Autor Wątek: 2017.05.06 godz. 9.30 - Odjazdowy Bibliotekarz - Wawer - 15 km. - Zapraszam  (Przeczytany 3371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KrzysztofJ

  • Początkujący
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Odjazdowego Bibliotekarza. Tym razem jedziemy tylko po Wawrze.
Początek godzina 9.30, planowany wyjazd ok. 10.00
Start: Biblioteka Główna  ? ul. Trawiasta 10
150 m. od stacji kolejowej PKP Anin. SKM i KM w kierunku Otwock/Dęblin.
 
Trawiasta ? VI Poprzeczna ? Szpotańskiego -  Pilawska  - Trakt Napoleoński - Lipkowska - Sobierajska - Orłowskiego - Osterwy - Wilgi - Limby - Żwanowiecka - Agrestowa.
11.00 Przystanek: ul. Agrestowa 1 
Ok. 30 min.
Patriotów - przez tory kolejowe - Szafirowa - Mozaikowa - Prymulki ? Zasadowa -  Borowiecka - Trakt Lubelski - Wał Miedzeszyński - Strzygłowska ? Rychnowska - Plaża Romantyczna

12.15 Meta: Plaża Romantyczna, Rychnowska 15
Pamiątkowe zdjęcie, Bookcrossing, wymienialnia książek  ? dla dorosłych i dla dzieci, Bibliobus, poczęstunek, ognisko z kiełbaskami, zajęcia dla dzieci.

Trasa 15 km., równa, tempo jak zawsze spacerowo-piknikowe 8-10 km/h
Szczegóły trasy:
https://www.bikemap.net/pl/route/3913469-ob-v3/

Pozdrawiam i zapraszam!

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
ja się wybieram, nigdy jeszcze nie byłam na Odjazdowym Bibliotekarzu
można dojechać na start SMką,  ale jak ktoś jest chętny, to możemy się umówić na mieście i pojechać razem

Gregorius

  • Gość
Tak Jolu - jestem chętny. Tylko czy Ci ktoś znowu grilla nie zorganizuje?

Offline KrzysztofJ

  • Początkujący
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Grill będzie na mecie. Poza tym będzie pizza na przystanku  ;)

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Możemy pojechać wspólnie. Proponuję spotkanie 8:45 przy veturilo pod Narodowym, rondo Waszyngtona. O 9:00 bylibyśmy pod ślimaczkami Grenadierów, a około 9:15 na dole ronda Marsa.
A stamtąd to już rzut beretem do miejsca startu Bibliotekarza.

Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
Ja też wpadne  ;D
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline KrzysztofJ

  • Początkujący
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Z przykrością informuje o skróceniu trasy.
W związku z wysokim stanem wody rzeki Wisły jesteśmy zmuszeni skrócić trasę przejazdu. Przejazd zakończy się na planowanym przystanku na ul. Agrestowej 1. Tam na terenie Czytelni Plenerowej zrobimy piknik, ognisko i wszelkie działania zaplanowane na metę. Godziny nie ulegają zmianie, skrócona jest jedynie trasa. Wisła musi na nas poczekać :)
Teren jest podmyty i woda stoi zaraz poniżej plaży. W takich warunkach nie puszczę nikogo na piasek.

Trasa skrócona do ok. 8 km. Na dłuższy przejazd będzie trzeba poczekać.
Przykro mi, ale siła wyższa.

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
... woda stoi zaraz poniżej plaży. W takich warunkach nie puszczę nikogo na piasek.
Jak byłem kiedyś latem (przy niskiej wodzie) nad Wisłą to też woda stała zaraz poniżej plaży. Nad morzem wyglądało podobnie. Także to chyba stan naturalny  :P :P :P :P :P 
życie nie znosi próżni...

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Bardzo dziękuję tym wszystkim z WMK, którzy przyjechali na Odjazdowego Bibliotekarza i pomogli zabezpieczyć przejazd.
Tym co sie wywalili w kałuże na Trakcie Napoleońskim szczególnie! (nikt nie mówił, że będzie łatwo, zwłaszcza na rowerku-leżaku)
I tym, co gderali na Bibliotekarza, ale się stawili i odpowiednio Zabezpieczali koniec.
Fajnie było - czy do zobaczenia za rok?
MK, Elektra, Pafka, Leon, GFM, Vit, ja, i ten młody człowiek z małżonką, co do mnie leżącej na kocyku podszedł  wymieniłam wszystkich?

Offline KrzysztofJ

  • Początkujący
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Troszkę spóźnione, ale bardzo serdeczne DZIĘKUJĘ!
Jestem Wam bardzo wdzięczny za pomoc, bez Was by się nie udało. Mam nadzieję, że przejazd Wam się podobał(kałuże nie były specjalnie), a kiełbasa smakowała.
Zapraszam na przyszłe edycje, a zobaczymy się na pewno wcześniej.