Autor Wątek: Fotoradar na małej Radzymińskiej  (Przeczytany 5124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Fotoradar na małej Radzymińskiej
« dnia: 18 Cze 2013, 11:23:12 »
Wczoraj odbyło się spotkanie z władzami dzielnicy Praga Północ, Policją i Strażą Miejską (http://stowarzyszeniemichalow.blogspot.com/2013/06/spotkanie-w-sprawie-bezpieczenstwa-w.html) i omawiany był m. in. temat szalejących kierowców na Radzymińskiej. Z tego, co twierdzi sama władza całkiem realne jest ustawienie tam fotoradaru i dzielnica ma wystąpić z wnioskiem do Komendanta Straży Miejskiej. Jeśli nie zgodzi się na stały ze względu na planowane zlikwidowanie przejazdu kolejowego (po otwarciu Trasy Świętokrzyskiej, ciekawe czy tego dożyjemy), to chociaż przenośny.

Dobrze widziane jest wsparcie od mieszkańców w postaci próśb/ wniosków spływających na adres Komendanta Straży Miejskiej. Ja wczoraj wysłałam na komenda@strazmiejska.waw.pl, jak macie chęć, to też możecie coś napisać.

Kiedyś tam w przyszłości na Starej Pradze ma powstać Tempo 30. Napisałam, że to byłby dobry początek:]

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Fotoradar na małej Radzymińskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2013, 12:30:43 »
Z tego, co twierdzi sama władza całkiem realne jest ustawienie tam fotoradaru

Gdzie dokładnie miał by ten fotoradar stanąć?

Wiele lat mieszkałem w okolicy, i na małej Radzymińskiej nie było raczej problemy z pędzącymi autami.
Oczywiści wiele mogło się zmienić, bo małą już nie jeżdżę, stad moje pytanie.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fotoradar na małej Radzymińskiej
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2013, 12:45:57 »
Wczoraj padły propozycje przy Grodzieńskiej lub przy Korsaka.

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fotoradar na małej Radzymińskiej
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Cze 2013, 19:22:34 »
Nie mogę edytować ostatniego posta, ale wrzucili podsumowanie: http://www.twoja-praga.pl/info/informacje/3214.html