Autor Wątek: Oznakowanie informacyjne DDR  (Przeczytany 3562 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kocio

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Rower to jest świat!" [L. Janerka]
Oznakowanie informacyjne DDR
« dnia: 11 Sie 2014, 08:56:49 »
Tak mnie naszła refleksja na temat oznakowania informacyjnego przy DDR - lokalsi wiedzą którędy czym się dojedzie, ale czasem jest to nieoczywiste albo mylące, np. ogryzek po prawej stronie przy Al. Wilanowskiej od Doliny Służewieckiej do Fosy (http://www.openstreetmap.org/way/141938899) - brak znaku, żeby przejechać na lewą, bo zaraz się kończy. Przy moście Gdańskim (zachodni zjazd) jest tabliczka, że to objazd Rowerowego Szlaku Wisły, więc się w ogóle da. Czy są jakieś inne przymiarki, żeby opisywać kierunki DDR, czy na razie to pieśń przyszłości?

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oznakowanie informacyjne DDR
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sie 2014, 11:45:54 »
Ogryzek na Wilanowskiej zakończony jest B-9, a 100 metrów dalej jest przejazd dla rowerów prowadzący na DDR, poezja. Wnioskowałem do ZDM o zdjęcie B-9, ale nie da się bo się nie da.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oznakowanie informacyjne DDR
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sie 2014, 13:36:30 »
Ogryzek na Wilanowskiej zakończony jest B-9, a 100 metrów dalej jest przejazd dla rowerów prowadzący na DDR, poezja. Wnioskowałem do ZDM o zdjęcie B-9, ale nie da się bo się nie da.

Wal z tym do Pełnomocnika.
A jak nie pomoże to do Śmietany z Gazety Stołecznej. On lubi takie absurdy opisywać i obśmiewać.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)