Inne > Hydepark

pozycje na forum

(1/2) > >>

Bartosz:
Witam kto ma przyznawane pozycje zabezpieczenia na forum?? Mam rozumieć ze jak sama nazwa mówi to osoby z zabezpieczenia. Wiec czy mogę dostać coś takiego?

Maćkofff:
Jeśli zostałeś zapisany przez Olę na spotkaniu przedmasowym do zabezpieczenia, prawdopodobnie wkrótce zostaniesz przydzielony do grupy.

Raffi:
Dokładnie.

Wejście na forum przyznawane jest osobom z listy wolontariuszy Masy. Ola zawsze przed/na/po spotkaniach Przedmasowych o tym krzyczy, by się nowe osoby zapisały (m.in. dlatego, że zapisani dostają później od Masy ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków podczas przejazdu).

Ale ten kontakt co się podaje Oli jest m.in. właśnie dlatego, że czasem ktoś musi się skontaktować z tymi osobami. Oraz po to, byśmy wiedzieli kogo z wielu nowych użytkowników nowego forum wpisać na zamknięty dział.

Teraz jest trochę zamieszania pewnie z tym, bo część osób z listy Oli, co założyła konta, jeszcze nie ma dostępu (dawanie dostępu według listy robię w wolnym czasie). Część co założyła je z mailami innymi niż podane Oli - także nie ma dostępu, do czasu uaktualnienia danych u Oli. No i nawet są przypadki (m.in. Ty), co dostęp przez chwilę mieli, a teraz już nie, bo ich nie ma na liście Oli. I tu też liczę, że na Przedmasowym spotkaniu poprostujemy sobie to wszystko.


Ale niestety kontakt osobisty i osobiste podanie maila i telefonu to jest jedyny skuteczny sposób, by sprawdzić, czy "Bartek" z forum i Internetu to ten sam Bartek  ze spotkań, czy jakiś inny Bartek - np dziennikarz, przeciwnik Masy, czy Policjant ;-) A w końcu na tamtym forum są wątki raczej nie do pokazywania na zewnątrz.

Bartosz:
Czyli co mam iść jeszcze raz do Oli i podac dane?

Drex:
A czy podałeś na forum taki sam adres e-mail jak na przedmasówce?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej