Autor Wątek: AAAA! Sprzedam rower do remontu!  (Przeczytany 3335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« dnia: 01 Lut 2014, 15:53:17 »
Historia ma się tak: Koleżanka zobaczyła, że ktoś postawił ten rower na śmietniku w jej podwórku i zadzwoniła, czy wziąć do siebie bo ja mogę chcieć. W ciemno powiedziałem, że tak. Pierwotny projekt zakładał wyremontowanie i oddanie go dla syna owej koleżanki, bo już dawno wyrósł ze swojego poprzedniego. Syn stwierdził, że jak żółty, to on nie będzie jeździł. Więc zabrałem bajka do siebie. Projekt drugi zakładał doprowadzenie go do stanu jezdznego i wywiezienie go na działkę do kolegi żeby tam służył za środek lokomocji dla gości, ale okaząło się, że już są tam 2 rowery "miejscowe" i trzeci będzie tylko zajmował miejsce.
Projekt trzeci zakładał zatem, że ja go wyremontuję i opchnę na Allegro, jednak okazało się, że nie chcę mi się, nie mam czasu etc. i w efekcie rower od wiosny zagraca mi pokój. Więc może ktoś z szacownych Masowiczów ma więcej samozaparcia, potrzebuje roweru na zimę, działkę, do lasu albo ewentualnie na części.




To co na zdjęciu, tego czego nie widać na zdjęciu to:
- 3*7, ale manetki/kable/pancerze są albo do wd-40 albo wymiany
- przerzutki jakieś stare niskie shimano, ciężko powiedzieć czy i jak działają, bo patrzy wyżej
- kaseta w stanie ok
- łańcuch zardzewiały
- koła 26''', spoko
- opony szerokie, z dość agresywnym bieżnikiem, w stanie bdb
- amory nie że super, ale chodzą (tzn. uginają się)
- rama na oko dla osoby ~170-180cm


Ewentualnie można o tym myśleć jako o kołach i ponach plus bonusowa rama z dodatkami. 100 zet, odbiór koło metra politechnika, ew. zamienię na jakąś porządną przednią lampkę (baterie 4*AA). Albo mniej porządną z dopłatą, czy coś. Na wszystkie pytania odpowiem najlepiej jak umiem.
« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2014, 15:55:14 wysłana przez em c »

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwi 2014, 11:55:44 »
Nadal stoi. 50 zet! Albo zamienię na odtwarzacz mp3 lub słuchawki z pałąkiem, nie "pchełki".

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Gru 2014, 15:43:50 »
Nadal zagraca, nadal nie mam motywacji, żeby wystawiać na allegro. Wymienię za dwa piwa.

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Gru 2014, 21:28:20 »
szkoda, że taka duża rama, dla takiej dużej osoby
szukam albowiem roweru-szrota dla wnuka, jeszcze, póki-co, kurduplowatego wzrostu, 130 cm

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Gru 2014, 17:55:01 »
Moja koleżanka chyba ma dokładnie coś takiego, tylko że właśnie dziecięce i o przebiegu <150 km, tylko pewnie chciałaby jakieś pieniądze. Zapytam.

Offline vit

  • Moderatorzy globalni
  • ******
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Gru 2014, 21:26:31 »
Nadal zagraca, nadal nie mam motywacji, żeby wystawiać na allegro. Wymienię za dwa piwa.
jak zobaczyłem info, że znowu post od Ciebie z tym rowerem to sie zastanawiałem czy ogłoszenie bedzie
Cytuj
Nadal zagraca, wyrzucić szkoda, nadal nie mam motywacji, żeby wystawiać na allegro. Dorzucę ze dwa piwa.
:P

JURO

  • Gość
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Gru 2014, 14:07:55 »
Nie obiecuje ,ale może będę miał zainteresowaną osobę. I tym bardziej ,że jest żółty.

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AAAA! Sprzedam rower do remontu!
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Sty 2015, 09:40:25 »
Żółciak trafiłdo Rowerozofa, więc już proszę nie walić drzwiami i oknami.