Autor Wątek: podziękowania  (Przeczytany 2715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielona

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
podziękowania
« dnia: 27 Sie 2016, 07:39:28 »
Ponad 5 lat temu przyjechałam na pierwszą WMK. Już wtedy bardzo lubiłam jeździć rowerem i jeździłam dużo. Wtedy jeździłam rekreacyjnie. Dzięki WMK przekonałam się do traktowania roweru jako środka komunikacji :) aktualnie korzystam z DDR a tam gdzie jej nie ma a prawo o ruchu drogowym zezwala z jezdni. Dziękuję WMK za przejazdy, infrastrukturę i za to że dzięki WMK odważyłam się jeździć jezdnią :)

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: podziękowania
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sie 2016, 10:18:00 »
Rzeczywiście, masa - a właściwie nocna masa, też mnie nauczyła jeździć jezdnią, i to chyba największa wymierna i widoczna zaleta takiego grupowego kręcenia w kontekście nauki i wychowywania w jeździe.
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline vit

  • Moderatorzy globalni
  • ******
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: podziękowania
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sie 2016, 00:15:09 »
Dziękujemy za ciepłe słowa.
Masa nie zawiesza działalności, a zmienia formułę.
Nasze przejazdy będą dokładnie takie jak dotychczas tylko w innej porze innego dnia.

Zapraszamy na nie. Informację podam(y) do końca tego roku.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: podziękowania
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sie 2016, 10:59:10 »
Właśnie, tu nie ma co dziękować jak przy pożegnaniu.
Wrzesień przed nami, wyjątkowy, ostatni :-)
A po nim będą kolejne przejazdy, możliwe że nawet lepsze, choć pewnie ciut inne od dotychczasowych.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Electra

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
Odp: podziękowania
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sie 2016, 18:33:26 »
Słuszne podziękowania ale warto zauważyć, że Masa to my, rowerzyści codzienni i ci bardziej... niedzielni.
Szosy, górale, mieszczuchy czy poziomki ale każdy o dwóch kołach i zwykle jednym prowadzącym.
To czy jesteśmy w dużym skupieniu, czy indywidualni nie ma znaczenia.
Rower publiczny też kusi dostępnością a ma go być jeszcze więcej...
Jako środek transportu wybraliśmy właśnie rower i to powinno czynić nas odpowiedzialnymi za siebie oaz innych użytkowników dróg.
Stąd należy włączyć myślenie jadąc rowerem, skupić zmysły...przynajmniej wzroku i słuchu ;).
Moim zdaniem należy kłaść nacisk na edukację rowerową, zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Sądzę, że takie zadanie Masie będzie "po drodze".
Ja i moje dzieci z rowerowym ruchem ulicznym zapoznaliśmy się właśnie z Masą i jej rowerzystami.
Indywidualnie oraz "masowo". Szacunek i wdzięczność dla rowerzystów praktyków z Masy ale nie zawsze tylko ostatni piątek jest ważny dla rowerzysty ;).
Przejazd wrześniowy będzie końcem jednej historii i początkiem nowej, następnej.
Jak nam wyjdzie? Zobaczymy!
Wiatru w plecy życzę :).

Offline zielona

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: podziękowania
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sie 2016, 21:47:53 »
Raffi. To nie pożegnanie. To podziękowania :) jeszcze pewnie na któraś imprezę masy przywieziemy nowego Małego Rowerzystę który na razie pomyka na tuptupie albo siedzi w przyczepce :) i zacznie się edukacja kolejnego pokolenia rowerzystów. :)