Autor Wątek: Gen. Maczka  (Przeczytany 3712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Gen. Maczka
« dnia: 10 Sie 2011, 18:48:41 »
Witam szanowni mieszkańcy okolic  gen, Maczka , Literacka,na tym odcinku przy prymasa Tysiąclecia ktoś zmalował czerwoną  farbą  znaki rowerów na czerwonej kostce Bauma, czyżby likwidacja na tym odcinku ścieżki rowerowej? 

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gen. Maczka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sie 2011, 19:33:54 »
Witam szanowni mieszkańcy okolic  gen, Maczka , Literacka,na tym odcinku przy prymasa Tysiąclecia ktoś zmalował czerwoną  farbą  znaki rowerów na czerwonej kostce Bauma, czyżby likwidacja na tym odcinku ścieżki rowerowej?

Jak znam życie, to ZDM odmalowuje oznakowanie. Zamalowanie starego to normalna procedura w takim wypadku, bo nigdy się nie da przyłożyć szablonu idealnie tak, by się ze starym pokrył.

Poczekaj około tydzień (odliczając dni złej pogody i dni wolne od pracy) i jeżeli nowe oznakowanie się nie pojawi w miejscu zamalowanego, zadzwoń do ZDM na Pogotowie Drogowe (numer znajdziesz na www.zdm.waw.pl).
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gen. Maczka
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sie 2011, 18:02:02 »
Dzięki już się nawet dzisiaj przekonałem, iż to prawda z malowaniem znaków. Jadę dzisiaj a tu nowe tylko z tym że raz mówiące że jadę pod prąd , a drugi raz że wszystko "ok"-duże te znaki i dwa by się nie mieściły,więc jeden duży a drugi duży za parę metrów odwrócony.  Teraz dodam pochwałę dla straży miejskiej która po2 dniach moje wezwanie do usunięcia szkieł z tunelu Prymasa Tysiąclecia za rondem Zesłańców dzisiaj z finalizowała- czyściutko -(na jak długo?)Nr 800800117 nie działał?Czy jest jakiś inny działający?(na przyszłość)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gen. Maczka
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sie 2011, 20:01:20 »
Dzięki już się nawet dzisiaj przekonałem, iż to prawda z malowaniem znaków.

Mówiłem.

Teraz dodam pochwałę dla straży miejskiej która po2 dniach moje wezwanie do usunięcia szkieł z tunelu Prymasa Tysiąclecia za rondem Zesłańców dzisiaj z finalizowała- czyściutko -(na jak długo?)

To raczej nie straż miejska, a ktoś na zlecenie Zarządu Oczyszczania Miasta.


Nr 800800117 nie działał?Czy jest jakiś inny działający?(na przyszłość)

www.zom.waw.pl - kontakty tam znajdziesz ;-) 800800117 nie wiem czy działa z komórki. Możliwe, że nie i wtedy trzeba innymi namiarami.

Ewentualnie jak to jest przy ulicy (tak jak tutaj) to można na Pogotowie Drogowe ZDM. Numer znajdziesz na www.zdm.waw.pl
« Ostatnia zmiana: 11 Sie 2011, 20:04:18 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Woydzio

  • Gość
Odp: Gen. Maczka
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sie 2011, 09:32:18 »

Zamalowanie starego to normalna procedura w takim wypadku, bo nigdy się nie da przyłożyć szablonu idealnie tak, by się ze starym pokrył.

Jest tak jak piszesz, ale nie do końca  ;)  Pracowałem kiedyś przy malowaniu parkingów i z doświadczenia wiem, że szablon da się przyłożyć idealnie - jest to niestety dość czasochłonne. W praktyce szybszym wyjściem jest zamazanie starego oznaczenia, przyłożenie szablonu w nowym miejscu i natryśnięcie farby  ;D
Woydzio

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gen. Maczka
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sie 2011, 09:38:49 »
Jest tak jak piszesz, ale nie do końca  ;)  Pracowałem kiedyś przy malowaniu parkingów i z doświadczenia wiem, że szablon da się przyłożyć idealnie

Bierzesz pod uwagę, że szablony "rowerków" zmieniały swoje wymiary? Spróbuj idealnie przyłożyć szablon np o 30% większy od starego, do starego malunku :D

To samo z oznakowaniem przejazdów rowerowych. Jakiś czas temu ktoś się w ZDM zorientował, że malują je niezgodnie z prawem, bo na zewnątrz. I zaczęli je malować wewnątrz. Siłą rzeczy przed czymś takim trzeba zamalować stare ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)