Autor Wątek: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma  (Przeczytany 3718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kula

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
[Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« dnia: 18 Mar 2013, 18:24:09 »
http://www.pomalujrower.pl/
Odebrałem dzisiaj ramę z lakierowania i jakie było moje zdumienie gdy okazało się ,że biorąc pełną opcje (piaskowanie +malowanie+zabezpieczenie gwintów-150 zl.) dostałem ramę z zalanymi gwintami i naciekami do rury sterowej i podsiodłowej.Mój znajomy miał jakiś czas temu podobny przypadek w tej samej firmie ze swoją ramą.Pomyślałem,że może przesadza albo jest przewrażliwiony ale jak dzisiaj zobaczyłem swoją ramę to niestety potwierdziły się słowa kolegi.Zwróciłem uwagę na te niedociągnięcia przy odbiorze ramy Panu,który mnie obsługiwał ale on stwierdził,że nie widzi problemu. Ktoś może powiedzieć-trzeba było nie odbierać ramy,nie zapłacić albo wykłócać się z tą firmą.Tak ale ja postanowiłem napisać tego posta aby ostrzec innych ,że mamy do czynienia z nierzetelną firmą,która pobiera opłatę za coś czego nie wykonuje i jeszcze mówi klientowi,że wszystko jest w porządku.Pozdrawiam.

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Mar 2013, 19:26:08 »
powiem Ci tak. Jak masz nietypowy rower to Ci gwintu nie zabezpieczą bo nie ma jak poza tym nie przesadzajmy płacisz psie pieniądze. Firma jest super robiłem rower nie narzekam wogóle.
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline kula

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Mar 2013, 19:33:26 »
Rama jak najbardziej typowa,bardziej typowej chyba nie ma.Gwinty klasyczne.Robią badziew i tyle.

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Mar 2013, 19:53:42 »
ile ludzi tyle opinii.
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Mar 2013, 07:44:46 »
powiem Ci tak. Jak masz nietypowy rower to Ci gwintu nie zabezpieczą bo nie ma jak poza tym nie przesadzajmy płacisz psie pieniądze.

Czy psie pieniądze? 200zł za lakierowanie ramy aluminiowej (250zł za metalik)  to żadna super stawka. Nawet nie wiem czy na Mińskiej na Pradze kumplowi nie robili tego taniej.

A 200zł za demontaż roweru podchodzi wręcz pod naciąganie ludzi :P Pełne przeserwisowanie roweru, gdzie dodatkowo rozbiera się piasty, wszystko smaruje i reguluje, często jest tańsze niż odkręcenie kilku elementów od ramy w tej lakierni :P


A co do gwintu - typowy czy nie, zabezpieczenie to żaden problem. A jak jest w cenniku taka pozycja, to powinni to robić i kropka. To ich problem czym to zrobią. Napisali, że robią, to mają robić.
Ja bym z taką ramą z zalanymi gwintami się do nich pofatygował z reklamacją. Przecież Ci nie powiedzą, że gwint zalał się lakierem podczas transportu ramy do domu, albo że to wina złego użytkowania ramy po odebraniu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

JURO

  • Gość
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwi 2013, 22:50:03 »
Ja niemiałem problemu. Malowałem rower pomarańczowy ( hellrot Orange z brokatem ) i było ok, drugi też zielony (zgrzewana rama "reksio") też ok, ostatnio 30letnią ramę (flaming - ROMET) też ok nie widzę problemu, a skoro coś było nie tak mogłeś zapytać czy mogą usunąć nalanie lakieru, .... Zawsze możesz tam powiedziec co ci niepasuje. Rozpatrzą to i już. Niema co lać wody .

Offline kula

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Ostrzeżenie] Nierzetelna firma
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwi 2013, 18:01:31 »
To nie lej.