Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Białołęka, Praga Północ, Targówek

Pieszy na drodze rowerowej

(1/22) > >>

kristi:
Często jeżdże drogą rowerową wzdłuż al. Solidarności i strasznie wkurzają mnie piesi
albo robią jakieś zebrania na środku drogi rowerowej albo spacerują z psami albo jak w przypadku przystanku autobusowego "Rzeszotarskiej" czekają na busa - a tam żeby dostać sie z chodnika na droge rowerową trzeba przejść po trawie więc niszczą też zieleń.
Utrudniają przejazd, co mi z drogi rowerowej jeśli powiem brzydko "święte krowy" łażą całą szerokością.
 
czepiam się głównie tego odcinka drogi od tesco do miśków - tragedia, jeszcze ani razu nieprzejachałam bez dzownienia i tłumaczenia co to jest droga rowerowa i do czego służy

`L`:

--- Cytat: kristi w 29 Cze 2011, 22:04:29 ---czepiam się głównie tego odcinka drogi od tesco do miśków - tragedia, jeszcze ani razu nieprzejachałam bez dzownienia i tłumaczenia co to jest droga rowerowa i do czego służy

--- Koniec cytatu ---

Najpierw z wielką pompą ten kawałeczek ścieżki rowerowej oddano (na ekranach w tramwajach miasto się chwali) a później zakryto tablice znaków C-13/16 folią... Nie wiem o co tam biega i na ostatnią Masę jechałem jak zawsze jezdnią. Jak tam sytuacja wygląda teraz?

wildzi:
Dzisiaj było podobnie, większość znaków zakryta niebieskimi i czarnymi workami, rowerki na nawierzchni przekreślone żłótą taśmą. Piesi chodzą, niemniej na niektórych odcinkach sami z daleka schodzą. Dojeżdżając do "Wileniaka" ddr urywa się, więc włączam się przez wjazd do PKP i jadę przez skrzyżowanie jezdnią aż do odcinka przy Cerkwi. A tam na skrzyżowaniu z Jagiellońską niespodzianka, dzisiaj panowie rozryli asfalt nowej DDR !!! żeby robić przewierty pod jezdnią Al.Solidarności. (mam zdjęcia, ale to nie wątek na nie).

SeBeQ:

--- Cytat: `L` ---Najpierw z wielką pompą ten kawałeczek ścieżki rowerowej oddano (na ekranach w tramwajach miasto się chwali) a później zakryto tablice znaków C-13/16 folią...
--- Koniec cytatu ---
Możesz coś więcej o tym otwarciu powiedzieć?

`L`:

--- Cytat: SeBeQ w 30 Cze 2011, 01:03:03 ---Możesz coś więcej o tym otwarciu powiedzieć?

--- Koniec cytatu ---

Nie było fajerwerków ale trąbiono gdzie tylko się dało, o tym niewątpliwym sukcesie ratusza. Jeśli miasto, urzędnicy i dziennikarze tak się podniecają tym kawalątkiem ścieżki, która tak samo jak się zaczyna tak się kończy, to normalnej infrastruktury długo nie będzie. Dobra, wylałem moje zgorzkniałe myśli  ;)

Jeśli ta nowa ścieżka jest faktycznie rozryta to zastanawiam się gdzie napisać o niegospodarności...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej