Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

W formie ciekawostki [Łomianki]

<< < (2/2)

Raffi:

--- Cytat: Makenzen w 22 Lis 2012, 18:14:31 ---
--- Cytat: Raffi w 12 Mar 2012, 18:50:44 ---i jeden poważny błąd merytoryczny "Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu" (takiego zakazu nie ma od maja 2011)
--- Koniec cytatu ---

Hehe, to tak jakby była zakazana np. jazda rowerem obok samochodu - w końcu z tekstu nie wynika, że ten "inny uczestnik ruchu" to rowerzysta ;)

--- Koniec cytatu ---

I tak ma właśnie być. Bo do tej pory auto mogło jechać obok Ciebie, a Ty obok auta nie. I to było dziwne ;-) Teraz jest prosto - rowerzysta może jechać obok innego uczestnika ruchu, może jechać parami lub peletonem, o ile tego ruchu nie blokuje.

uasic:

--- Cytat: fionotron w 22 Lis 2012, 17:01:17 ---Kurcze jestem ''niechronionym uczestnikiem ruchu''   ;)   . Nawet nie mam dzwonka ani ''innego sygnału ostrzegawczego o nie przeraźliwym dźwięku''.
Już Jestem cały w nerwach   ;)  .
No i jak mam z tym dalej żyć    ;)  ?

--- Koniec cytatu ---

Tak bez szydery, to to jest określenie powszechnie używane na rowerzystów i pieszych i w sumie nie wiem co w nim śmiesznego.

fionotron:

--- Cytat: uasic w 23 Lis 2012, 15:12:08 ---
--- Cytat: fionotron w 22 Lis 2012, 17:01:17 ---Kurcze jestem ''niechronionym uczestnikiem ruchu''   ;) 

--- Koniec cytatu ---
Tak bez szydery, to to jest określenie powszechnie używane na rowerzystów i pieszych i w sumie nie wiem co w nim śmiesznego.

--- Koniec cytatu ---

@Uasic

Pewnie że można by było i ''bez szydery''. Ale nie mogłem się powstrzymać    :)   .
Bo jest To Taka ''oczywista oczywistość''    :)    .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej