Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

2017.05.06 godz. 9.30 - Odjazdowy Bibliotekarz - Wawer - 15 km. - Zapraszam

<< < (2/2)

Pafka:
Ja też wpadne  ;D

KrzysztofJ:
Z przykrością informuje o skróceniu trasy.
W związku z wysokim stanem wody rzeki Wisły jesteśmy zmuszeni skrócić trasę przejazdu. Przejazd zakończy się na planowanym przystanku na ul. Agrestowej 1. Tam na terenie Czytelni Plenerowej zrobimy piknik, ognisko i wszelkie działania zaplanowane na metę. Godziny nie ulegają zmianie, skrócona jest jedynie trasa. Wisła musi na nas poczekać :)
Teren jest podmyty i woda stoi zaraz poniżej plaży. W takich warunkach nie puszczę nikogo na piasek.

Trasa skrócona do ok. 8 km. Na dłuższy przejazd będzie trzeba poczekać.
Przykro mi, ale siła wyższa.

mk1111:

--- Cytat: KrzysztofJ w 05 Maj 2017, 10:50:35 ---... woda stoi zaraz poniżej plaży. W takich warunkach nie puszczę nikogo na piasek.

--- Koniec cytatu ---
Jak byłem kiedyś latem (przy niskiej wodzie) nad Wisłą to też woda stała zaraz poniżej plaży. Nad morzem wyglądało podobnie. Także to chyba stan naturalny  :P :P :P :P :P 

jolajola1:
Bardzo dziękuję tym wszystkim z WMK, którzy przyjechali na Odjazdowego Bibliotekarza i pomogli zabezpieczyć przejazd.
Tym co sie wywalili w kałuże na Trakcie Napoleońskim szczególnie! (nikt nie mówił, że będzie łatwo, zwłaszcza na rowerku-leżaku)
I tym, co gderali na Bibliotekarza, ale się stawili i odpowiednio Zabezpieczali koniec.
Fajnie było - czy do zobaczenia za rok?
MK, Elektra, Pafka, Leon, GFM, Vit, ja, i ten młody człowiek z małżonką, co do mnie leżącej na kocyku podszedł  wymieniłam wszystkich?

KrzysztofJ:
Troszkę spóźnione, ale bardzo serdeczne DZIĘKUJĘ!
Jestem Wam bardzo wdzięczny za pomoc, bez Was by się nie udało. Mam nadzieję, że przejazd Wam się podobał(kałuże nie były specjalnie), a kiełbasa smakowała.
Zapraszam na przyszłe edycje, a zobaczymy się na pewno wcześniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej