Autor Wątek: [kupię] używaną sakwę Crosso Dry Big lewą  (Przeczytany 2886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
[kupię] używaną sakwę Crosso Dry Big lewą
« dnia: 16 Gru 2017, 16:07:40 »
Poszukuję, kupię, przygarnę: używaną sakwę rowerową Crosso Dry Big "lewą" (patrząc od tyłu na rower). Kolor nieważny. Może być używana, uszkodzona bo jestem w stanie naprawić małe uszkodzenia czy uzupełnić brakujące haki czy klipsy. Potrzebuję drugiej sztuki na zimę bo jeżdżąc do pracy mam dosyć pocenia pleców od plecaka.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [kupię] używaną sakwę Crosso Dry Big lewą
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Gru 2017, 23:35:06 »
Oddam Ci za darmo moje, niebieskie, dwie sztuki, największe, te 2x30l. Służyły mi od 2006 roku, pół Europy ze mną zjeździły (Danię, Holandię, Niemcy, Słowację, Węgry, Litwę...) i są nieco zmęczone życiem, na rogach są przetarte na wylot (raczej do załatania, mnie się nie chciało). Wciąż da się ich używać, sam od wielkiego dzwonu nie mieszczę się w małe i wtedy je zakładam, pomimo przetarć... są do odbioru u mnie na Woli, codziennie od 17-stej. Telefon to mnie masz w razie co by się umówić.

Po 26 grudnia będę miał też do oddania dwie sztuki DRY FRONT, małych, niebieskich. Z 2009 roku, też sporo przeszły (są używane na co dzień) i też mają ze dwa czy trzy przetarcia na rogach. Pod choinkę włożyłem sobie nowe sakwy, to stare nie będą mi już potrzebne. Wyrzucić jednak szkoda - nie są aż tak zajechane, by nie mogły komuś jeszcze posłużyć. Kto pierwszy po nie przyjedzie po 26 grudnia, ten je dostanie - nie ma rezerwacji.

Ja oba komplety zmieniam, bo często wożę ważne dokumenty, które nie mogą zmoknąć. Nierzadko transportuję też komputery, tablety, palmtopy, elektronikę, bywało, że w jednej sakwie miałem jednorazowo sprzętu za ponad 10000zł. W dodatku zwykle to nie mój sprzęt - nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek ryzyko, że coś zmoczę moim klientom i będę musiał się spłacać. Przetarcia, jakkolwiek małe i nieistotne by nie były, mi nie zapewniają mi pewności, stąd zmieniam sakwy. Wolę więc wydać kilkaset PLN na nowe (zwłaszcza, że wrzucam to w koszty firmy) niż ryzykować, choćby minimalnie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: [kupię] używaną sakwę Crosso Dry Big lewą
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Gru 2017, 08:16:37 »
Jakbyś jednak wprowadził rezerwację to się piszę. :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [kupię] używaną sakwę Crosso Dry Big lewą
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Gru 2017, 09:08:08 »
A jak nie wprowadzę, to nie przyjedziesz po nie i się nie piszesz? ;)
Spokojnie, na razie jesteś jedynym chętnym, tłumy widać po te używane sakwy nie walą.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)