Autor Wątek: Reportaż o roweringu :)  (Przeczytany 2844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kawalek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Reportaż o roweringu :)
« dnia: 12 Sie 2011, 12:51:28 »
Witam wszystkich rowerowych maniaków :)

Jestem tutaj, ponieważ dostałem cynk od Makenzen, a poza tym - realizuję cykl reportaży o ludziach z pasją, które planuję przedstawić w jednej ze stacji tv. Chciałbym skontaktować się z osobami, które posiadają niestandardowe rowery (handbike, poziome - dwu i trójkołowe, a może i więcej kół się znajdzie?), monocykle. Im różniej i bardziej oryginalnie, tym lepiej. Mogą być też ciekawie "zrobione" typowe jednoślady.

Plan jest taki, by pokazać, że rowerowe hobby nie ogranicza się do tego co widać na ulicach każdego dnia. Że są grupy pasjonatów, dla których rower to nie tylko możliwość szybszego przemieszczania się, czy sposób na zachowanie dobrej kondycji - szlachetnie, ale nudno. Chcę pokazać, że rower to styl życia, że łączy ludzi nie tylko w ramach wspólnej jazdy, że tworzą się fajne znajomości, przyjaźnie, a może są jakieś małżeństwa rowerowe?

Byłoby świetnie, gdybyście mogli przesłać mi kilka słów o sobie (co robisz, lubisz, czym się interesujesz  + zdjęcie swoje i  roweru + kontakt). Z pewnością, wśród Was są ludzie wielu zawodów, w różnym wieku, a to też ciekawe w kontekście łączącej wszystkich pasji.

Piszcie na pawel@przestrzenkreatywna.com

Czekam na zgłoszenia do 20 sierpnia. To ważne, bo chciałbym zrobić reportaż od zupełnie innej strony, niż ta któą wielokrotnie sam widziałem :) No i przy okazji podpromować masę, którą miałem okazję podglądać w akcji :)

Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział do mojego posta. Gdyby okazało się, że nie, to proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce i zarzucenie tematu komu się da.

Pozdrawiam! :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sie 2011, 14:11:53 »
Naskrobię w wolnej chwili w weekend do Ciebie. Proponuję wrzucić też info na forum.poziome.pl.

Nie wiem jaki masz deadline, ale może także wizyta na Zlocie byłaby dla Ciebie ciekawym wątkiem do nakręcenia? Nigdzie nie znajdziesz większego stężenia Polskiej praktycznej myśli inżynierskiej na metr kwadratowy niż tam.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sie 2011, 15:18:31 »
No właśnie ja zamierzam się wcielić w rolę zlotowego szpiega, ale czy to się uda, okaże się jak wrócę z urlopu :)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline kawalek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sie 2011, 16:18:37 »
Deadline nie jest skonkretyzowany, ale nie ukrywam, że najlepiej jak najszybciej. Fajnie byłoby zrobić to pod koniec sierpnia, żeby na wrzesień już był pilot cyklu. Zlot byłby idealnym miejscem, niestety - póki co, nie moge się wybrać tak daleko. Co nie zmienia faktu, że żałuję bardzo, bo lubię ideę wszelkich zlotów.

Poczekam aż Makenzen wróci z żagli i przesiądzie się znów na lądowy środek lokomocji, by i ją wykorzystać w materiale :) Należy tez nadmienić iż to ona jest stworzycielką słowa rowering :) Mam nadzieję, że słowo to przyjmie się w języku potocznym obok joggingów i innych -ingów, gdyż brzmi ciekawie :)

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sie 2011, 23:06:56 »
Jak dla mnie nazwa cycling jest przyjemniejsza ;) Niestety, mój rower jest jedynie ciekawie pomalowany, chyba nie mogę pomóc :)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sie 2011, 01:07:18 »
...oczywiście, czytana CYCling, a nie sajkling ;) Tu Cię mam!  :P
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sie 2011, 09:42:25 »
Żeby tylko autor materiału nie przesadził z tą oryginalnością, a rowerzyści nie wyszli na przegiętych ekscentryków, bo to może być kolejny argument zniechęcający.
Fajnie by było, gdyby wypowiedzieli się ludzie, którzy umieją konkretnie o swojej pasji opowiedzieć.

W jakiej stacji będzie ten materiał?

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sie 2011, 10:08:10 »
Konkretnie to może opowiedzieć o swojej "pasji" Raffi, ten ma praktykę :P  reszta to raczej takiej praktyki w mediach nie ma.
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reportaż o roweringu :)
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sie 2011, 12:53:40 »
Konkretnie to może opowiedzieć o swojej "pasji" Raffi, ten ma praktykę :P  reszta to raczej takiej praktyki w mediach nie ma.

Nie bój się, chłopaki z Velogic, ludzie z Kalisza, czy Igor Czajkowski z Poznania też mają gadane i potrafią o poziomach ciekawie opowiadać. I w dodatku mają znacznie większe doświadczenie w ich budowie niż ja.

Niech raz ludzie nie boją się otworzyć lodówki ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)