Autor Wątek: Wietrzenie moich półek  (Przeczytany 10656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Mar 2012, 17:58:14 »
Zgodnie z obietnicą, strzelane słabiutkim telefonem dziś w piwnicy :)


Na jednym zdjęciu jest błękitna włoszka - nawet nie myśleć o dotykaniu  :)


Potem Bianchi i Giant - Giant jest 19.5".... ALE.... Na zdjęciu jest poglądowo obok mojej Kelly 21.5 i jest megaewidentnie od niej mniejszy....



http://imageshack.us/g/24/dsc00076luub.jpg/


Mam nadzieje, imageshack nie zawiódł i da się to obejrzeć :P Jakby coś poprawie potem...
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Mar 2012, 18:26:48 »
Pimpf - sam jesteś srebrny :P Parametry roweru mam spisane i znam, chociaż część z Raffim utajnialiśmy z jakichś mglistych powodów.

Nie tyle utajniliśmy, co po prostu nie ogłaszaliśmy ich publicznie na forum. Nie sądziłem, że jest to komukolwiek potrzebne do szczęścia. Zwłaszcza, że chwalenie się zwraca także uwagę złodziei (nie to bym podejrzewał bywalców forum, ale czytać może każdy, a google indeksuje).

Co nie znaczy, że nie możesz tego zrobić, kiedy tylko zechcesz - przecież to Twój rower i twoja sprawa. Ja natomiast tego nie zrobię, choć plik z dokładną listą osprzętu i cenami sobie zachowałem ;)


Zgodnie z obietnicą, strzelane słabiutkim telefonem dziś w piwnicy :)

Cóż, z ramy nie skorzystam. Dzięki za chęci!

Ale chętnie umówiłbym się, by sfotografować kiedyś osprzęt tego Bianchi. Jest cudowny! To kawał wspaniałej historii MTB. 200GS - tą grupę Shitmano robiło jedynie przez dwa lata (91-92), czyli dwie dekady temu... jest cudny, zwłaszcza że w niezłym stanie. Z chęcią dołączę go do mojej fotokolekcji starego osprzętu! Manetki tak samo - RapidFire na 7 i chyba jedne z pierwszych jakie w ogóle powstały (system wymyślono w '89 bodajże).
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2012, 18:38:41 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Mar 2012, 19:27:43 »
Nie widze przeszkód, wezmie sie kawałek szmatki i przeczyści, z tym sprawny to bym nie przesadzał, o ile mnie pamięć nie myli to w przedniej jest odcięta linka i zablokowana przerzutka na 2-blacie, coby mojej było wówczas łatwiej jeździć. A rapidfire był genialny...


Datami się zgadza +/-, mam gdzieś przegrane z VHSowej kamery jak robiłem jego pierwszy objazd po zakupie, jest tam chyba data, trzeba by sprawdzić :)


A na włoszce też masz całkiem fajne graty, w 100% sprawne Campa Nuovo Gran Sport, mostek i kiera 3ttt, korba ofmega i hak tyny Gipieme :) Mam zamiar na niej przyjechać na marcową Masę, chyba że będzie padać bo ja nie wiem jak można na mokrym na 20C jeździć.
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Mar 2012, 20:46:52 »
Dobrze, że mówisz - wezmę aparat na Masę :D

Swoją drogą, ja na marcową też może przyjadę fajnym rowerkiem - i też uzależniam to od pogody :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Mar 2012, 21:24:33 »
Swoją drogą, ja na marcową też może przyjadę fajnym rowerkiem - i też uzależniam to od pogody :D
ale czasy nastały, Raffi ma rower na dobra pogodę ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wietrzenie moich półek
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Mar 2012, 07:11:47 »
ale czasy nastały, Raffi ma rower na dobra pogodę ;)

Nie tyle ma rower na dobrą pogodę, co nie chce uwalić błotem nowego pozioma już na jednej z pierwszych (pierwszej?) jazd :P Dlatego jak pogoda będzie zła, pojawię się na starym :)

No chyba, że zdążę rozebrać stary poziom do tego czasu i zacząć jego przebudowę - mało prawdopodobne, ale w sumie możliwe.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)