 17:00. Wejsciówki nie są numerowane.

=====
Uwaga!!! Osoby, które nie były na spotkaniu 19.11 zostaną wykreslone 30.11 jesli do tego czasu nie odpowiedzą na moje maile.

Mój mail >>> mackofff(at)masa.waw.pl (at)=@
« Ostatnia zmiana: 31 Gru 2009, 00:07:24 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Ania

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Gru 2009, 23:27:15 »
o pojawiła się data spotkania, czy w takim razie masz już ankiety???????
Patrz w lusterka, spójrz dwa razy
ROWERY SĄ WSZĘDZIE

Ania

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Gru 2009, 13:24:25 »
o pojawiła się data spotkania, czy w takim razie masz już ankiety???????
tak mam :)

A teraz info dla osób, które nie sprawdzają poczty, ponieważ jeszcze 6 osób mi nie odpisało.

Cytuj
Witaj,

Już dziś zarezerwuj sobie czas dnia 17 grudnia 2009 na godzinę 19:00. W siedzibie Zielonego Mazowsza (ul. Nowogrodzka 46 m.6 - mapka pod adresem: http://tinyurl.com/zielonemazowsze) tuż po spotkaniu przedmasowym odbędzie się spotkanie sztabowe na którym wypełnisz ankietę i dopełnisz formalności związanych z uczestnictwem w zbiórce WOŚP.

Ale po kolei

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza. Można go znaleźć na stronie: http://s.wosp.org.pl/Files/XVIII_final/_Reg_wolont_XVIII_bp.pdf
Na spotkaniu, każdy będzie musiał się podpisać pod tym regulaminem (jest to warunek konieczny uczestnictwa w WOŚP)

2. Przygotuj swoje zdjęcie. Najlepiej w formacie 3x4cm (taki rozmiar wynosi ramka w którą będzie wklejane). Jeśli posiadasz mniejsze (byle nie za bardzo) to jakoś sobie poradzimy. Jeśli nie posiadasz zdjęcia drukowanego, wyślij mi mailem swoje zdjęcie w formie elektronicznej (do 16 grudnia!). Tutaj rozmiar nie ma znaczenia, ważne aby było duże (>600px).

3. Przygotuj dane do wypełnienia. W ankiecie, którą potem zawozimy do Fundacji, musisz podać swoje dane takie jak: imię, nazwisko, ulica, nr. domu, nr. mieszkania, miasto, kod pocztowy, nr. telefonu. W ankiecie WOŚP poprosi Ciebie o dane instytucji w której się aktualnie uczysz bądź pracujesz (nazwa instytucji, ulica, nr. domu, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto). Nie zapomnij wziąć długopisu. Na spotkaniu będzie nas dużo, nie ma sensu czekać na możliwsć wypełnienia ankiety.

4. Śledź informacje na forum. Raz dziennie można kliknąć w link: http://www.masa.waw.pl/forum/index.php?topic=60.0

5. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. Jeśli nie będzie Ciebie na spotkaniu, musisz mnie o tym poinformować wcześniej, a następnie próbować mnie złapać do Świąt aby wypełnić ankietę, co może nie być łatwym zadaniem więc sugeruję przyjść na te pół godziny.

Regulamin przeczytany, zdjęcie przygotowane, dane zapisane - do zobaczenia 17 grudnia o godzinie 18:00 na Nowogrodzkiej 46/6.
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2009, 13:25:51 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Gru 2009, 02:11:33 »
Wiem, że to tak nieładnie pisać dwa posty pod rząd ale muszę aby było jako nowe, a kopiować poprzedni i wrzucać jako jeden nie ma sensu bo za dużo info by było ;)

Ponieważ nie mam pewnosci co do 3 osób które zapisały się do sztabu (brak kontaktu) uruchamiam listę rezerwową. Jesli moje przypuszczenia się potwierdzą osoby z listy rezerwowej (począwszy od osoby zarejestrowanej najszybciej) wchodzą na ich miejsce i zostaną o tym poinformowane, aby przyszły na spotkanie.

Warunkiem koniecznym do zapisu jest bycie na spotkaniu 17.12.2009 o 19:00 o którym napisałem w poscie wyżej.

Osoby, które chciałyby się zapisać do sztabu WMK (nie gwarantuję miejsca) proszone są wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem:
http://mackofff.waw.pl/wosp/

W tresci wpisujemy swoje imię i nazwisko, e-mail (taki który jest sprawdzany najczęściej), telefon kontaktowy i komunikator (tylko GG, Skype, AIM).

Proszę Was, starajcie się sprawdzać skrzynkę e-mail przynajmniej raz dziennie. Będzie wygodniej się kontaktować.
« Ostatnia zmiana: 12 Gru 2009, 18:08:27 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

michal1o2

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Gru 2009, 12:27:58 »
Smugler napewno będzie tylko nie moze odpisać bo ma małe problemy z netem i nie ma jak ale mam z nim codzienie kontakt i powiedziałem mu o tym powiedział ze będzie tak więc dla niego miejsce niech nadal będzie

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Gru 2009, 14:36:11 »
Z cyklu "informacje prasowe" ;)
http://www.mmwarszawa.pl/6892/2009/12/24/masa-krytyczna-bedzie-zbierac-dla-wosp?category=news
Cytuj
Wiadomości: Warszawska Masa Krytyczna podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Masa Krytyczna będzie zbierać dla WOŚP

Po raz pierwszy rowerzyści z Warszawskiej Masy Krytycznej zakładają sztab na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie najważniejszego: jazdy setek rowerów po mieście.
10 stycznia odbędzie się 18. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera na sprzęt potrzebny klinikom onkologicznym leczącym dzieci. Po raz kolejny do akcji włącza się Warszawska Masa Krytyczna.

? Od wielu lat bierzemy udział w WOŚP, ale po raz pierwszy powołaliśmy nasz własny sztab ? mówi Marcin Myszkowski z Masy Krytycznej. Sztab kwestujących rowerzystów pojawi się w dniu finału z samego rana.

A o godz. 16.00 z placu Zamkowego na trasę wyjadą rowerzyści. ? Każdy może wziąć udział w akcji. Trasa będzie układana spontanicznie. Wspólna jazda na rowerach potrwa około dwóch godzin ? wyjaśnia Myszkowski.

Po drodze sztab WMK będzie zbierać pieniądze do puszek dla WOŚP. Dla wszystkich rowerzystów będą też przygotowane ozdobne szprychówki z motywami Warszawskiej Masy Krytycznej i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Gru 2009, 16:27:40 »
Ale makabrycznie głupi artykuł. Najpierw piszą, że Masa pojedzie po raz pierwszy (dla mediów zawsze coś jest albo pierwsze albo największe 8) ), a później, że uczestniczymy co roku od wielu lat.

Autor chyba ma płacone od ilości słów w tekście - a, że same sobie przeczą ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Gru 2009, 17:32:34 »
Raffi, ja to zrozumiałem tak: WMK angażuje się w WOŚP od wielu lat ale sztab zakłada po raz pierwszy. ;p Może jednak napisał prawdę? ;P A że ze stylem u niego ciężko to mu trochę niejasne wyszło. :D

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Gru 2009, 18:33:02 »
jedyna głupota w artykule, to szprychówki dla 'wszystkich' uczestników ;-> reszta jak najbardziej poprawna. Ale i te szprychówki są właściwie dostępne dla wszystkich, bo każdy może licytować ;-)
« Ostatnia zmiana: 28 Gru 2009, 18:34:57 wysłana przez Skeler »

michal1o2

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Gru 2009, 18:43:16 »
autor nad trescią mógłby troche popracować to prawda:) ale wazny jest przekaz ludzie jesli przeczytają to bedą wiedzieli o co chodzi... a na przejazd z checią bym przyjechałem ale mój rower nie chce mi pozwalać troche:( a pozatym brak oswietlenia:(

Drex

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Gru 2009, 18:55:14 »
jedyna głupota w artykule, to szprychówki dla 'wszystkich' uczestników ;-> reszta jak najbardziej poprawna. Ale i te szprychówki są właściwie dostępne dla wszystkich, bo każdy może licytować ;-)

A dla zbierających będą? :P Bo chcialbym mieć taką okolicznościową, a niestety będę bez kasy za bardzo, więc licytacja odpada. ;(

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Gru 2009, 19:08:59 »
zbierający będą mieli identyfikatory - technika wykonania ta sama, tylko rozmiar trochę większy ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Gru 2009, 19:38:04 »
A w szprychy wejdą? :P

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Gru 2009, 00:17:00 »
He He :) To moze poprostu ktos kto będzie nam wydawał puszki w sztabie będzie dla każdego dawałtaka szprychówke która wczesniej dostanie od maćkoffa czy tam od kogoś  :)

Drex

  • Gość
Odp: Masa Krytyczna - WOŚP - 10.01.2010
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Gru 2009, 00:34:40 »
No, fajnie by było mieć taką pamiątkową w zamian za zbieranie na zbożny cel :P Mogłaby być nawet z informacją, że to nie konkretnie WOŚPowa tylko dla wolontariuszy- taka wyjątkowa okazjonalna tylko dla wolontariuszy WOŚP.