Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Warszawska Masa Krytyczna: piątek, 27 listopada - Pl. Zamkowy, godz. 18:00

<< < (2/2)

Savil:
Było dobrze, w pełni rozkoszowałam się szybką jazdą na miejskim :) I pozdrowienia dla tandemowców, takie cudo widziałam na Masie po raz pierwszy :)
Z zasłyszanych gapiów: "A co to za rozróba, przepraszam?"

cezares:

--- Cytat: czarny_pedal_z_sld w 28 Lis 2009, 19:42:06 ---[...]
 Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia.
[...]

--- Koniec cytatu ---

Tempo bylo wzorowe
Listopadowa masa udana
no to czekamy na......nocną ;-)

Pozdrawiam

Raffi:

--- Cytat: czarny_pedal_z_sld w 28 Lis 2009, 19:42:06 --- To byla moja pierwsza masa i wrazenia mam wylacznie pozytywne. Szczegolnie dobre wrazenie zrobila na mnie grupka organizatorow/porzadkowych, ktorzy ze stoickim spokojem przyjeli werbalne ataki agresywnego kierowcy na ul. Kasprzaka.
--- Koniec cytatu ---

Ludzie są szkoleni tak, by wytrzymywać takie rzeczy z kamienną twarzą. Wiedzą, że najlepiej stać spokojnie i mówić spokojnie. Gdy koleś w aucie jest zajęty krzyczeniem, nie jest zajęty wjeżdżaniem w peleton. Próby zagadywania go i tłumaczenia mu tego samego po 10x są więc jednym z wielu skutecznych sposobów na zabezpieczenie. W końcu psy szczekają, karawana jedzie dalej ;-)

Ale nie będę zdradzał tu całej metodologii :-P Jest wielowątkowa, ciekawa i... można ją poznać podczas szkoleń na osobę zabezpieczającą. Po każdym spotkaniu Przedmasowym jest takie szkolenie dla chętnych, którzy chcą przyłączyć się i pomagać w organizacji. jak ktoś ma ochotę poznać wszystkie techniki - zapraszam na szkolenie :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej