Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

Wawer - Ulica Kajki oraz fenomenalna dziura w chodniku.

<< < (2/3) > >>

Infero:
Ogarnijta temata, nie ma we wsi ptaka,
dzwońta i piszta, dupong zawracajta.
Raffi dał namiara, weź problem na klata,
nie ma co, nie jęczta, idźta do arbajta.

ar2r:
Może ta dziura to pułapka na takich co to jeżdżą rowerami po chodnikach :P ? Pewnie jeszcze okoliczne latarnie zostały wygaszone, żeby zwiększyć skuteczność tej dziury po zmroku ;) .

Infero:
..nocna pułapka na batmanów.

MasterTM:

--- Cytat: lakiana w 02 Sie 2011, 00:25:14 ---Ale dlaczego w ogóle jechaliście chodnikiem?

--- Koniec cytatu ---

Iż gdyż ponieważ bo, jechaliśmy w 5 osób spacerowym tempem, więc jazda ulicą (która jest w gorszym stanie niż chodnik) byłaby lekko uciążliwa.

storm:
@MasterTM - co nazywasz spacerowym tempem i dlaczego przy tym spacerowym tempie nie byłeś w stanie ominąć dziurwy?


Pomijam fakt jeżdżenia chodnikiem... Zwłaszcza na Kajki, bo tam bezproblemowo się jeździ ulicą. Trzeba tylko uważać na karetki (bo to ulica dojazdowa do Instytutu Kardiologii i Centrum Zdrowia Dziecka) i po prostu być asertywnym wobec kierowców, nie dać się spychać... Insza innośc, że i sama ulica jest dziurawa, ale nie aż tak, aby po niej nie jechać...
Nawet ja, na Jamniku SWB USS jechałem na niej 'swoje' 15 km/h w drodze do PeKaPa i jakoś nie straszne mi były spotkania z dwuśladami... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej