Autor Wątek: towarzystwo na rower  (Przeczytany 36373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline flyer265

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sie 2011, 13:56:54 »
Witam! ja też za bardzo nie mam z kim pojeździć. Preferuję jazdę spokojną , tym bardziej , że właśnie wracam do roweru po kilku latach przerwy. Jestem z prawobrzeżnej Warszawy.Osiemnastolatkiem od dawna nie jestem:-).

Offline Rincewind

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Sie 2011, 14:25:47 »
Zaraz ruszamy na Masę powstancza wyjazd z Kabat

Offline flyer265

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Sie 2011, 09:52:23 »
Ktoś chętny w tym tygodniu na "turystyczną" jazdę - kilkanaście do 20 km góra.? Preferowany wiek po 30 -ce i więcej :-).Warszawa , Warszawa prawobrzeżna.

Drex

  • Gość
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Sie 2011, 10:51:06 »
Preferuję jazdę spokojną
 
Preferowany wiek po 30 -ce i więcej :-).
Oj, żebyś się nie zdziwił... :P Po 30-tce też można szybko jeździć. :P Kilku "V25" koło "nastu" lat nas za to nie lubi.

Offline flyer265

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Sie 2011, 16:50:21 »
Wiem , że można i wcale mnie to nie dziwi. Widzę to na trasach , z tym , że mnie " sportowa " jazda nie interesuje , raczej dla czystego relaksu :) . Pozdrawiam!

Drex

  • Gość
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Sie 2011, 18:11:50 »
My też dla relaksu. :-) Kliknij w banerek bikestats pod moim postem i zobaczysz jak to wychodzi. ;)

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Sie 2011, 08:11:01 »
Drex dla Ciebie jazda relaksacyjna to co innego niż dla innych V25 to V25 jazda relaksacyjna a nie Vmax jak dla Ciebie :P  Ty na swoim gnasz tak szybko że nie możesz obadać przyrody która się w koło Ciebie rusza (nie wliczając wyprzedzanych samochodów :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Sie 2011, 11:07:20 »
Jasne, bo Drex jeździ tak szybko, że nie wie, czy jest noc czy dzień, deszcz czy śnieg, wiatr czy upał, ba! Nie zauważa przyrody tak bardzo, że wszystko mu jedno, czy jedzie po asfalcie, ziemi czy wodzie (a może jednak frunie?).


Czy to odrzutowiec? Ptak? Samolot? Nie, to Drex!


(czy emotki wyrażające tyle, co wielki :sarcasm sign: są naprawdę konieczne?)

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Sie 2011, 13:46:23 »

   ..marnowanie nawet najmniej zacnego kodu genetycznego, na uzupełnianie intelektualnych braków przeciętnej białej ściany jest bardziej emocjonujące i wartościowe, niż czytanie, czy udzielanie się w Waszych infantylnych i mega żenujących dyskusjach. Dyskusjach IMHO wybitnie nie zachęcających do jakiegokolwiek uczestnictwa w WMK, tudzież innych wydarzeniach z WMK związanych. Nie z takimi ludźmi.

  Rozumiem, że jestem traktowany przez pewne osoby, jako bezwartościowy kloc, bo mam kiepski rower i jeżdżę z niską prędkością? Hmm? To było pytanie retoryczne.

   Dobrze, że są tacy ludzie jak Savil, Raffi, Makenzen, Oli, Mhrok, Sailing_Cyclist i wielu, wielu innych sympatycznych masakrytyków. Dzięki Wam warto wsiadać na rower i cieszyć się nim przy każdej prędkości, w każdych warunkach.


   Jak ktoś ma coś do mnie w zw. z powyższą wypowiedzią - zapraszam na priv, a nawet zachęcam do rozmowy telefonicznej.
Z mojej strony koniec tematu.






Ktoś chętny w tym tygodniu na "turystyczną" jazdę - kilkanaście do 20 km góra.? Preferowany wiek po 30 -ce i więcej :-).Warszawa , Warszawa prawobrzeżna.


   Chętnie, w czwartek, albo piątek po 18.00. Niestety, mam 23 lata.. ale wyglądam na 30! :)

« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2011, 14:00:21 wysłana przez Infero »

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Sie 2011, 14:11:36 »
  Rozumiem, że jestem traktowany przez pewne osoby, jako bezwartościowy kloc, bo mam kiepski rower i jeżdżę z niską prędkością?


Czy masz jakieś konkretne osoby na myśli, czy też wolisz, by pytanie pozostało wycelowane w anonimowe powietrze?

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Sie 2011, 14:42:17 »

Ktoś chętny w tym tygodniu na "turystyczną" jazdę - kilkanaście do 20 km góra.? Preferowany wiek po 30 -ce i więcej :-).Warszawa , Warszawa prawobrzeżna.

   Chętnie, w czwartek, albo piątek po 18.00. Niestety, mam 23 lata.. ale wyglądam na 30! :)


Ja też się piszę od wtorku do czwartku jak najbardziej po 17 (niestety praca dojazd na miejsce z żerania), niestety mam 33 lata a wyglądam jak... "nie gadaj człowiek tyle nie żyje" :P


@lakiana proszę taka ładna jesteś a tyle w Tobie żółci, proszę Cię o spokój... (personalnie a nie bezosobowo) pokaż że szanujesz Innych i jak chcesz kontynuować przejdź z nim na priv pokaż że mówił nie do Ciebie... dlatego kontynuuję dyskusję na temat mojej (może źle zrozumianej) wypowiedzi z Tobą na privie, a nie zaśmiecając ten wątek...
« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2011, 14:43:27 wysłana przez MYSH »
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Sie 2011, 14:48:34 »
Jestem spokojna. Szanuję tych, którzy na to zasłużą.


A co do wycieczki osobistej Infero, to bardziej mnie martwi, co on ma (potencjalnie, bo się nie przyznał) do moich znajomych, niż to, co ma do mnie. Dlatego nie przechodzę na priv.

storm

  • Gość
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Sie 2011, 15:42:11 »
(czy emotki wyrażające tyle, co wielki :sarcasm sign: są naprawdę konieczne?)


Zdecydowanie TAK. Treść pisana na papierze, w internecie, w książce - to są tylko słowa. Trudno odebrać je prawidłowo nie widząc mimiki rozmówcy, nie widząc jego zachowania. Stąd bardzo wiele w Internecie dyskusji, które nie powstałyby, gdybyśmy mieli przed sobą kontrdyskutanta.


P.S. @Lakiana - a co z osobami, które jeszcze nie zasłużyły na twój szacunek? Z tymi milionami, miliardami ludzi, którzy śmią wchodzić ci w drogę, a które nie zaskarbiły sobie jeszcze twojego uznania.......?

« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2011, 15:43:19 wysłana przez storm »

Offline Rincewind

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Sie 2011, 15:45:30 »
Weźcie już sobie odpuśćcie. Idźcie na browar albo co  :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: towarzystwo na rower
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Sie 2011, 15:57:26 »
Weźcie już sobie odpuśćcie. Idźcie na browar albo co  :D

Albo na browar, albo na Priva. Dawno nie bawiłem się w usuwanie postów, ale jak się nie uspokoicie - będę musiał.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)