Autor Wątek: Piosenka z Masy  (Przeczytany 1955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cameledon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
Piosenka z Masy
« dnia: 07 Lis 2010, 15:18:38 »
Czy może ktoś wie jak nazywa się piosenka, która leci na Masie, i w refrenie powtarzane są słowa: "Ooooo Africa"(czy coś w tym stylu ;) ). Bardzo proszę o pomoc, i z góry dziękuję  :)

Szakal

  • Gość
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lis 2010, 14:00:54 »
 Dokładnie, może niech ktoś wrzuci listę piosenek jakie puszczacie podczas masy.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lis 2010, 14:04:58 »
W tym temacie niestety trzeba napastować Mr Skelera :) Może w końcu weźmie kartę z nagraną muzą podłączy do kompa i chociaż ściągnie listę ;) Sam bym skorzystał.
Komu w drogę temu rower.

Drex

  • Gość
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lis 2010, 19:28:53 »
Z tego co wiem: NIE BĘDZIE podana oficjalnie playlista. Z prostej przyczyny- naściągacie sobie te piosenki (są do ściągnięcia w necie. Legalnie nawet... :P ), będziecie ich sluchać, słuchać i słuchać... A na następnej Masie będziecie jęczeć, że stare i już się znudziło...

Szakal

  • Gość
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lis 2010, 20:34:59 »
 Ho, Ho. Noto żeś kolego powiedział  :P wątpię by ktoś taki się znalazł. W końcu jeżeli muzyka jest fajna to taka pozostanie  i będzie nadal przyciągać stołecznych bikerów.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lis 2010, 20:44:51 »
To ja się pochwalę że dorwałem listę ale Wam nie dam :P Prikaz odgórny, prawa autorskie, all rights reserved itd;)
Komu w drogę temu rower.

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Piosenka z Masy
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lis 2010, 20:52:34 »
Ja też mam  listę piosenek które lecą podczas masy i jeszcze wszystkie piosenki na pc  :P
Kapi