Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011  (Przeczytany 45756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lip 2011, 11:50:37 »
Mi się trasa podoba :]
"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Lip 2011, 12:50:07 »
@Raffi - wysłałem Ci projekt traski na WMK, zdaje się, że nie było jeszcze podobnej. :)


Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Lip 2011, 14:45:54 »
Drex pisząc: "Planowałem jakiś czas temu trasę bardzo podobną, ale z możliwością ułatwienia kierowcom jazdy- aby umożliwić im wyprzedzenie nas. A projektant szczycący się tą trasą olał to całkowicie." chyba dostałeś jakiś omamów, bo nigdy nie rozmawialiśmy w tematach tras.

Trasę tę sam zaprojektowałem bo mi to zaproponował Batory. Potem trasa poszła do weryfikacji i akceptacji szefostwa no i efekt jest jaki jest. Jakby mi ktoś powiedział by zrobić inaczej to bym zaproponował inną wersję. Ale jak to zawsze bywa. Nigdy wszyscy nie będą zadowoleni.
Komu w drogę temu rower.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Lip 2011, 17:52:23 »
@Raffi - wysłałem Ci projekt traski na WMK, zdaje się, że nie było jeszcze podobnej. :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Był podany w wątku mail, na który to należy wysyłać. Ja się tym NIE zajmuję.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Rick

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Lip 2011, 18:02:53 »
Witam, mam takie pytanie, nie wiem zbytnio czy dobry dział/temat wybrałem ale warto spróbować. By zostać zabezpieczeniem są jakieś wymogi, jak np. 18 lat, karta rowerowa? Za każdą odpowiedź będę wdzięczny. :)

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Lip 2011, 18:10:05 »
Trzeba przyjść na przedmasówkę i zobaczyć jak jest. :-) Szczegółowych wymagań raczej nie ma, potrzebna jest chęć do pomocy. ;)

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Lip 2011, 18:29:46 »
Dokładnie. Narzekać jest łatwo, a do wysłania dobrej, gotowej trasy jakoś chętnych brakuje.
@Raffi - nie napisałeś gdzie składać podania ani wypełniać formularze, więc ciesz się, że jedna traskę więcej już masz i masz nie tylko narzekających ;P Poza tym o przesyłaniu tras nie pisałeś Ty, ale kto inny, trzeba było przypomniec o tym w swoim mejlu :>
A jak się nie zajmujesz? W dobrych firmach jest tak, że dana osoba przesyła po prostu problem do rozwiązania innej odpowiedniejszej osobie i mam nadzieję, że i Ty tak postąpiłeś. No chyba, że nie masz ISO? ;P


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Lip 2011, 21:03:24 »
@Raffi - nie napisałeś gdzie składać podania

Fakt, nie napisałem.

Ale za to zacytowałem w poście, do którego się odnosisz. Ale ponieważ najwyraźniej masz jakiś problem, to powtórzę specjalnie dla Ciebie ten cytat ;)

Termin propozycji trasy na sierpień mija mniej więcej w drugiej połowie lipca. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl

Drex wyluzuj i jak wskazuję wyżej - proszę o propozycję.

Dokładnie. Narzekać jest łatwo, a do wysłania dobrej, gotowej trasy jakoś chętnych brakuje.

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Lip 2011, 03:02:16 »
@Raffi - przestaję Cię rozumieć. Raz narzekasz, że inni narzekają i że i tak nie macie tras. Ale jak Ci podesłać to z kolei nie podoba Ci się, że do Ciebie, a nie do kogoś innego. Może w końcu zdecyduj się co chcesz uzyskać? ;P


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Lip 2011, 17:37:01 »
@Raffi - przestaję Cię rozumieć. Raz narzekasz, że inni narzekają i że i tak nie macie tras. Ale jak Ci podesłać to z kolei nie podoba Ci się, że do Ciebie, a nie do kogoś innego. Może w końcu zdecyduj się co chcesz uzyskać? ;P

W zasadzie to nic więcej niż to, co już napisałem ;) Przeczytaj, za którymś razem załapiesz.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mala

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Kobieta
  • chwytaj dzień i noc:p
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Lip 2011, 10:40:00 »
To juz jest ostateczna wersja trasy czy sie jeszcze zmieni?
szczęśliwa bo z Nim;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Lip 2011, 15:52:26 »
To juz jest ostateczna wersja trasy czy sie jeszcze zmieni?

Bez kryształowej kuli to ciężko stwierdzić. Czasem się zdarza, że na trasie Masy jest wypadek, albo pęknie jakaś rura i tego się nie przewidzi z góry. Zmiany w trasie zdarza się nam wprowadzać nawet już po ruszeniu z Zamkowego.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline punkadiddle

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Lip 2011, 13:51:19 »
Mnie się podoba, bardzo fajna trasa, będzie w znajomych rejonach, a do tego na Bemowie, po którym lubię jeździć. Szkoda, że taka krótka, chętnie bym pojechała głębiej w Bemowo, może gdzieś w rejony WATu? Albo z drugiej strony Fortem Bema, też mógłby być ciekawy dojazd na Bielany.

Offline Gonzo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Lip 2011, 21:52:38 »
Wreszcie Moje Bemowo :) ja tam uważam, że dobra trasa to taka z zminimalizowaną ilością jednopasmowych jezdni.
A co do blokowania Powstańców/Reymonta to się nie zgadzam bo jak ktoś zna objazdy to spoko od Górczewskiej w księcia Janusza, na tyłach Carefurra i tamtymi okolicami pięknie się objedzie na Żoliborz. Można i Radiową przez Estrady i dalej Wólczyńską spoko nas objechać.

Cor7ez

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 lipca 2011
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Lip 2011, 16:02:15 »
trasa ok, też jestem za. Postaram się być.