Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Pozorne czy prawdziwe.

(1/5) > >>

Szakal:
 Od lat był tu przejazd z dolnej części Kępy Potockiej na ścieżkę prowadzącą w kierunku Wisły. A ja się pytam czy ten przejazd jest czy nie (dla urzędników) bo dla rowerzystów jest to tak jakby nielegalny przejazd choć słupków nie ma.

trawers:
Jak widać, życie samo koryguje bzdurne decyzje urzędników. Ktoś zamknął słupkami łącznik do zjazdu w dół ale i tak na nic to się zdało...

Raffi:

--- Cytat: Szakal w 18 Kwi 2010, 17:20:20 --- Od lat był tu przejazd z dolnej części Kępy Potockiej na ścieżkę prowadzącą w kierunku Wisły. A ja się pytam czy ten przejazd jest czy nie (dla urzędników)
--- Koniec cytatu ---

Nie ma.

adriansocho:

--- Cytat: Szakal w 18 Kwi 2010, 17:20:20 --- Od lat był tu przejazd z dolnej części Kępy Potockiej na ścieżkę prowadzącą w kierunku Wisły. A ja się pytam czy ten przejazd jest czy nie (dla urzędników) bo dla rowerzystów jest to tak jakby nielegalny przejazd choć słupków nie ma.

--- Koniec cytatu ---

Zauważ, że chodnik wokół kanałka nie jest drogą dla rowerów.

Szakal:
Tak tylko że od lat tamtędy się jeździło, poza tym do baru czy po prostu na ławkę odpocząć się zjeżdża. A jeżeli nie ma tam zjazdu to czemu nie ma słupków?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej