Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009  (Przeczytany 39544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Gru 2009, 13:55:50 »
Ja tam sie nie martwie o pogodę :) Mam kominiarke, i gogle na oczy( po to żeby mi nie wiało po oczach ), i kask dla bezpieczeństwa bo jest ślizko :D Dla mnie każda pogoda jest na rower, poprostu trzaba miec doświadczenie i być przygotowanym na wszystko :D Może źle mówie ale to moje zdanie :)

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Gru 2009, 14:45:49 »
Cóż, ja też jestem wyposażony w kominiarkę, gorzej z gardłem i płucami, co poddaje pod wątpliwość moje uczestnictwo.  :-\
Ale zobaczymy.  ::)
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Gru 2009, 15:59:29 »
Kup taka kominiarke ktora ma jak by kołnież i gardlo zaslania cos to daje.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #63 dnia: 20 Gru 2009, 16:59:39 »
Cóż, ja też jestem wyposażony w kominiarkę, gorzej z gardłem i płucami, co poddaje pod wątpliwość moje uczestnictwo.  :-\

Nie martw się, prawie na pewno jesteś również wyposażony w gardło i płuca ;) Jeśli nie wyzdrowiejesz do Masy, to faktycznie, wygrzej się pod pierzyną z herbatą z lipy. Ale jeśli wyzdrowiejesz, to się opatul. Polecam dwa szaliki - jeden na szyję pod kurtką, i drugi uszczelniający na wierzch wszystkiego.

juri

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #64 dnia: 20 Gru 2009, 17:55:31 »
Ja tam sie nie martwie o pogodę :) Mam kominiarke, i gogle na oczy( po to żeby mi nie wiało po oczach ), i kask dla bezpieczeństwa bo jest ślizko :D Dla mnie każda pogoda jest na rower, poprostu trzaba miec doświadczenie i być przygotowanym na wszystko :D Może źle mówie ale to moje zdanie :)

nie o to chodzi, że się nie da. zupełnie inną frajdę daje jazda przy lekkim mrozie i suchym powietrzu a inną jak jest plucha. i tylko tyle.

ktoś już chyba pytał ale... będzie szansa na wizytę peletonu na Rynku?

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Gru 2009, 10:42:44 »
Pytanie do organizatorów - ilu osób się spodziewacie? I czy to pytanie o Mikołaja jest nadal aktualne?
AdrianSocho

mplonski

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #66 dnia: 21 Gru 2009, 15:48:04 »
@adriansocho

szczerze? jak dla mnie to będzie maksimum setka... czyli może być zarówno 50 jak i 90 ;-) (nie wiem ile w poprzednich latach było osób)

a Mikołajów może być nawet kilka ;-)

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Gru 2009, 18:08:01 »
w tamtych latach bylo napewno wiecej niz bedzie teraz w grudniu.Bo wiekszosc bedzie u najblizszych rodzin w koncu 2 dzien swiat

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #68 dnia: 21 Gru 2009, 22:52:43 »
rok temu bylo 200 osob :)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #69 dnia: 21 Gru 2009, 23:22:40 »
Za frekwencją przemawia spodziewana temperatura- nie będzie mrozu. Przeciw - data.

Czapki Mikołaja nie znalazłam - istnieją jakieś granice taniej tandety, powinna się ona rozpadać tuż po użyciu, a nie przed... W związku z czym ustroję się w łańcuch choinkowy, nawet dopasowany kolorystycznie do kurtki :D

juri

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #70 dnia: 22 Gru 2009, 12:56:28 »
w tamtych latach bylo napewno wiecej niz bedzie teraz w grudniu.Bo wiekszosc bedzie u najblizszych rodzin w koncu 2 dzien swiat

to znaczy, że powinni być w Warszawie, a ile można wysiedzieć przy stole...

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #71 dnia: 22 Gru 2009, 13:58:44 »
Pewnie wiele osób, niezależnie od wieku, czeka batalia z rodzinami. "W święta? W taką pogodę?!" Ja już rodziców poinformowałam o tej drażliwej kwestii. Czeka mnie jeszcze najgorsze, czyli wysłuchanie zdania babci ^^'
Chociaż podejrzewam, że rodzice postarają się mnie porządnie nakarmić przed wyjściem - albo żebym miała zapas energii, albo żebym może była zbyt objedzona żeby jechać ;)

juri

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #72 dnia: 22 Gru 2009, 17:04:54 »
Pewnie wiele osób, niezależnie od wieku, czeka batalia z rodzinami. "W święta? W taką pogodę?!" Ja już rodziców poinformowałam o tej drażliwej kwestii. Czeka mnie jeszcze najgorsze, czyli wysłuchanie zdania babci ^^'
Chociaż podejrzewam, że rodzice postarają się mnie porządnie nakarmić przed wyjściem - albo żebym miała zapas energii, albo żebym może była zbyt objedzona żeby jechać ;)

trudno mi uwierzyć, że studenci tak bardzo przejmują się zdaniem rodzicieli tudzież dziadków.

przy okazji, pozdrawiam iinisb - chyba się nie mylę, co?


Po użyciu opcji "cytuj zaznaczone" chyba post wygląda lepiej i jest czytelniejszy. ;)

Drex.


spoko Drex, tylko... że właśnie to kliknąłem. Przynajmniej tak pamiętam, choć ledwo co wtedy wróciłem z leśnej rowerowej wycieczki...
« Ostatnia zmiana: 22 Gru 2009, 20:14:44 wysłana przez juri »

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Gru 2009, 18:23:18 »
Oczywiście, że się przejmują. Nie znaczy to, że zamierzają brać owo zdanie pod uwagę, ale się przejmują. Studenci jak studenci, było to chwilkę temu ;) A zdaniem przejmuję się o tyle, że promowanie Masy i rowerów zaczynam w domu, a nie tylko na zewnątrz. Żeby już rodzina widziała, że w taką pogodę [jakakolwiek będzie] można i da się jeździć.

Chyba się nie mylisz, sam najlepiej wiesz co pozdrawiasz ;)

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Gru 2009, 20:15:52 »
Pewnie wiele osób, niezależnie od wieku, czeka batalia z rodzinami. "W święta? W taką pogodę?!"
Mnie mama puściła bez żadnego problemu :) Goście popołudniu... a wieczorkiem Masa :) Za rok masa grudniowa wypada 31  :D