Autor Wątek: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015  (Przeczytany 10066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« dnia: 20 Lip 2015, 20:40:59 »
Zapraszam na tradycyjny już przejazd Świeczkowy w dniu 1 sierpnia 2015 r.

Jest to już 8 edycja przejazdu Świeczkowego w 71 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zabieramy jak zawsze świeczki, zapałki by na wybranych miejscach pamięci je zostawić.
Na minutę pamięci w godzinę "W" spotkamy się na Rondzie Dmowskiego z akcesoriami ubogacającymi tak znamienity dzień. Jak zawsze będziemy mieli kilka flar.
Wiele grup społecznych chce przeżyć ten wyjątkowy czas we wspólnocie dlatego każdy element małej i stonowanej pirotechniki a nade wszystko ubioru - na poziomie jest ważny.
Jednym z elementów szacunku jest nasz ubiór. Tradycyjnie w sklepie Artykuły Propagandowe na ul. Okopowej http://www.okopowaflagi.pl/index.php/of ... =&start=21 dostępne są ciekawe propozycje opasek za normalne ceny (11,00 zł).
Warto zaopatrzyć się w inne elementy pamięci za tych co odeszli np. biało-czerwone mini flagi.
To jest dzień godzina, minuta pamięci wspólnej odebranej nam przez wiele lat po 1945 roku. Dlatego barwy polityczne i inne aspekty są nie ważne.
Będzie to piękny gest solidarności. Wśród zaproszonych gości jest m.in. Krzysztof Mikołajewski, nasz dobry duch.

Program 2015 - 1 sierpnia:

przedStart: Rondo Dmowskiego, zbieramy się o godzinie 16.30 na tarczy ronda z rowerami.

Start: Pomnik Zgrupowania AK Krybar, ul. Tamka 17.29.

Przejazd: czas trwania ok. 2/3 godziny

Zakończenie: jak zwykle integracja nad jadłem w przyjaznym zielonym terenie.

W razie pytań i uwag zapraszamy do zgłaszania nam mailem informacji na adres:
przejazd_swieczkowy@interia.pl

Jak zawsze będą oprócz nas harleyowcy, kibice, warszawiacy, kombatanci, seniorzy, matki z dziećmi, niepełnosprawni...
Bądźmy tam razem:P

Mecenasem przejazdu Świeczkowego 2015 jest Stowarzyszenie Zielone Mazowsze.

Z pozdrowieniami,

Czajnik z rodziną - Agnieszką i Różą oraz ekipa: MK1111 i jerzy1234
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lip 2015, 08:32:37 »
Jerzy robi coś z Zielonym Mazowszem? Świat się kończy :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lip 2015, 08:36:15 »
Nie z ZM tylko z Czajnikiem, a że on znalazł takiego a nie innego mecenasa to zupełnie inna sprawa. :P
życie nie znosi próżni...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lip 2015, 10:29:36 »
Tak czy siak: wesoło :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lip 2015, 10:36:32 »
Czajnik - potwierdzam obecność i filmowanie, mam ten nowy statyw

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lip 2015, 10:58:29 »
Świat dawno się skończył w momencie jak jerzemu zadałeś pytanie i "poważnie" podszedłeś do odpowiedzi   :P .   Jerzy dawno  i już parę razy udowodnił że w szczególnej atmosferze potrafi "zakopać topór wojenny" i współpracować, w myśl zasady że i w piekle są  święte osoby , a i w niebie można spotkać .....

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lip 2015, 13:13:01 »
Świat dawno się skończył w momencie jak jerzemu zadałeś pytanie i "poważnie" podszedłeś do odpowiedzi   :P

Zawsze poważnie podchodziłem do odpowiedzi, tylko zwykle te odpowiedzi były takie, że po prostu do niewielu rzeczy się nadawały :P W każdym razie teraz już nie ma tego problemu: Ja nie muszę Cię słuchać, a Ty odpowiadasz osobom, które zapewne traktują Cię lepiej niż robiłbym to ja. Nie wiem jak bardzo to poprawiło Twoje życie, ale mnie stan obecny całkiem odpowiada. Uważam, że jest lepiej, gdy użerają się inni, a ja zajmuję się tym na co mamm ochotę i już nic nie muszę :)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lip 2015, 13:25:30 »
Jerzy, Raffi, ja Was bardzo proszę, nie przenoście Waszych osobistych sporów na kolejny temat forumowy, zwłaszcza że to temat publicznie dostępny

Offline Stalin

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 181
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lip 2015, 14:38:26 »
Mecenas (od nazwiska Gajusza Cilniusza Mecenasa, rzymskiego polityka, doradcy i przyjaciela Oktawiana Augusta, poety i patrona poetów, między innymi Wergiliusza, Horacego i Propercjusza. Jego nazwisko stało się synonimem protektora sztuki i nauki) ? osoba lub instytucja, popierająca rozwój literatury i sztuki, która udziela wsparcia finansowego artystom, instytucjom kulturalnym lub naukowym. Obdarowywani, w zamian, sławili we własnych dziełach swoich dobroczyńców

 :P

Offline Wujek_Drex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lip 2015, 13:55:20 »
My z Magdą będziemy. Dla mnie to będzie "jak co roku" ale Magda pojedzie pierwszy raz. :-)

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Lip 2015, 21:55:40 »
Witam,

1. Raffi, dałbyś spokój już ze swoją ironią której najstarsi górale już nie rozumieją ja tym bardziej. Chciałem się z Tobą spotkać od trzech lat ale nie masz czasu młody człowieku. Może kiedyś go znajdziesz i zachowasz się jak facet z jajami. Czekam na termin spotkania - jeśli dasz radę zadzwonić. Koniec wątku który sam zacząłeś. Milknę.

2. Dziękuję Jola za post w sprawie.

3. W związku z dzisiejszym info od Joli mam ogromną prośbę - Jola nie może być i w takim razie nie ma osoby do filmowania, ma ktoś moce przerobowe i kamerkę lub jest w stanie się tego podjąć? Było by miło:)

4. Dzień "W" się zbliża już więc klimat rośnie.

5. Wiem, że Wit ma to przeczytać jak wróci z puszczy - może twoja Pani by mogła choć zdjęciami na imprezie się zająć? pogadasz z Nią z prośbą mą osobistą :-[

pozdrawiam

Czajnik
 
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lip 2015, 21:57:37 »
Mecenas (od nazwiska Gajusza Cilniusza Mecenasa, rzymskiego polityka, doradcy i przyjaciela Oktawiana Augusta, poety i patrona poetów, między innymi Wergiliusza, Horacego i Propercjusza. Jego nazwisko stało się synonimem protektora sztuki i nauki) /b]

Stalin zacnie - ale pięknie, stary dobry Rzym i drogi do niego prowadzące, ach gdzie te czasy gdy z pretorianami jadłem się raczyliśmy;)

mniam
« Ostatnia zmiana: 27 Lip 2015, 22:01:17 wysłana przez Czajnik »
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Lip 2015, 22:24:41 »
1. Raffi, dałbyś spokój już ze swoją ironią której najstarsi górale już nie rozumieją ja tym bardziej. Chciałem się z Tobą spotkać od trzech lat ale nie masz czasu młody człowieku. Może kiedyś go znajdziesz i zachowasz się jak facet z jajami. Czekam na termin spotkania - jeśli dasz radę zadzwonić. Koniec wątku który sam zacząłeś. Milknę.

Miałem się nie odzywać w wątku, bo Jola ma sporo racji, że nie warto. Ale z uwagi na potwarz - muszę.

Byłem u Ciebie Czajniku w domu kilka raptem miesięcy temu, byłeś na weselu, byłeś zaproszony na poprawiny. Mogliśmy spokojnie pogadać też po spotkaniu w CNKopernik kilka tygodni temu, albo na Przedmasówce kilka dni temu. W takiej sytuacji pisanie, że nie mam dla Ciebie czasu od kilku lat jest dość... śmieszne :P Cokolwiek chciałeś ze mną omówić - omówiłeś, albo przynajmniej mogłeś omówić. Jak czujesz, że to nie wszystko, po 15 sierpnia wracam z urlopu, a numer wciąż do mnie masz.

A ironię nie bój się - ci do których była adresowana, zrozumieli ją doskonale :D Nawet jeżeli udawali, że jest inaczej.
« Ostatnia zmiana: 27 Lip 2015, 22:30:09 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Lip 2015, 07:44:34 »
Czajnik rozumiem, że miałeś na myśli Vit'a , a nie Wit'a. Może mała ale jednak znacząca różnica.
ps. Chociaż w tym temacie dajcie sobie spokój ze sprawdzaniem który umie dalej ...
życie nie znosi próżni...

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika edycja 2015
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Lip 2015, 10:56:37 »
Tradycyjnie w sklepie Artykuły Propagandowe na ul. Okopowej http://www.okopowaflagi.pl/index.php/of ... =&start=21 dostępne są ciekawe propozycje opasek za normalne ceny (11,00 zł)...

NR również prosił o założenie opasek - pojawił się taki oto komentarz:

Cytuj
Michał Świderski W imieniu Stowarzyszenia Tradycji Armii Krajowej uprzejmie proszę o NIEZAKŁADANIE OPASEK. Opaska to nie jest gadżet tylko element powstańczego munduru. Należy mu się szacunek. Zakładanie opasek jest nie na miejscu i pachnie przynajmniej "odpustem".
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany