Autor Wątek: Rowerowa Masa Krytyczna śladami Marii Skłodowskiej-Curie - 18 września 2011  (Przeczytany 17407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
18 września 2011 -- Planowana trasa przejazdu:

Wybrzeże Kościuszkowskie, Zajęcza, Topiel, Kruczkowskiego, Książęca, Plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie, Piękna, Plac Konstytucji, Śniadeckich, Plac Politechniki, Nowowiejska, Krzywickiego, Filtrowa, Raszyńska, Wawelska, Grójecka, Jerozolimskie, Rondo Dmowskiego, Marszałkowska, Elektoralna, Jana Pawła II, Nowolipie, Karmelicka, Nowolipki, Andersa, Plac Bankowy, Senatorska, Miodowa,Krakowskie Przedmieście,Karowa, Dobra, Lipowa, Wybrzeże Kościuszkowskie.

Dystans: 16.5 km




Mapka interaktywna: LINK 

Plan dnia:
Od godz. 12.00 - odbiór pakietów startowych przez osoby zarejestrowane przez Internet TUTAJ i możliwość rejestracji na miejscu. Rejestracja w dniu imprezy trwa do godz. 13.30.
10.00-14.00 - piknik chemiczny na terenie Parku Odkrywców: eksperymenty naukowe i tworzenie muralu zdjęć rentgenowskich. W trakcie pikniku chemicznego będzie można wziąć udział w niesamowitych pokazach chemicznych.
Wydarzenie to jest prowadzone wspólnie z Zespołem Szkół Nr 21 z siedzibą w Warszawie przy ul. Saskiej 78. Eksperymenty będą także prowadzone przez laboratoria edukacyjne CNK.
14.00-17.00 - przejazd ulicami Warszawy
 
Na tych, którzy przebiorą się za Marię lub jej męża Piotra Curie, czekają nagrody :-)


« Ostatnia zmiana: 06 Wrz 2011, 20:13:07 wysłana przez DeXteR »

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Gdybym tylko miała taką suknię albo taki garnitur, przebrałabym się :) Chociaż, czy strój składany z tego, co w domu też się liczy? ^^

I czy zabezpieczenie ma się rejestrować? [jeśli było mówione, to mi uciekło ^^']

Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Jeżeli chcesz białą koszulkę to tak.

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Savil, nie rejestruj się, odpalę Ci moją rejestrację. Po co jedna koszulka ma się zmarnować ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Makenzen - dzięki za ofertę, ale sceduj na kogoś innego.
Myślałam raczej o odblaskach czy czymś takim, koszulka nie jest mi do szczęścia potrzebna. Taki krój noszę tylko po domu albo do spania i mam już wystarczająco dużo ;)

tomus1973

  • Gość
Czy rejestracja przez internet jest jeszcze możliwa? Znajomy chciał sie zarejestrowac, ale nie moze znaleźć formularza rejestracyjnego.

Rano1

  • Gość
Kilku podobnych brodaczy z WMK by się znalazło na PC. Która z dziewczyn jest podobna do MSC? Zgłaszać się  ;D

Tak a propos, nie wiem, czy wszyscy wiedzą, w jaką podróż poślubną wybrali się PC i MSC?  :)

tomus1973

  • Gość

Tak a propos, nie wiem, czy wszyscy wiedzą, w jaką podróż poślubną wybrali się PC i MSC?  :)

 
Może po Francji na rowerach???

Rano1

  • Gość
Tak jest !  ;D

O takiej podróży poślubnej może marzyć wielu  :-\

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Do Marii podobna ni diabła nie jestem, ale nie szkodzi mi to przebierać się za nią. Długa spódnica, bluzga gorsetowa z marszczonymi rękawami i upięte włosy, can do :)
Skoro dziś na ślubie znajomych byłam w długiej, obcisłej sukni i obcasach i pojechałam rowerem, to i jako Maria dam radę ^.^

tomus1973

  • Gość
Mam pytanko, jak wygląda rejestracja w dniu imprezy dla tych co zarejestrowali sie przez neta???

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Do Marii podobna ni diabła nie jestem, ale nie szkodzi mi to przebierać się za nią. Długa spódnica, bluzga gorsetowa z marszczonymi rękawami i upięte włosy, can do :)
Skoro dziś na ślubie znajomych byłam w długiej, obcisłej sukni i obcasach i pojechałam rowerem, to i jako Maria dam radę ^.^
Normalnie chcę to zobaczyć. :)
 
Mam pytanko, jak wygląda rejestracja w dniu imprezy dla tych co zarejestrowali sie przez neta???
 
Nie rozumiem pytania! Po co osoba, która zarejestrowałą się przez internet, miała się rejestrować drugi raz w dniu imprezy? 
 
Jeśli chodzi o zarejestrowanie nowej osoby w dniu imprezy, to na każdej współorganizowanej prze WMK masie tematycznej odbywa się to w następujący sposób:

- osoba, która nie zarejestrowała się przez internet, ustawia się w kolejce do rejestracji (osobna kolejka) i w momencie rejestracji podaje swoje dane oraz odbiera pakiet startowy.

Jeśli chodzi o potwierdzenie przybycia osoby zarejestrowanej, to:  
- osoba, która zarejestrowała się przez internet, ustawia się w kolejce do rejestracji, podpisuje się na liście obecności i odbiera pakiet startowy.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest w pełni zrozumiała i wyczeruje wszystkie Twoje wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2011, 16:15:02 wysłana przez stanley »

Offline ar2r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ar2r - czytaj Artur
@ Stanley
To się nazywa wyczerpująca odpowiedź ! Druga część twojego posta rozwiała i moje wątpliwości. Serdeczne dzięki. :)
Jestem niespotykanie spokojny, do czasu !
I proszę nie zwracać się do mnie per Pan, bo to mnie postarza.
;)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Cieszę się, że mogłem pomóc.

tomus1973

  • Gość
Ja również dziękuję, rozumiem, że lista obecności dla osób zarejestrowanych przez internet jest robiona na podstawie właśnie tych rejestracji. Czyli np dwie osoby mające wydruki z jednego maila(jedna osoba się zarejestrowała i wydrukowała dwa wydruki-jeden dla siebie, drugi dla kogoś),  nie mogą ustawić się w jednej kolejce???