Autor Wątek: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )  (Przeczytany 3428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Słuchajcie mniałem Merida matts 5-V kompletnie sie rozleciała ale to juz jest przeszłosc ale ta przeszłoscia przejezdziłem dosyc sporo mas krytycznych ale chodzi o konkret poszukuje roweru do 1500 zł ale cos z wyglądu matts 5-V ale nie kolorystycznie tylko tego typu najlepiej jak by to były hamulce tarczowe :) Dziekuje :)
Rower to życie Rower to pasja :D

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2012, 20:50:01 »
Co prawda bez hamulców tarczowych, ale jest ich bardzo dużo na allegro. Ogólnie szukanie na allegro trochę trwa (ostatnio szukałem i nabyłem rower dla żony), ale to dobra opcja, przy założeniu, że jeśli kupujesz używany, to jesteś w stanie go dokładnie sprawdzić przed zalicytowaniem.

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2012, 20:56:00 »
wiesz mam zamiar kupic nowy tak :) ale tu chodzi o hamulce tarczowe lecz ich nie musi byc moze jak ktos poleci jakis typ roweru ktory mu sie dobrze sprawuje :)

Rower to życie Rower to pasja :D

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2012, 20:35:27 »
Przyznam, że nie spodziewałbym się jednoznacznej rekomendacji tego jednego-jedynego roweru, który dobrze się sprawuje, za dużo parametrów do rozważenia. Jeśli jesteś bardzo wymagający, a budżet masz taki a nie inny, to pewnie można by rozważyć samodzielne złożenie sobie czegoś.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2012, 22:50:04 »
Ja mogę polecić Unibike'a Fusion. Zależy do czego potrzebujesz, może warto spojrzeć na modele crossowe? Pooglądaj tutaj http://activbike.pl/ . Dają 2 lata gwarancji bez konieczności płatnego przeglądu, mam rok i sprawuje się zacnie. Jeśli nie jeździsz w terenie dużo przemyśl dobrze zakup , MTB tak sobie sprawuje się na dłuższą metę w mieście.

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj 2012, 13:40:36 »
http://ww2.bikekatalog.pl/2012//rowery/1028/Felt.Q620/ a co uważacie na temat tego rowerka :)
Rower to życie Rower to pasja :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj 2012, 17:17:05 »
http://ww2.bikekatalog.pl/2012//rowery/1028/Felt.Q620/ a co uważacie na temat tego rowerka :)

2,7 tysiąca i osprzęt na Alivio. LOL.

Za taką kasę to ja bym raczej składał niż kupował gotowy. Doświadczenie podpowiada mi, że lepiej na tym wyjdziesz.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Witam Potrzebuje namiaru na jakis komis (kupno roweru )
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maj 2012, 08:34:08 »
http://ww2.bikekatalog.pl/2012//rowery/1028/Felt.Q620/ a co uważacie na temat tego rowerka :)


Musisz wiedzieć, że różne firmy celują w różne segmenty rynkowe. Akurat firma Felt celuje w średnio-wysoki zakres, a jeżeli wypuszcza tańszy model, to jest on raczej przeznaczony dla miłośników marki niż dla osób mogących kupić rower innego producenta. To tak, jakby Audi wypuściło samochód z segmentu Seicento - na pewno byłby sporo droższy.
AdrianSocho