Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Bemowo Bike

<< < (2/4) > >>

rowerozof:
Miałem na myśli włąśnie caly proces przetargowy.  :) Nie ma szans na otwarcie tych stacji 1 marca. Chyba że jakims mega-urzedniczo-prawnym trickiem.

Raffi:
Ja się zastanawiam właśnie jaki sens ma oddzielne Bemowo-Bike. połączyć to z Veturilo i po sprawie. Oby tylko mieściło się to w "rozpychaniu" umowy, a dzielnica chciała zapłacić. Bo jak nie to papa rowerki na Bemowie :P

mk1111:
Nieoficjalnie chodziło o ambicje byłego już burmistrza który chciał być pierwszy i oficjalnie nie będzie łączenia z Veturilo bo na dwa lata wyszło by to zbyt drogo ( pełnomocnik)

rowerozof:

--- Cytat: Raffi w 14 Sty 2015, 16:00:03 ---Ja się zastanawiam właśnie jaki sens ma oddzielne Bemowo-Bike. połączyć to z Veturilo i po sprawie. Oby tylko mieściło się to w "rozpychaniu" umowy, a dzielnica chciała zapłacić. Bo jak nie to papa rowerki na Bemowie :P

--- Koniec cytatu ---
Bemowo-Bike nie zostało oddzielone. Powstało wcześniej niż Veturilo. Systemy były kompatybilne tylko dlatego że oba przetargi wygrał Nexbike.
Jak pisałem wcześniej, umowy na Veturilo nie da sie juz  rozpechnąć. Poszerzenie Veturilo z poprzedniego  roku miało byc ostatnim.

mk1111:

--- Cytat: rowerozof w 14 Sty 2015, 16:11:45 ---
--- Cytat: Raffi w 14 Sty 2015, 16:00:03 ---Ja się zastanawiam właśnie jaki sens ma oddzielne Bemowo-Bike. połączyć to z Veturilo i po sprawie. Oby tylko mieściło się to w "rozpychaniu" umowy, a dzielnica chciała zapłacić. Bo jak nie to papa rowerki na Bemowie :P

--- Koniec cytatu ---
Bemowo-Bike nie zostało oddzielone. Powstało wcześniej niż Veturilo. Systemy były kompatybilne tylko dlatego że oba przetargi wygrał Nexbike.
Jak pisałem wcześniej, umowy na Veturilo nie da sie juz  rozpechnąć. Poszerzenie Veturilo z poprzedniego  roku miało byc ostatnim.

--- Koniec cytatu ---

Oddzielne nie oddzielone. Przeczytaj uważnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej