Autor Wątek: Rondo ONZ  (Przeczytany 12610 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Rondo ONZ
« dnia: 10 Cze 2010, 21:04:02 »
Ostatnio na Masie był poruszany wątek tras rowerowych na rondzie ONZ. Mógłby ktoś to szerzej nakreślić o co tam chodzi ?:)
Komu w drogę temu rower.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Cze 2010, 18:12:46 »
Nie wiem co masz konkretnie na myśli i co było poruszane, ani przez kogo.

Ale generalnie rondo ONZ będzie rozłupane przy okazji budowy II linii metra. A później ma powstać droga rowerowa przy Prostej, przy JP2 (od Solidarności do ONZ) i właśnie na samym rondzie. Ale to na razie śpiew przyszłości raczej, bo jeszcze nie wiadomo kiedy metro, skąd kasa na budowę tych dróg itp itd.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Cze 2010, 20:55:14 »
Na ostatniej masie było poruszone "Projekt już jest i projekt ulegnie przedawnieniu"
Komu w drogę temu rower.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Cze 2010, 12:07:23 »
Na ostatniej masie było poruszone "Projekt już jest i projekt ulegnie przedawnieniu"

Czyli chodzi o projekt drogi rowerowej wzdłuż JP2 od Solidarności do ONZ. Nie wiem co Ci dodać. Projekt leży ze dwa lata w szufladzie w ZDM/ZMID, lada chwila się przedawni i będzie trzeba robić go od nowa. Wszystko przez to, że miasto żałuje kasy na drogi rowerowe, a tą kasę co ma, wydaje bez sensu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Cze 2010, 15:17:30 »
No własnie o to mi chodziło. Fajnie by było jakby to ruszyli. Ale to wygląda jak walka z wiatrakami
Komu w drogę temu rower.

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Cze 2010, 15:23:50 »
projektu nie widziałem ale jeśli wygląda tak jak od Solidarności do Babki to ja dziękuję...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Cze 2010, 15:26:40 »
No własnie o to mi chodziło. Fajnie by było jakby to ruszyli. Ale to wygląda jak walka z wiatrakami

Napisz pismo do Gronkiewiczowej. Im więcej takich pism z domaganiem się budowy dróg rowerowych, tym większa szansa na kasę na budowę tej i innych dróg rowerowych. W tej chwili lezy i przedawnia się z 5 projektów dróg rowerowych w całym mieście: Jana Pawła, Jagiellońska, Solidarności, Waryńskiego, Radzymińska - to tylko wybrane.

My napisaliśmy petycję, napędziliśmy na nich media. Widać to wciąż za mało, potrzebne jest pospolite ruszenie.

projektu nie widziałem ale jeśli wygląda tak jak od Solidarności do Babki to ja dziękuję...

Nie wygląda tak.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Cze 2010, 11:58:42 »
Zaprośmy Walcową na Masę  :P Niech zdobywa wyborców pośród rowerzystów :) Tylko czy ona zmieści się na rower .......
Komu w drogę temu rower.

Drex

  • Gość
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Cze 2010, 15:17:07 »
Już raz się zmieściła. Tylko ma w swojej wielkiej... Hmmm... to co wtedy obiecywała.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Cze 2010, 09:19:39 »
Już raz się zmieściła. Tylko ma w swojej wielkiej... Hmmm... to co wtedy obiecywała.

No więc tym bardziej ją warto będzie zaprosić przed wyborami. Niech się pochwali co zrobiła i wytłumaczy z tego co schrzaniła (np likwidacja pełnomocnika).
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Cze 2010, 22:45:10 »
Któregoś razu miała być też na Zamkowym przed masą wygłosić jakąś mowę, ale sobie olała.
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2010, 22:47:17 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Cze 2010, 03:06:38 »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Cze 2010, 10:34:55 »
Obłędne to jest :D Ubawiłem się.
Komu w drogę temu rower.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Cze 2010, 19:44:10 »
Obłędne to jest :D Ubawiłem się.
Cieszę się, że to nagrałem, bo szkoda by było, gdyby to nie zostało uwiecznione :'(

Zgadzam się. Ja już się nie mogę doczekać kolejnego kabaretu z Raffim w roli głównej. Może coś o ZMID i budowie mostu Północnego (szczególnie odcinek pomiędzy ul. Encyklopedyczną a węzłem Młociny), albo o inżynierze ruchu/policji i dopuszczaniu ruchu rowerów po pasach dla autobusów w kontekście systemu roweru publicznego, którym nie będzie gdzie jeździć...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo ONZ
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Cze 2010, 13:10:02 »
Zgadzam się. Ja już się nie mogę doczekać kolejnego kabaretu z Raffim w roli głównej.

Autografy będę rozdawał jak zawsze, na spotkaniu Przedmasowym  ;D

Może coś o ZMID i budowie mostu Północnego (szczególnie odcinek pomiędzy ul. Encyklopedyczną a węzłem Młociny), albo o inżynierze ruchu/policji i dopuszczaniu ruchu rowerów po pasach dla autobusów w kontekście systemu roweru publicznego, którym nie będzie gdzie jeździć...

Kiedy w ZMID nie ma tak charakterystycznego głosu, by było kogo naśladować. W ZDM prędzej by się znalazł, ale raz, że Pani Grażyna Lendzion i złotousta rzeczniczka ZDM Pani Urszula Nelken, ostatnio nie ma za co obsmarowywać, a dwa, że tych głosów też wiele osób by nie poznało.

Ale coś się pomyśli. Mam teraz (w końcu) nieco wolnego czasu, to może i jakiś pomysł na nowy kabarecik się narodzi ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)