Autor Wątek: Nowa ścieżka wzdłuż Wisły?  (Przeczytany 15145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa ścieżka wzdłuż Wisły?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Mar 2014, 16:04:47 »
Pisałem o odcinku od zimnego Kanałku - do Popiołów - tam jest DDR...
No bo Korona Wału nie ucierpi a i rowerzyści swoją nawet i CPR aż do Góry Kalwarii (a może i jeszcze dalej... :)) będą mieli

W sumie to CPR-y też mi się podobają, bo to taka bardzo znikoma (ale jednak... :)) namiastka jazdy terenowej jest... :)
Pozdro.

Offline robertrobert1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 762
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa ścieżka wzdłuż Wisły?
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Mar 2014, 19:30:33 »
Nie widzę sensu prowadzenia dalej utwardzonego szlaku gdyż od Gassów przez Słomczyn aż Góry Kalwari prowadzi dróżka asfaltowa o bardzo niskim ruchu. Problem zaczyna się od Góry K na południe czy na wschód.

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa ścieżka wzdłuż Wisły?
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Mar 2014, 21:18:34 »
Ta trasa ma w asfalcie wyrwę ok. 2,5 km, jest fragment w którym trzeba jechać albo wałem od przeprawy promowej w Gassach albo drogą polną. Żeby dojechać do asfaltu od DDR (choć też nie wiem, czy technicznie to DDR) za hałdą śmieci też trzeba przejechać fragment drogą która potrafi być bardzo błotnista (rozjeżdżają ją regularnie ciężarówki), tam akurat utwardzenie wału by się przydało.



edit: chociaż zaraz, przez Słomczyn? Ja piszę o trasie przy samej Wiśle.
« Ostatnia zmiana: 04 Mar 2014, 21:22:28 wysłana przez em c »

Offline robertrobert1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 762
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa ścieżka wzdłuż Wisły?
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Mar 2014, 22:11:01 »
Doskonale znam obie drogi czyli trasę asfaltową przez słomczyn oraz trasę terenową wzdłuż wału. Jeśli gmina zafundowała chodniczek wzdłuż Wału Zawadowskiego to może i by pociagnęła dalej ale ...to już inna gmina, inny budżet.