Autor Wątek: Pisanie nowych tematów  (Przeczytany 5963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Pisanie nowych tematów
« dnia: 25 Lis 2009, 12:30:37 »
Pytam się o to, gdyż może to innym oszczędzić trochę szukania zanim się zorientują że po prostu nie można. Chcę umieścić ogłoszenie odnośnie grupy pomocy technicznej i chciałbym żeby to było w jakimś widocznym miejscu.

Wygląda na to, że nie we wszystkich podforach zwykły użyszkodnik może zakładać nowe tematy. Z działu "WAŻNE" nie można pisać w "Regulaminy i Zarządzenia..", można pisać w "Sugestii..". Nie mam nic przeciwko ale mogłoby być jakoś zaznaczone że tutaj pisać mogą tylko osoby uprawnione.

(złączone by Maćkofff) :)
« Ostatnia zmiana: 26 Lis 2009, 20:07:43 wysłana przez Maćkofff »
AdrianSocho

Drex

  • Gość
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lis 2009, 12:45:39 »
Po pierwsze- nie pisz posta pod postem- używaj opcji "edytuj".

Po drugie- jeśli nie ma opcji "nowy wątek" znaczy to, że nie można napisać w danym dziale. Chyba logiczne? :)

Jeśli chcesz napisać ogłoszenie- jest odpowiedni dział do tego.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lis 2009, 13:08:34 »
Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.
AdrianSocho

Drex

  • Gość
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lis 2009, 13:26:54 »
Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.
Jako "nie-administrator" nie mógłbym zainstalować tego forum. Poza tym jakoś poradzę sobie bez Twoich "usług serwisowych".

btw: co oznacza słowo "bosze"? Nie znalazłem go w słowniku języka polskiego.
« Ostatnia zmiana: 25 Lis 2009, 13:27:59 wysłana przez Drex »

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lis 2009, 22:48:01 »
Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.

own3d :D

Panowie, więcej luzu. To są początki forum, takie sytuacje będą jeszcze nie raz ;) nie ma co się złoscić na siebie.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Drex

  • Gość
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lis 2009, 01:56:41 »
Panowie, więcej luzu. (...) nie ma co się złoscić na siebie.

Wiesz, ja się nie złoszczę. :D Poza tym osoby którym "zalazłem za skórę" na niektórych forach straszyły mnie czymś więcej niż "banem na usługi serwisowe", więc i to jakoś będę musiał przełknąć, "wyserwisować" się sam i jechać dalej. ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisanie nowych tematów
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lis 2009, 08:22:01 »
Wolałbym jednak Drexie, gdybyś się chwilowo przynajmniej skupił na sprawach administrowania, a mniej moderacji.

Porozmawiamy o tym na priv wieczorem jeżeli chcesz. Ale o problemie nowych możliwości forum, które wymagają by użytkownicy się ich nauczyli, już pisałem. Trzeba tutaj z dystansem podchodzić do sprawy - na razie to ma prawo się zdarzać. Ludzie przesiadają się z kamienia łupanego na komputer - nic dziwnego, że nie każdy umie jeszcze obsługiwać rejestr, czy pisać programy ;-)

p.s. Co oczywiście nie oznacza, że Drex nie ma racji jeżeli chodzi o zasadę. Docelowo chcemy by w takiej sytuacji korzystać z opcji edytuj (po to jest). Tylko po prostu na razie zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie muszą się tej opcji "naumieć" ;-)

Pytam się o to, gdyż może to innym oszczędzić trochę szukania zanim się zorientują że po prostu nie można. Chcę umieścić ogłoszenie odnośnie grupy pomocy technicznej i chciałbym żeby to było w jakimś widocznym miejscu.

Umieść w dziale "Warszawska Masa Krytyczna". Tam docelowo mają być sprawy związane z Masą, w tym tematy, które sprawią, że na pewno kazdy tam zajrzy ;-)
Dział WAŻNE jest Adrianie tylko od regulaminów i spraw które normalny użytkownik będzie mógł tylko przeczytać jak FAQ, Zasady forum itp. Tymczasowo jest tam też ten dział "sprawy dotyczące forum", bo forum jest nowe i oczekujemy pomocy przy nim - właśnie w postaci zgłaszania tego co Was boli. Docelowo pewnie i jego nie będzie ;-)

Ponieważ zakładam, że zmylił Cię nieco opis, a dokładniej część "i sprawy organizacyjne" - zmienię go jeszcze dziś, by było bardziej czytelnie. Dzięki za uwagę.

OPIS ZMIENIONY, teraz powinno być bardziej jasne, że ten dział dotyczy wszelkich spraw dotyczacych WMK, w tym serwisu Adriana ;-)
« Ostatnia zmiana: 26 Lis 2009, 18:51:20 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)