Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010  (Przeczytany 75900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #60 dnia: 05 Paź 2010, 22:59:31 »
Gdyby wycieczka z gimnazjum natknęła w ZM na jakiś rower, to właściciel by go nie rozpoznał po powrocie ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Paź 2010, 23:07:18 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Paź 2010, 23:13:15 »
Savil a Ty jechałaś naszą rikszą że taka obeznana jesteś? :)

Jechałam, staram się wymądrzać na tematy, w których mam doświadczenie ;) Inaczej dodaję "wydaje mi się".

Co do zostawiania rowerów - można jechać nie jako główny napęd rikszy, ale jako zmiana. Wtedy zaczyna się jechać normalnie swoim rowerem, w którymś momencie zamienia się z kimś rower-na-rikszę, napędza rikszę [poprzedni napęd jedzie naszym rowerem] a potem zmiana z powrotem. 

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Paź 2010, 00:28:57 »
[poprzedni napęd jedzie naszym rowerem]
Nie chciałbym jechać Twoim rowerem... Za krótki jestem... :D

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #63 dnia: 06 Paź 2010, 01:34:04 »
Heh, rozmiar mający znaczenie... ;) Zmieniał mnie ktoś na rowerze dużo dla mnie za małym, o kompletnie nieznanym mi modelu, którego nie potrafiłam prowadzić. I jakoś przeżyłam. [z bólem wszystkiego poza nogami, te bolały mnie od rikszy ^^] Otoczenie też przeżyło, pomimo moich wysiłków ^^' No ale gdybyś miał nie dosięgać do pedałów... ;)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #64 dnia: 06 Paź 2010, 07:12:50 »
Ja bym pasował na rowerek Savil ;)
Komu w drogę temu rower.

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Paź 2010, 15:17:45 »
I po garażu dyrektorka myślała ze riksza by stała tam sporadycznie. A ja jej mówiłem od początku że by riksza tam stała prawie cały czas i byśmy ją tylko brali na jakieś imprezy . I się nie nie zgodziła na na układ jaki był kiedyś z poprzednim garażem. Ale powiedziała ze jak już wynająć ale masa nie ma kasy żeby wynajmować garaż od szkoły
« Ostatnia zmiana: 08 Paź 2010, 15:47:23 wysłana przez Trupek »
Kapi

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Paź 2010, 17:08:07 »
I po garażu dyrektorka myślała ze riksza by stała tam sporadycznie. A ja jej mówiłem od początku że by riksza tam stała prawie cały czas i byśmy ją tylko brali na jakieś imprezy . I się nie nie zgodziła na na układ jaki był kiedyś z poprzednim garażem. Ale powiedziała ze jak już wynająć ale masa nie ma kasy żeby wynajmować garaż od szkoły

Wszystko zależy za ile wynajmować. Ściąganie i zawożenie rikszy do Habdzina co masę to też koszt. Dowiedz się ceny.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Paź 2010, 20:30:19 »
Cena jest do ustalenia przez naczelnego dyrektora a ja już z nim wole nie gadać bo i tak nic nie zrozumiem bo sepleni. Jak by się napisało pismo z prośbą o wynajem garażu to byśmy czekali około 3 m-ca bo tyle czasu on odpisuje na pisma.
« Ostatnia zmiana: 08 Paź 2010, 21:16:54 wysłana przez kapi963 »
Kapi

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Paź 2010, 22:56:39 »
Cytat: kepi963
Cena jest do ustalenia przez naczelnego dyrektora a ja już z nim wole nie gadać bo i tak nic nie zrozumiem bo sepleni.
Myślałem @Kapi963, że WMK uczy pewnej nazwijmy to tolerancji, ale jak widzę nie. Jaki masz problem, aby mimo wszystko przejść się do dyrektora i na spokojnie porozmawiać, bez zwracania uwagi na czyjeś wady? Czy dla posiadania przez kogoś jakiejś wady wymowy będziesz rezygnował z załatwienia czegoś bardzo ważnego i dla siebie i dla innych? Nie wydaje Ci się, że to jest takie pójście na łatwiznę? To po pierwsze.

Po drugie stanowczo nie zgadzam się z próbami dyskryminacji osób posiadających wadę wymowy (sam taką mam) i omijanie ich przy próbach komunikacji z różnymi urzędami w przeróżnych sprawach - a także traktowanie ich jako powodów unikania owej komunikacji. Czytając Twój post @Kepi963 poczułem się jak inwalida i czuję się trochę urażony.

« Ostatnia zmiana: 08 Paź 2010, 23:00:06 wysłana przez storm »

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Paź 2010, 23:27:41 »
No sorry że Ciebie uraziłem. Ja bym do niego od razu zaczął z nim rozmowę jak by miał czas na nią ale on nawet w swoim gabinecie nie siedzi tylko lata po szkole i załatwia coś . Raz spróbowałem z nim zacząć rozmowę ale skończyło się na to przyjdź za godzinę a go już w szkole nie było bo już gdzieś poszedł. To poszedłem do pani dyrektor która nie zrozumiała mnie ze riksza by stała tam cały m-ca tylko zrozumiała jak pisałem wcześniej że sporadycznie raz może dwa razy na m-ca.
Kapi

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Paź 2010, 01:02:34 »
I po garażu dyrektorka myślała ze riksza by stała tam sporadycznie. A ja jej mówiłem od początku że by riksza tam stała prawie cały czas i byśmy ją tylko brali na jakieś imprezy . I się nie nie zgodziła na na układ jaki był kiedyś z poprzednim garażem. Ale powiedziała ze jak już wynająć ale masa nie ma kasy żeby wynajmować garaż od szkoły

Wszystko zależy za ile wynajmować. Ściąganie i zawożenie rikszy do Habdzina co masę to też koszt. Dowiedz się ceny.
Habdzin też kosztuje? O_o
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #71 dnia: 09 Paź 2010, 08:45:45 »
Habdzin też kosztuje? O_o

Dojeżdżanie tam i ściąganie stamtąd rikszy kosztuje. To, że riksza nie jest w Wawie i nie może być pod ręką zawsze, gdy by się przydała to też konkretna strata.

Sam postój Skeler ofiarował nam za darmo. Ale to nie znaczy, że to nie koszt. Riksza stoi na dworze i nieźle dostaje w kość od warunków atmosferycznych, a później trzeba smarować łańcuchy, wymieniać linki, naprawiać przerzutki i hamulce. To też jest koszt.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Paź 2010, 12:42:47 »
Rozumiem. :-)
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)

Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #73 dnia: 12 Paź 2010, 19:34:43 »
ostatnia to masa przed wyborami - czy któryś z kandydatów się zapowiedział? można spodziewać się HG-W w gustownym dresiku jak to było przy ostatnich samorządowych? ;)

pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Offline warsawfenix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 października 2010
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Paź 2010, 20:07:24 »
Nigdy nic nie wiadomo :-) Może ktoś wpadnie.
Rowerowo, czyli pozytywnie! :-)