Autor Wątek: Wypadki i potrącenia  (Przeczytany 524074 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #420 dnia: 24 Lut 2012, 16:41:36 »
 z przykrością odświeżam temat. Dzisiaj miałem kolizję z Avensisem na Starzyńskiego. W sumie nic się nie stało, pstryknął mnie tylko w tylne koło pod kątem, rower z pode mnie wyjechał, a ja wyglebiłem. Koło lekko scentrowane, ale wyszło do piero po przyjechaniu do pracy. Rower jeździ, ja cały, wstrząśnięty, nie zmieszany :0)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #421 dnia: 24 Lut 2012, 17:01:17 »
z przykrością odświeżam temat. Dzisiaj miałem kolizję z Avensisem na Starzyńskiego. W sumie nic się nie stało, pstryknął mnie tylko w tylne koło pod kątem, rower z pode mnie wyjechał, a ja wyglebiłem. Koło lekko scentrowane, ale wyszło do piero po przyjechaniu do pracy. Rower jeździ, ja cały, wstrząśnięty, nie zmieszany :0)

Na samym rondzie czy na tym przejeździe rowerowym przez Jagiellońską (po południowej stronie)? Pytam, bo jak na przejeździe, to nie byłbyś pierwszy. To niebezpieczne miejsce, a kierowcy jeżdżą tam czasem jak ostatnie pierdoły.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #422 dnia: 24 Lut 2012, 17:15:32 »
na ulicy Starzyńskiego. Omijałem korek, wskoczyłem sobie na lewy pas, na wysokości świateł, (tych przed rondem jeszcze) no to na ten pas wskoczyła też ciężarówka z naczepą. Ciężarówkę puściłem bo co się będę przepychał i w tym momencie gościu na środkowym, ale już za mną chciał zmienić pas. Nie wiem jak on mnie nie zauważył, ale jednak. Gdyby nie ciężarówka, nic by nie było. A tak trącił mnie w koło i gleba. W sumie wszystko przy prędkościach spacerowych. Użytkownikom spd-ów mogę tylko przekazać, że nawet nie wiem kiedy się wypiąłem :0)
« Ostatnia zmiana: 24 Lut 2012, 17:16:52 wysłana przez Bear »

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #423 dnia: 24 Lut 2012, 22:04:16 »
na ulicy Starzyńskiego. Omijałem korek, wskoczyłem sobie na lewy pas, na wysokości świateł, (tych przed rondem jeszcze) no to na ten pas wskoczyła też ciężarówka z naczepą. Ciężarówkę puściłem bo co się będę przepychał i w tym momencie gościu na środkowym, ale już za mną chciał zmienić pas. Nie wiem jak on mnie nie zauważył, ale jednak. Gdyby nie ciężarówka, nic by nie było. A tak trącił mnie w koło i gleba. W sumie wszystko przy prędkościach spacerowych. Użytkownikom spd-ów mogę tylko przekazać, że nawet nie wiem kiedy się wypiąłem :0)
Jakieś straty? Otarcia?

tomus1973

  • Gość
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #424 dnia: 19 Mar 2012, 06:28:39 »
Witam, czy ktoś wie coś na temat wczorajszego wypadku na Pl. Konstytucji. Zauważyłem Policję, karetke pogotowia i rower ze szprychówkami leżący na środku ulicy?

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #425 dnia: 19 Mar 2012, 08:24:20 »
Czyżby Jojek wyszedł z domu?  8)

No, no. Odpukać.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #426 dnia: 19 Mar 2012, 08:54:59 »
Olaf,


Ty się nie śmiej, bo Jojek właśnie wczoraj mnie na rower wyciągał. :)
Ale to nie Jojek, bo o 1 w nocy jeszcze był aktywny na FB i umieścił jakiś link. ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #427 dnia: 19 Mar 2012, 09:33:13 »
Jojek wczoraj faktycznie wyszedł z domu i wpadł do mnie w odwiedziny. Wracał ode mnie wieczorem, rowerkiem.

Ale nie sądzę by to był On. Jak pisał Stanley, Jojek wieczorem był na FB - raczej dałby znać, gdyby Go jakiś szoferak "ustrzelił".
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Jojek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zamień trolowanie na rowerowanie.
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #428 dnia: 19 Mar 2012, 09:43:44 »
Tyle wiem że kogoś potrącił samochód na pasach przejścia dla pieszych pomiędzy byłym Hortexem a byłem kinem Polonia. To jak u Raffiego siedziałem, Ja jestem Cały i zdrowy :-D. Dzięki.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #429 dnia: 23 Mar 2012, 22:28:23 »
Ktoś się dziś wysypał na Nowowiejska X Niepodległości. Była Policja blokująca jeden pas, samochód zapewne związany z sytuacją i rower smutno leżący na trawie. Mam nadzieję, że nikomu się nic nie stało.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #430 dnia: 30 Mar 2012, 13:26:59 »
Dziś na Jagiellońskiej prawdopodobnie zginął rowerzysta. Informacja niepotwierdzona ale z dobrego źródła  (pogięty rower i przykryte ciało).
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #431 dnia: 06 Kwi 2012, 18:01:23 »

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #432 dnia: 07 Kwi 2012, 13:45:48 »
Zawsze powtarzam kierowcom. PATRZ W LUSTERKA. To co zrobił kierowca autobusu zasługuje na szacunek.
Tak powinno się reagować.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #433 dnia: 11 Kwi 2012, 10:43:25 »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #434 dnia: 11 Kwi 2012, 13:38:48 »
Nie wiem nic więcej. Ale obawiam się, że rower wygląda jakoś znajomo.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)