Autor Wątek: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011  (Przeczytany 20026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« dnia: 21 Lip 2011, 22:19:47 »
6 sierpnia 2011 -- Planowana trasa przejazdu:

Przyokopowa - Hrubieszowska - Kasprzaka - Przyokopowa - Karolkowa - Kolejowa - Towarowa - Pl. Zawiszy - Grójecka - Banacha - Żwirki i Wigury - Racławicka - Wołoska -  Woronicza - Puławska - Malczewskiego - Krasickiego - Odyńca - Puławska - Madalińskiego - Kazimierzowska - Narbutta - Wiśniowa - Rakowiecka - Puławska - Pl. Unii Lubelskiej - Marszałkowska - Pl. Konstytucji - Koszykowa - Chałubińskiego - Jana Pawła II -  Rondo ONZ - Grzybowska - Karolkowa - Hrubieszowska - Przyokopowa

Dystans: 20 km


Mapka interaktywna: LINK   

« Ostatnia zmiana: 04 Sie 2011, 23:15:00 wysłana przez DeXteR »

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lip 2011, 22:06:25 »
Witam serdecznie. Być może pośpieszyłem się, ale nie znalazłem takiego wątku, jeżeli przegapiłem to proszę o scalenie.
A kwestia jest taka: "10.   W   zgromadzeniu mogą wziąć udział tylko osoby posiadające prawo jazdy lub   kartę rowerową (zapis nie dotyczy osób powyżej 18 roku życia)."
Powyższy cytat, to punkt 10 z regulaminu organizatora. Pytanie które zaraz zadam wysłałem do organizatora, czekam na odpowiedź, tu natomiast, myślę, że jest miejsce na dyskusję.
Mam dzieci, z których jedno jeszcze nie ma karty rowerowej. Czy w myśl regulaminu nie może ze mną pojechać??? A co z wychowaniem patriotycznym młodego pokolenia? W latach ubiegłych takie krasnale jechały i dojechały.
Gdzie idea? Panie Dyrektorze MPW? Kolejny absurd to kaski rowerowe i zakaz wyprzedzania. Nie ma obowiązku używania kasków i ich skuteczność tez jest dyskusyjna. A w kilkutysięcznym peletonie zakaz wyprzedzania? To co? Gęsiego mamy jechać? Obyśmy nie doczekali się przerostu formy nad treścią. Sprawę w swoje ręce wzięli urzędnicy.

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lip 2011, 22:20:33 »
E, chyba te kaski wykreślili z regulaminu. Tak w każdym razie stało na profilu MP na fejsie.
A przy okazji: mam do oddania swoją rezerwację miejsca na Masie. Komu, komu? Chętny będzie mógł ją odebrać za tydzień na Krytycznej.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline punkadiddle

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lip 2011, 23:40:30 »
Ta Masa jest bezpłatna?
« Ostatnia zmiana: 22 Lip 2011, 23:44:28 wysłana przez punkadiddle »

Drex

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lip 2011, 00:14:47 »
A kwestia jest taka: "10.   W   zgromadzeniu mogą wziąć udział tylko osoby posiadające prawo jazdy lub   kartę rowerową (zapis nie dotyczy osób powyżej 18 roku życia)."
Powyższy cytat, to punkt 10 z regulaminu organizatora. Pytanie które zaraz zadam wysłałem do organizatora, czekam na odpowiedź, tu natomiast, myślę, że jest miejsce na dyskusję.
Nikt tego sprawdzać nie będzie. A jeśli będą, to będzie ostatnia Masa jaką zorganizują.

Mam dzieci, z których jedno jeszcze nie ma karty rowerowej. Czy w myśl regulaminu nie może ze mną pojechać???
Teoretycznie nie. Ale- patrz wyżej.

 
A co z wychowaniem patriotycznym młodego pokolenia? W latach ubiegłych takie krasnale jechały i dojechały.
Gdzie idea? Panie Dyrektorze MPW?
Za idee wzięli się prawnicy. Ja bym ich w cholerę pogonił, ale Dyrektor MPW pewnie nie może. ;)

Kolejny absurd to kaski rowerowe i zakaz wyprzedzania. Nie ma obowiązku używania kasków i ich skuteczność tez jest dyskusyjna.
Z obowiązkowych kasków już się wycofali- teraz tylko zalecają. Najprawdopodobniej ja przyjadę z kaskiem, ale będę go wiózł przy pasku. ^^

Ta Masa jest bezpłatna?
Każda Masa jest bezpłatna.

Ślimak

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lip 2011, 20:14:00 »
Czy wiadomo już od której godziny będzie rejestracja Masy Powstańczej? Czy można odebrać pamiątkową koszulkę dla innej osoby - powołując się na jej numer rezerwacji?

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2011, 08:50:15 »
najlepiej będzie Ci śledzić oficjalną stronę MP. wujek Google (nie)chętnie pomoże.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Cor7ez

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2011, 12:10:44 »
Niestety urzędasy na spółkę z prawnikami chcą nas zmieścić w ciasne ramy
norm i przepisów w każdym niemal aspekcie życia. Nie możemy pozwolić
na to. Masa Powstańcza jest przejazdem ideowo-społecznym ze świetnym
patriotycznym klimatem i wskazane jest jak najbardziej aby uczestniczyły w nim
dzieci, choćby przez część przejazdu. To bardzo ważne, bo widzimy w ostatnim
okresie przykręcanie śruby wolnościom obywatelskim i prospołecznym ruchom
prawicowym. Komuś z decydentów władzy lewicowo-centrowej nie spodobały się
poprzednie przejazdy Powstańcze zorganizowane spontanicznie i teraz dobierają
się i do tego...
Drex Polityki proszę tu nie wprowadzać. I prawica i lewica i inne polityczne opcje nie są tu mile widziane z promowaniem swoich poglądów.
« Ostatnia zmiana: 25 Lip 2011, 13:30:52 wysłana przez Drex »

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lip 2011, 12:32:51 »
Kolego. Bez polityki. Mam gdzieś prawicowe czy inne zapatrywania. Patriotyzm jest ponad polityką i wszelkie próby jego zawłaszczenia dla doraźnych potrzeb politycznych uważam za haniebne. A cymbała znaleźć można w każdej opcji politycznej, czy organizacji. Nie słyszałem, aby WMK kierowała się innymi zasadami jak tylko dobro cyklistów. Zaś do czego prowadzi skrajność poglądów - niedawne, tragiczne wydarzenia z Norwegii pokazały.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lip 2011, 14:13:16 »
Kolego. Bez polityki.

Dokładnie, nie ma co dodawać ideologii. Ot prawnik, co rower widział tylko przez szybę w autobusie chciał się popisać przed pracodawcą innowacyjnymi zapisami regulaminu i strzelił muzeum samobója.

Facet nie robił tego z pobudek politycznych, tylko z bezinteresownej głupoty :) Na szczęście sprawę wyprostowano.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Lip 2011, 21:21:01 »
Czy wiadomo już od której godziny będzie rejestracja Masy Powstańczej?
Tak - od 14.30. Co do odbioru koszulki w czyimś imieniu, to nie wiem.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Ślimak

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Lip 2011, 00:12:54 »
Co do odbioru koszulki w czyimś imieniu, to nie wiem.
Dzwoniłem do MPW. Będzie można odebrać koszulkę dla kogoś po okazaniu wydrukowanego potwierdzenia rejestracji tej osoby.
Dodam, że najlepiej być z dużym wyprzedzeniem. Zwykle kolejki są takie, że jak się przyjedzie na 30min przed startem to można nie zdążyć odebrać koszulki.
Dodatkowo zapewniono mnie, że w tym roku nie zabraknie koszulek dla zarejestrowanych uczestników. Jak będzie - zobaczymy. Na wszelki wypadek będę wcześniej.

Offline piotrek1993

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rower to życie Rower to pasja :D
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Lip 2011, 23:44:32 »
Siemka nie zdazyłem sie zarejestrowac na masie powstanczej rok 2011 jezeli ktos ma
i jest ktos zarejestrowany a nie moze pojechac z przyczyn technicznych prosze o kontakt meilowy pstheend2@gmail.com lub numerem telefonu 511-759-160 (orange) dziekuje wole kontakt telefoniczny aale bede sprawdzał tu i tu Dziekuje


JUZ NIE AKTUALNE :)


Kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji. Proszę go nie używać bez potrzeby!
« Ostatnia zmiana: 30 Lip 2011, 12:24:11 wysłana przez piotrek1993 »
Rower to życie Rower to pasja :D

Offline punkadiddle

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Lip 2011, 18:21:06 »
Każda Masa jest bezpłatna.
Aha, w takim razie dziękuję za odpowiedź na głupie pytanie.  ;D Zdawało mi się, że trzeba było coś założyć za Masę na Autyzm, pewnie mi się pomieszało z maratonem pruszkowskim, który był mniej więcej w tym samym czasie.

Drex

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Lip 2011, 19:11:47 »
Dostałem info, że o 19:30 w radiu TOK FM będzie audycja promująca Masę Powstańczą. Można będzie posłuchać Czajnika. ;)

http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,0.html