Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011  (Przeczytany 45957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Lip 2011, 10:01:57 »
Ostrożnie, żeby rower nie zepsuł planów kolanowych :p Makenzen, a powiedz proszę ludziom co im zrobisz, jeśli nie przyjdą na Infeprezę! :*

Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Lip 2011, 10:06:33 »
Będę oczywiście :D Jak się uda może znów pomogę ciągnąć rikszę ;p
Przed masą i po masie- tak jak wspominał skeler- też milo by było ;-)

Przed masą niestety się raczej nie wyrobię, ale po masie bardzo chętnie ;)

Hm Rikszę raczej się pcha... No chyba że ciągniecie za stelaż ;)

Otóż tak właśnie robimy :)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Lip 2011, 15:49:14 »
Ostrożnie, żeby rower nie zepsuł planów kolanowych :p

Ni-człon-ka.  :P

Makenzen, a powiedz proszę ludziom co im zrobisz, jeśli nie przyjdą na Infeprezę! :*
Ja? Nic, bo sama się na nią nie wybieram tytułem wcześniej umówionej connorprezy ;) Ale...
jak nie przyjdziecie
to pożałujecie
bo się nie najecie
i nie popijecie
a tytułem puenty
błysnę se talentem
i tak Wam zrymuję
Co następuje:
że nie ma życia
bez u Infe picia  :P
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline vvmax26

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Lip 2011, 22:09:08 »
Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011   

 ul.  Sokratesa


http://www.youtube.com/watch?v=N72NVRS0LFE#

pozdrawiam  uczestników
;D

Ps. w Sony Ericsson -elm nie ma  stabilizatora obrazu 
« Ostatnia zmiana: 30 Lip 2011, 11:21:17 wysłana przez vvmax26 »

Offline Fristajler

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Lip 2011, 22:39:28 »
Przede wszystkim gratulacje dla chrupka za pomysł trasy. To był strzał w dziesiątkę ! Bardzo dobre tempo, jak zawsze świetne zabezpieczenie. Kawał dobrej roboty odwaliliście :P Pozdrawiam uczestników i organizatorów.

p.s. Nie mogę się doczekać fotek :) Aha no i świetny ten dj co na początku :) szkoda, że nie miksował na trasie. Pomyślcie o tym, bo to fajna sprawa ...
« Ostatnia zmiana: 29 Lip 2011, 22:42:16 wysłana przez Fristajler »

Ślimak

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Lip 2011, 22:46:20 »
Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011   

 ul.Sokratesa


Chyba stabilizator obrazu był wyłączony :P

Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Lip 2011, 23:00:34 »
No i kolejna masa za nami! ;) Mam co do niej mieszane uczucia. Było sporo plusów i minusów. Największym minusem na pewno był brak rikszy, bez której na trasie panowała zamuła totalna. No i niestety, ale nie wszyscy przestrzegali regulaminu. Bardzo, ale to bardzo dużo osób wjeżdżało na chodnik. Rozumiem, że ciasno itp, ale to można jechać w większym odstępie, a nie robić to, do czego masa NIE została stworzona... Przejdźmy teraz do plusów. Przede wszystkim frekwencja. 2125 osób to chyba nowy rekord WMK! Ponadto pogoda była jak należy i co najważniejsze, był tylko jeden wypadek. Niestety prawdopodobnie zakończył się wybitym ramieniem u poszkodowanej dziewczyny. Jednak mam nadzieję, że wszystko jest ok :) Tymczasem pora się zapisać na Masę Powstańczą, na którą także obowiązkowo jadę! Do zobaczenia w sobotę!

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Lip 2011, 23:03:37 »
ja stwierdzę moim skromnym zdaniem (choć jechałem jako "podglądacz" :P  że zamiast LEWA WOLNA powinno się używać gwizdka i uczulić na to masowiczów, bo widziałem jak zabezpieczenie zdzierało sobie gardła a za nimi masa masowiczów szukających szybszej jazdy...
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Lip 2011, 23:09:34 »
Przede wszystkim gratulacje dla chrupka za pomysł trasy. To był strzał w dziesiątkę ! Bardzo dobre tempo, jak zawsze świetne zabezpieczenie. Kawał dobrej roboty odwaliliście :P Pozdrawiam uczestników i organizatorów.


Dzięki serdeczne i zapraszamy za tydzień w sobotę na powstańczą :)
Komu w drogę temu rower.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Lip 2011, 23:14:55 »
Zajebista masa, 40% czasu jeździłem na wytrzymałości beztlenowej, pozdrawiam serdecznie.
Siedzimy z Mhrokiem, Pawłem i Agatą, jedząc kiełbaski i pijąc Wasze zdrowie!


Savil         - liczę na babeczki z mięskiem! :*
Drex         - nie męcz Abdeja!,
Adbej       - nie irytuj Drexa ;),

Czajnik     - prawie żeś mnie zabił pod koniec masy ;)
Olaf          - jutro znów będzie.. "mam kaca, chce mi się szczać, nie mogę stąd zejść",
Makenzia - to co miałem powiedzieć, powiedziałem przez telefon :*,


Generalnie serdecznie pozdrawiam i dzięki wielkie!
Do zobaczenia w czwartek.
Infero


Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Lip 2011, 00:08:59 »
Łaaał, taka fajna masa, tyle narodu, a ja... zajadałam się w tym czasie pizzą i poprawiałam piwem. Infero, dzięki :) jak również wszystkim, od których pozdrowienia mi przekazałeś. Ja również pozdrawiam :)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline don_arcadio

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Lip 2011, 00:46:34 »
Żałuję, że dzisiaj nie mogliśmy z synem pojechać, ale byliśmy z Nim na Pl. Zamkowym i pomachaliśmy Wam wszystkim na odjazd (Młody powiedział "Tata, szkoda że nie możemy pojechać na Masakrę Krytyczną"  ;D ).

A propos
No i kolejna masa za nami! ;) Mam co do niej mieszane uczucia. Było sporo plusów i minusów. Największym minusem na pewno był brak rikszy, bez której na trasie panowała zamuła totalna. No i niestety, ale nie wszyscy przestrzegali regulaminu. Bardzo, ale to bardzo dużo osób wjeżdżało na chodnik. Rozumiem, że ciasno itp, ale to można jechać w większym odstępie, a nie robić to, do czego masa NIE została stworzona... Przejdźmy teraz do plusów. Przede wszystkim frekwencja. 2125 osób to chyba nowy rekord WMK! Ponadto pogoda była jak należy i co najważniejsze, był tylko jeden wypadek. Niestety prawdopodobnie zakończył się wybitym ramieniem u poszkodowanej dziewczyny. Jednak mam nadzieję, że wszystko jest ok :) Tymczasem pora się zapisać na Masę Powstańczą, na którą także obowiązkowo jadę! Do zobaczenia w sobotę!

Niestety muszę Cię zmartwić, nie ma już możliwości rejestracji na Powstańczą na stronie internetowej. Nie wiecie, czy jest możliwość wzięcia od kogoś jego "numerka", gdyby ta osoba nie mogła wyruszyć na MP? Ja się już zarejestrowałem, ale chciałbym, żeby moja Lepsza Połowa ze mną pojechała...
wind in my hair, wind in my pants...

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Lip 2011, 01:06:37 »
2125 osób to nie jest rekord WMK. Bywało już nas prawie 2,5k.

Jeśli zobaczycie granatową skodę (fabia albo roomster, nie pamiętam dobrze), rejestracje WD5235A - wyjmować od razu ulocka lub inne ciężkie narzędzia. Na masie kobieta za kierownicą tejże usiłowała mnie przejechać, bo jej się bardzo spieszyło. Uciekła po tym, jak poprosiłam, żeby poczekała na policję i wyjęłam aparat, by sfotografować rejestrację.

Dawno nie miałam aż takiego wnerwiania się przy egzekwowaniu lewej wolnej. Za dużo kurierów, którzy nie rozumieli polskiego / mieli to gdzieś / mieli słuchawki na uszach.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Lip 2011, 01:16:26 »
ja stwierdzę moim skromnym zdaniem (choć jechałem jako "podglądacz" :P  że zamiast LEWA WOLNA powinno się używać gwizdka i uczulić na to masowiczów, bo widziałem jak zabezpieczenie zdzierało sobie gardła a za nimi masa masowiczów szukających szybszej jazdy...

Ja gwizdka używam w dwóch sytuacjach - gdy moje gardło już/jeszcze nie przyzwyczaiło się do krzyku lub potrzeba naprawdę szybko się przemieścić do przodu, bo nie ma już nikogo z zabezpieczenia, a jest potrzebne - ogólnie gwizdek nie jest przyjemny dla współuczestników przejazdu i dlatego warto go nie nadużywać.

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Lip 2011, 01:25:53 »
frekwencja moze nie rekordowa, ale jak na lipiec i ostatnie miesiace, bylo bardzo dobrze ;-) Ladnie przez to powinnismy wypasc w obiektywie Lucasa Brunelle, ktory byl na Masie ze swoimi kamerami ;-) I dawno tak wypoczety nie wrocilem riksza po Masie ;-)