Autor Wątek: [ot]Rowerem na paradę autobusów?  (Przeczytany 2420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
[ot]Rowerem na paradę autobusów?
« dnia: 22 Lip 2010, 21:39:52 »
Już w sobotę 24 lipca wielka parada wszystkich typów autobusów, w tym pojazdów zabytkowych. W paradzie uczestniczyć będzie 17 pojazdów, niektóre z nich to unikaty - np. Ikarus z połowy lat 60-tych - jedyny taki egzemplarz w Polsce. Parada rusza w sobotę 24 lipca o 11.00 z ul. Włościańskiej 52 z terenu MZA - brama wjazdowa na tyłach Hali Marymont od ul. Kłodawskiej.

Więcej info: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,8157510,Wielka_parada_autobusow__Wygraj_zaproszenie.html


Myślę, czy by się nie wybrać rowerem z aparatem. Mało jeżdżenia, a jak najwięcej stania i robienia zdjęć. Myślę, by paradę łapać najpierw podczas wyjazdu, później SZYBKO przemieścić się w okolicę pl. Bankowego, a na końcu już spokojniej przejechać i focić kolumnę z mostu Gdańskiego. Przejazdy pomiędzy fotopunktami planuję raczej szybkie i dynamiczne.


Ktoś reflektuje?
« Ostatnia zmiana: 22 Lip 2010, 21:45:42 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lip 2010, 22:50:59 »
Skoro zainteresowanych brak, to nie podaję precyzyjnie miejsc ani godzin w których będę przez nie przejeżdżał. Będę miał większą swobodę działania.


Swoją drogą, myślałem, że znajdą się jacyś amatorzy fotografii autobusów chętni na taką wycieczkę. Skoro nie ma, to ewentualnych innych moich fotowycieczek już ogłaszał nie będę.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lip 2010, 00:06:13 »
Ogłaszaj, tylko ja zwyczajnie pracuję niestety bo chętnie bym pojechał ;-)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Drex

  • Gość
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lip 2010, 00:33:52 »
Raffi, gdyby nie to, że o 7 rano wychodzę z pracy i będę odsypiał jakieś 28 godzin na nogach, to też bym pojechał. :D Po prostu nie trafiłeś z dniem i za późno się ogłosiłeś. :D

Offline cameledon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lip 2010, 16:30:30 »
Mimo iż nie posiadam aparatu, to lubię szybkie fotowycieczki ;] Myślę, że warto pisać o takich rzeczach. Po pierwsze: zawsze to jakaś odmiana od jechania "po prostu przed siebie" stałą trasą. Po drugie to znakomita okazja, żeby poznać się z ludźmi z Masy :) Miło by było, gdyby o takich wypadach pisało by się z tygodniowym wyprzedzeniem, ale nie chce się czepiać :P

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lip 2010, 18:19:13 »
Niestety, nie dowiedziałem się z tygodniowym wyprzedzeniem, by móc o tym napisać.

Ale spoko, widzę, że generalnie potencjał fotowycieczek jest. Będę pisał, gdy będę chciał gdzieś pojechać pofocić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomzoliborz

  • Gość
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lip 2010, 20:38:14 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2010, 23:16:43 wysłana przez tomzoliborz »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ot]Rowerem na paradę autobusów?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lip 2010, 21:24:23 »
i jak Raffi robiłeś jakieś zdjęcia, bo ja tak się wybierałem na Most Gdański, że jak się wybrałem to byli już na Pl. Wilsona he he, nie sądziłem, że w 40 minut objadą ale jak zobaczyłem wsparcie Policji to już nie dziwiłem się dłużej.

Nie ruszyłem się z domu, bo do 10:45 padał u mnie dość solidny deszczyk. Lenistwo wzięło górę. Aparatem będę miał jeszcze okazję się pobawić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)