Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010  (Przeczytany 48726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« dnia: 27 Cze 2010, 02:36:59 »
30 lipca 2010 -- Planowana trasa przejazdu:
Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Pl. Bankowy, Al. Solidarności, al. Jana Pawła II, Rondo "Radosława", al. Jana Pawła II, Popiełuszki, Słowackiego, Żeromskiego, Kasprowicza, al. Zjednoczenia, Jarzębskiego, Broniewskiego, Reymonta, Powstańców Śląskich, Wrocławska, Dywizjonu 303, Obozowa, Deotymy, Górczewska, Leszno, Okopowa, Towarowa, pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Pl. Zamkowy.

Dzielnice: Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Wola.     Dystans: 26,4km.

Zawiadom swoją okolicę o masie. Wydrukuj ulotkę i zanieś w najbardziej uczęszczane miejsca. Do wyboru jedna ulotka na kartce A5 lub dwie na kartce A4.
   


Mapka interaktywna: LINK     Google Earth: LINK

Zapraszamy również wszystkich którzy chcą się włączyć w organizację masy (lub trochę ponarzekać jednocześnie przedstawiając swoje nowe ciekawsze pomysły dotyczące organizacji, zabezpieczenia lub samego przejazdu) na spotkanie przedmasowe które odbędzie się w czwartek 22 lipca o godzinie 18:00.

Miejsce: Park za hotelem Sheraton.


Zobacz także:
http://www.masa.waw.pl/ - Info na stronie WMK

--
Termin propozycji trasy na sierpień mija mniej więcej w drugiej połowie lipca. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl
« Ostatnia zmiana: 19 Lip 2010, 21:59:55 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Cze 2010, 22:14:40 »
Szkoda ze mnie nie będzie na tej masie bo jedzie w moje okolice
Kapi

Offline Spawacz

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Cze 2010, 10:45:25 »
Dziwne, masa lipcowa nie przez Włochy?
W końcu Bemowo :D

marekantoniusz

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Cze 2010, 22:24:58 »
Czy dystans nie jest ciut przymały? Będzie środek lata :)

Offline Leśman94

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Cze 2010, 08:44:35 »
Ciekawe, ile osób będzie? Jak będzie pogoda taka jak w tym tygodniu to może być nas ponad 2 :),3 :D,4 ;D tysiące. Nie, no dobra, przesadzam :P.Zresztą co ja się tak cieszę? Przecież sporo pewnie będzie wdedy na wakacjach( 8):(.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Cze 2010, 10:09:30 »
Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka i kto ją wykonuje? Chodzi o piosenkę która często leci na masie, pamiętam że występują słowa: "rowerem w kosmos" , "możesz wszystko". Czy ktoś kojarzy?..

Przepraszam za OT

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Cze 2010, 11:22:00 »
Płyny - Rower Kosmos :) EOT
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lip 2010, 15:26:30 »
kurka wodna - chyba mnie nie będzie :( będę na urlopie  :( :(

sbc

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lip 2010, 22:20:44 »
witam wszystkich warszawskich masowiczów. jesli nic nie stanie niespodziewanego na przeszkodzie to bialostocka ekipa ( a moze i nie tylko) SBC pojawi sie na lipcowej masie krytycznej. dla niewtajemniocznych SBC to ludzie ktorzy buduja wlasne rowerki typu chopper cruiser lowrider. jak dobrze pojdzie to beda tez ludzie z innych miast. niespodziewajcie sie tlumow ale zawsze pare fajnych rowerkow bedzie. mamy nadzieje ze mile spedzimy czas z wami. pozdrawiam i do zobaczenia.

www.sbcrowery.ue

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Lip 2010, 12:26:46 »
witam wszystkich warszawskich masowiczów. jesli nic nie stanie niespodziewanego na przeszkodzie to bialostocka ekipa ( a moze i nie tylko) SBC pojawi sie na lipcowej masie krytycznej. dla niewtajemniocznych SBC to ludzie ktorzy buduja wlasne rowerki typu chopper cruiser lowrider. jak dobrze pojdzie to beda tez ludzie z innych miast. niespodziewajcie sie tlumow ale zawsze pare fajnych rowerkow bedzie. mamy nadzieje ze mile spedzimy czas z wami. pozdrawiam i do zobaczenia.

Fajnie, ekipa "pozioma" z Wawy też powinna być liczna, to będzie jakaś odmiana od tych wszystkich jednakowych rowerów ;-)

No i będziecie się mogli nieco pointegrować z Rowerowym Białymstokiem w osobie Mocniaka. Zazwyczaj bywa na Masach w Wawie, bośmy Go importowali do siebie ;-) Także i "swojaków" znajdziecie.

Do zobaczyska!
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

sbc

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Lip 2010, 13:07:53 »
mocniak to nasz taki bialostocki guru od mas dzieki niemu sie u nas zaczeło cos dziac na dobre w sprawie infrastrukutry rowerowej. w poprzednim poscie wdarl sie maly blad co do adresu strony na ktorej sa jakies foteksy i artykoly zwiazane z budowa customow. wiem ze strona wyglada okropnie ale bardziej sie znam na obrobce metalu niz komputerach. ale chyba bardziej chodzi o tresc niz forme. do zobaczenia na masie.

www.sbcrowery.eu - to jest poprawny adres

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Lip 2010, 16:31:34 »
Gdzie w końcu odbędzie się spotkanie przedmasowe? Najpierw myślałem że standardowo na Nowogrodzkiej, potem załapałem że na platformie nad Wisłą. Teraz park za hotelem Sheraton...

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lip 2010, 16:38:13 »
Wg. strony masy na której zawsze są najświeższe informacje piszą, że odbędzie się w siedzibie Zielonego Mazowsza, ale w lipcu nie na platformie?
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 lipca 2010
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Lip 2010, 19:04:56 »
Tu jest coś innego:  http://www.masa.waw.pl/index.php/co-bedzie/39-spotkanie-organizacyjne
A może tam na platformie to jacyś anarchiści organizują kontr spotkanie przedmasowe w celu przygotowania kontrmanifestacji masowej  :D :D :D

Miejsce: Park za hotelem Sheraton.

 
No, ale konspiracja, a jakie będzie hasło i jaki odzew ?
Mam nadzieję że godzina spotkania nie jest zakodowana, w razie czego przez ile mam ją podzielić ?  :D
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2010, 22:32:13 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "